Şişli Su Kaçağı Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Günümüz teknolojisi ile birlikte su kaçak tespitleri eskiye göre artık çok daha kolay yöntemlerde yapılabilmektedir. şişli su kaçağı tespiti için faaliyet gösteren firmamız oluşabilecek hasarları en aza indirgeyerek sizlere yardımcı olur. Tesisatınızda oluşan herhangi bir ufak sızıntı dahi artık özel ithal edilen cihazlarımız ile tespit edilebilmektedir. Nasıl mı? Tesisatınızın içine elektro manyetik görüntüleme cihazlarımızı gönderiyoruz.

Sonra gelen görüntüler ekranımıza yansıtılıyor. Bir program dâhilinde özel olarak yetiştirilen teknik servisimiz görüntüleri inceleyerek kaçak olan yeri onarıyor. Bu işlemler ise sizlerin bulunduğu mekâna herhangi bir zarar vermeden gerçekleşiyor. şişli su kaçağı tespiti olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Şişli su kaçağı şubemizin dalında uzman ve eğitimli olan personelleri su kaçakları, su kaçak tespitleri ve su kaçak bulma gibi işlemleri yerleri yerinde sizlere herhangi bir maddi veya manevi masraf çıkarmadan firmamıza ait olan teknolojik aletlerin yardımı ile halletmektedir. Belirttiğimiz teknolojik aletlerin yanında dalında uzman olan personellerimiz elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazı, akustik ses dinleme robotu ve elektromanyetik su kaçağı bulma dedektörleri kullanmaktadır.

Kullanılan her teknolojik alet için şişli su kaçağı şubemizin dalında uzman olan personelleri özel eğitimler almaktadır. Aldıkları eğitimlerin yardımı ise sizlere kâr olarak dönmektedir. Çünkü uzman personellerimiz bu teknolojik aletleri kullanarak evlerinizin duvarlarına veya fayanslarına zarar gelmesine engel olur. Ancak dalında uzman olmayan ve eski usul yöntemler ile çalışmakta olan ustalar su kaçaklarını tespit etmek veya su kaçaklarını onarmak için genellikle kırma ve parçalama  yoluna başvurur.

Bu da hem evinizin inşaat alanına dönmesine sebep olur hem de maddi ve manevi açıdan bir çok zararın ortaya çıkmasına neden olur. Bu yüzden su kaçakları, su tesisat sorunları ve su kaçak tespitlerini yapmaları için evlerinize dalında uzman olan ve özel olarak eğitim almış olan personelleri yardıma çağırmak gereklidir. ŞİŞLİ su kaçağı şubemizin dalında uzman olan personelleri işlemlerinin bitiminde sizlere yapılan işlerde garanti kapsamına giren yerlerin garanti belgesini de takdim eder.

Benzer Yazılar

Yorumlar (1)

  • Fidan Gerçek

    17/05/2017,17:49

    Şişli ilçesi mecidiyeköy semtinde ki polikinik de su kaçağı sorunu var alt kat daki daire ye su sızıyor, kaçak su tespit cihazları ile kırmadan kaçağın yerini bulmak istiyoruz, bu durumda kaçak kimdeyse sorunun çözümü için ödemeyi kim yapmaktadır.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X