Tesisatın Kalbini dinliyoruz!


Banyo Kokusu Nasıl Giderilir ?

Banyo kokusu son derece rahatsız edici hale geldi, lağım gibi bazen çürük yumurta kokusu gibi kokuyor, sağlığımız açısından da hoş olmayan bir durum, banyo ve tuvalet giderlerinde oluşan bu kötü kokularla baş edemiyoruz ve gerçekten sebebini öğrenip onarımını yaptırmak istiyoruz, Banyo kokusu nasıl giderilir ne yapmak lazım, banyoyu kırdırmak mı lazım, tesisat borularında delik mi var ordan mı koku yapıyor yoksa başka bir dairede ki bir hata yüzünden mi biz bu kokuyu çekiyoruz, lütfen bilgi veriniz.

Av. Hamza İpek

Hamza İpek
Cevaplar : 1
179 Defa Okundu

Cevap (1)

  1. 7 Haziran 2017
    (Cevapla)

    Banyolarda oluşan pisliğin kokusu ev sakinlerini rahatsız etmektedir buna çözüm olarak atıksu Pimaşlarına klozet giderini Lavabo giderini duş giderini kamera ile ayrı ayrı görüntüleyerek kokunun nereden geldiğini ve kokuya neyin sebep olduğunu net olarak tespit edilmesi gerekir.

    Kamera görüntüleme sonucunda ekiplerimizin size sorunun ne olduğunu kamerada da gösterebilirler evde yapıyı bozmadan kokunun nereden geldiği tespitinden sonra arızalı. Kimyasal ilaçlarla dezenfekte edilerek bu koku kalıcı olarak çözülmektedir.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X