Tesisatın Kalbini dinliyoruz!


Betondan Su Çıkıyor Nasıl Önlenir ?

Bina dış duvarından yani betondan ara ara su sızıntıları oluyor, hem binaya zarar verebilir hemde kimin faturasına yansıdığını bilemiyoruz. Sadece akşam saatlerinde karşılaştığımız bu sorun için sizden destek istiyoruz, duvardaki bu suyun hangi daireden geldiği yada hangi tesisat borularından kaçırdığını bulmak ve sorunu tespit ettikten sonra tamir ettirmek istiyoruz, lütfen bu konuda bize destek sağlayın, iyi günler.

Benzer sorunlar :

su sızıntısı önleyici
çatı su akıtıyor
fayansların arasından su sızıyor
duvara su sızıyorsa bakım nasıl yapılır
teras su akıtıyor
dam akıntısına kesin çözüm
çatı akmasına pratik çözüm

Cevaplar : 1
1,325 Defa Okundu

Cevap (1)

  1. 24 Şubat 2017
    (Cevapla)

    Bina duvarından sı çıkması üst dairelerin herhangi birinde su kaçağı olduğunu gösterir eğer bu su kaçağı geceleri çoğalıyor ise temiz su tesisat borularında bir sukaçağı olma ihtimali kuvvetlidir çünkü temiz su şebeke borularında gündüzleri 4 ila 6 bar olan su basıncı gecelerı 8 ila 12 bara hatta bölgesel olarak daha da yükselebilir zaten temiz su boruları genelde gece basınçdan dolayı patlamaktadır.

    Bununla ilgili olarak sizlerin binanızda ekiplerimizin gelerek KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ yapması gerekir bu tespitten sonra sorunlu bölge hangi dairede ve tam noktasal olarak yeri belirlenmektedir.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X