Tesisatın Kalbini dinliyoruz!


Dairede Su Kaçağı Sorunu

Üst kattan su sızıntısı var. Üst komşu gider kenarlarını kapattırdığını söyledi. Halen su kaçağı devam ediyor. Kameralı cihazlarla su kaçağını tespit etmeniz ne kadar zaman alır?

Derya Ok
Cevaplar : 1
227 Defa Okundu

Cevap (1)

  1. 15 Mayıs 2017
    (Cevapla)

    apartmanlarda oluşan su kaçakların sorunu genellikle alt kat daire de ikamet eden daire sahiplerini mağdur etmektedir banyo tuvalet mutfak gibi ıslak zemin alanlarında oluşan su kaçakların probleminin Çeşitli sebepleri vardır üst kattaki komşunuz gider kenarlarını kapatmış olması sorunu tam olarak çözmemektedir sorunun tam olarak çözülmesi için su kaçağı tespiti yapan tesisatçı ya da firmalardan yardım almanız gerekmektedir.

    Temiz su kaçağı tespit etme atık su Pimaşlarını kamera ile görüntüleme süzgeç giderlerine bakma lavabo Pimaşında kırık varsa tespit etme kalorifer tesisatına termal kamera ile arıza yeri bulma gibi daire içerisinde Su kaçağı olabilecek bütün kısımların kontrol edilmesi gerekmektedir 1 saat içerisinde dairenizde oluşan su kaçağını kırmadan bulan ve yapan firmamızdan yardım alabilirsinizYorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X