Tesisatın Kalbini dinliyoruz!


Demir Boru Tesisatı Çürüğü ve Su Kaçağı Onarımı?

Merhaba, Tesisat sektöründe hizmet verdiğinizi ve demir boru tesisatı çürüğü sebebiyle su kaçağının nasıl bulunacağı ve onarımı konusunda bir kaç sorum olacaktı ?

1 . Eski binalar bildiğiniz gibi demir su boruları ile yapılmış olduğundan çürüdüğü görülen su borularında su sızıntısı nasıl bulunur ?

2. Su tesisat borularının demir olması sebebiyle yeniden bir tesisat döşetmeye gerek var mıdır ?

3. Demir tesisat borularını yerinden sökmeden ve değiştirmeden su kaçağını nasıl onarıyor & tamir edebiliyorsunuz ?

cevabınız için şimdiden teşekkürler

Mithat Keçeci
Cevaplar : 1
291 Defa Okundu

Cevap (1)

 1. 18 Temmuz 2017
  (Cevapla)

  Merhaba Sayın Mithat bey,

  Evet eski binalarda o zamanın teknolojisi ile demir tesisat boruları kullanılıyor du, ancak şimdilerde PCV yani plastik pimaş borular kullanılmaktadır. Demir borularda onarım yapmak çok zordur, eğer ufak bir delik ise onarımını yaparız ve değişimine gerek yoktur, demir borularda oluşan su kaçakları aşınma, sürtünme gibi sebeplerden zamanla çürümektedir.

  Tufan tesisat olarak demir borularda bilinmeyen su kaçaklarını kameralı cihazlarla boru içinde tespit yapar görüntüler bulur ve arızalı alanı lokal olarak tamir ederiz.

  Metal su boruları, çelik su boruları ve plastik su borularının da tamiri mümkündür, Firmamız ile iletişim kurarak arızalı su kaçıran paslanmış ve çürümüş su tesisat borularınızın arızalarını kolaylıkla tamir ettirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız..

  iyi günler dileriz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X