Tesisatın Kalbini dinliyoruz!


Musluktan Su Az Akıyor Sebebi Nedir ?

Özellikle akşam saatlerinde işten geldiğimde karşılaştığım bir sorun olan musluklardan su az akıyor sorunu için türlü türlü şikayetlerle iskiye bildirdim ancak yaptıkları testler sonucu bina içindeki su borularının tıkanmış yada daralmış olabileceğini söylediler, soğuk su normal akarken, sıcak su oldukça az geliyor, ve bu sorunu apartman daki tüm herkesin yaşadığını gördüm, bu sorunla ilgili ne tür bir tesisat çalışması yapabiliriz ?

Benzer sorunlar : 

evde su basıncı az
musluktan soğuk su akmıyor
musluktan soğuk su az akıyor
üst kata su çıkmıyor
şofben sıcak su az akıyor
termosifon sıcak su az akıyor
musluktan sıcak su gelmiyor
kombiden banyoya sıcak su gelmiyor

 

Cevaplar : 1
687 Defa Okundu

Cevap (1)

  1. 17 Şubat 2017
    (Cevapla)

    Soğuksu su akışı tazikli fakat sıcak su akışın da bu sorunu yaşıyorsanız sıcak su borusunda tıkanıklık olabilir. Kombi olan yerlerde bu tıkanıklık genellikle kombi altında ki filtreden kaynaklanmakdadır sorunun nereden kaynaklandığının öncelikle tespit edilmesi gerekmektedir tespit yapıldıkdan sonra bu sorundan rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

    Filitre veya tesisatın temizliği tahmini 1 saatlik bir çalışma sonucu düzelir soğuk su hattından gelen su tanziğinden bir sorun yoksa işçilik bi durum değildir boş yere zaman harcamyın iski ile öncelikle bir servisden yardım alın ve sorunun tespiti yapılsınYorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X