Tesisatın Kalbini dinliyoruz!


Pisuvar Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Avm deki pisuvarlar özellikle pazar günleri yoğun kullanıldığında 2. ve 3. kattaki alanlardaki ler tıkanıyor, kendi tesisatçımız robotla açmasına rağmen sürekli bu tıkanıklık oluşabiliyor, kameralı cihazla sorunun nereden ve neden kaynaklandığını tam olarak görebiliyor muyuz ? Maltepe ye servisiniz bulunuyor mu ?

Acaba bina genelinde mi sorun var yoksa sadece pisuvar hatlarındaki pis su tesisatında mı sorun var bunları netliğe kavuşturmak istiyoruz, yanıtınız bekliyoruz, iyi çalışmalar dilerim.

Ali Sapanca
Cevaplar : 1
220 Defa Okundu

Cevap (1)

  1. 7 Haziran 2017
    (Cevapla)

    Biz var tıkanmaları genellikle işyerlerin de ortak alanda kullanılan pisuvarların deliklerine sigara izmariti veya peçete gibi atıklarından dolayı zamanla pisuvarda tıkanıklığı sebep olur bu tıkanıklığın açılması için öncelikle pisuvarın altındaki sifon dediğimiz es bölümü çıkartılarak tıkanıklığı kırmadan robot ile açılmaktadır.

    Açılan tıkanıklıkdan sonra kamera görüntüleri ek Pimaş boru’nun daha ilerisinde bir yerde tıkanma var mı Buda tespit edilir İstanbul’un tüm ilçelerinde aynı servis ücreti karşılığında hizmet vermekteyiz tıkanıklığı açamaz isek hiçbir ücret talep etmiyoruz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X