Tesisatın Kalbini dinliyoruz!


Sık Sık Tıkanan Lavabo Sorunu

Lavabolarımda sık sık tıkanıklık meydana geliyor. Özellikle mutfak lavabosunu her kullanımda ince tel ile açmak zorunda kalıyorum. Her iki lavabo tıkanıklığı tespiti ve bu tıkanıklığın giderilmesi ne kadar sürer? Ayrıca bu işlem sırasında herhangi kırma ve tadilat işi oluyor mu?

Nuran Sözer
Cevaplar : 1
205 Defa Okundu

Cevap (1)

  1. 15 Mayıs 2017
    (Cevapla)

    Genellikle mutfak giderlerinde bayanların kullanmış olduğu yemek artıkları ve yanlış yağların mutfakla babasına dökülmesinden dolayı zamanla Pimaş boru çapı daralır ve sık sık tıkanmaya sebep olur mutfakla bası gideri tıkanıklığını ya da el yıkama lambası gideri tıkanıklığını hiçbir yeri kırmadan Robot ile açmak mümkündür.

    Tıkanıklık açıldıktan sonra kamera ile de görüntülemek gerekir bir daha tıkanmaması için tıkanıklık açma robotu ucuna zincir başlık dediğimiz aparat takılarak boru içinin hem tıkanıklığının açılması hem de temizlenmesi gerekir bu işlemi yaptırırken bu aparata çok dikkat etmelisiniz çünkü çoğu firmada bu aparat yoktur ve sadece tıkanıklığı açar çok kısa bir sürede tekrar tıkanma riski ile karşı karşıya kalabilirsinizYorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X