Tesisatın Kalbini dinliyoruz!


Tuvalete Oyuncak Düşürdüm Nasıl Çıkartırım ?

Tuvalet eğitimi verdiğim oğlum, elindeki oyuncağı tuvalet giderine düşürdü, sifona basarken gördüm ve tabi çok geç kaldık, oyuncak giderden gitti, ancak korkum o oyuncak boruda bir yerde takılıp, ilerde bir tıkanıklığa sebep olabilir mi ? Yada benden kaynaklı alt kattaki komşumuzun tuvaleti tıkanıp taşma yapabilir mi, apartman da ki hiç kimsenin benim yüzünden mağdur olmasını istemediğim için, bu konuda bilgi vermenizi rica ederim.

iyi çalışmalar

Benzer sorunlar :

alaturka tuvalet tıkandı ne yapmalıyım
tuvalet tıkanıklığını ne açar
tuvalet tıkanıklığına evde çözüm
tıkanan tuvalet borusu nasıl açılır
alaturka tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır
tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları

Cevaplar : 1
1,077 Defa Okundu

Cevap (1)

  1. 25 Şubat 2017
    (Cevapla)

    Aslında tamda bu olaya benzer bir olay daha önce başımıza geldiği için bu işi konu alarak kırmadan tıkanıklık açma videosu hazırlamıştık isterseniz tıkanıklık açma sayfamızdan izleyebilirsiniz.

    Lavabodan yada tuvaletten yolladığımız tıkanıklık açma sustası ile tuvalete düşürülen oyuncağı geri çıkararak tıkanmayı yada daha sonra oluşabilecek tıkanıklığı önlemiş oluruz bu işlemi sadece çocukların oyuncağı gibi değilde daha genel düşündüğümüzde bayanlar temizlik yaparken kovanın içerisinde unutulmuş temizlik bezini tuvaletin deliğine düşürebiliyorlar bu tür sorunlar ile karşılaştığınızda firmamızı arayıp teknik destek ve servis çağırabilirsiniz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X