Tesisatın Kalbini dinliyoruz!


Üst Kattan Alt Kata Su Sızıntısı

Değerli yönetici, ben üst katta oturuyorum, üst kattan dairemizin alt katındaki kiracıya su sızıyor, sızan sular sebebiyle alt kattaki kiracının duvarları kabarma yapmış, tavan boyasında izler mevcut, sanırım bizim oturduğumuz daireden bir su sızıntısı var gibi, cihazla bu sızıntıların yerini buldurmak ekstra tadilat yaptırmak istemiyoruz, şişli bölgesine servisiniz var mıdır ?

Muhammed Elibol
Cevaplar : 1
218 Defa Okundu

Cevap (1)

  1. 20 Mayıs 2017
    (Cevapla)

    Üst daire de oluşan herhangi bir su kaçağı alt dairenin tavanında kabarma ya veyahutta su damlacıklarına sebep olur bu sorunun giderilmesi için mağdur olan dairenin üst katında ki daireye kırmadan Su kaçağı tespiti çalışması yapılmalıdır.

    Temiz su tesisatlarına akustik dinleme cihazı sıcak su ve kalorifer tesisatlarında ise termal kamera ile görüntüleme yapılmaktadır atık su tesisatında oluşan su sızıntıları endoskopik kamera ile kırmadan noktasal olarak tespit edilmektedir.

    İstanbul geneli Su kaçağı tespiti yapan firmamızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz ekiplerimiz randevu yazdırdıktan 1 saat sonra dairenizde olurlar ve oluşan su kaçağın kırmadan noktasal olarak tespit ederlerYorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X