Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Su Kaçağı Bulma Yöntemleri
Yağmur borularından, kalorifer tesisatlarından, atık ve temiz su giderlerinden oluşabilen su kaçakları, en ufak bir ihmale getirilmeden ortadan kaldırılması gereken sorunların başında gelir. Bazı zamanlarda, su kaçağı olduğunu hemen fark edemeyebiliriz, zira su kaçakları kendilerini gizlemeyi iyi başarırlar ve hiç ummadığımız bir anda ortaya çıkarak kendilerini gösterirler. Ya başımıza damlalar halinde akarlar, veya ıslaklık görülecek bir hale gelmiştir. Yapacağımız şey aslında çok basittir, hemen bize en yakın kaliteli ve güvenilir bir tesisat firmasından yardım istemek
Gelen ekiplerin işlerinde uzmanlaşmış olduklarından emin olmamız, bizim için en güzelidir ki duvarlarımız ve evimizin bir bölümü yıkıntıya uğramasın. Eskiden çalışan tesisatçılar, en ufak bir su sızıntısı için bile hemen duvarlarımızı yıkarlar ve ancak ondan sonra su kaçağının yerini bulabilirlerdi. su kaçağı tespiti, şimdi hiçbir yıkıntı ve kırılmaya gerek kalmadan yapılmaktadır, bilgisayarlı aletlerin yardımı ile, kaçağın olduğu yer net olarak belirlenmekte ve ondan sonra da gereken ne ise yapılmaktadır.
Çağın getirisi olan bilgisayarları kullanarak olaylara kesin çözümler üretmesini bilen tesisatçılar ile çalışmanın rahatlığını ancak yaşayınca anlayacaksınız. Kaçak yerini noktasal olarak bulmayı başaran ekipler, derhal olaya el koyacaklar ve sizi bu sıkıntıdan, evinizin hiçbir yerini tahrip etmeden kurtaracaklardır. su kaçağı bulma çok kolaylaşmış ve çözüm aşamaları da zannedildiği gibi zor olmaktan çıkarılmıştır.


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X