Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Su Kaçağı Tamiri

Su kaçağı tamiri kalite anlayışıyla yapan bir firmayız. Eski yapılarda olacak sorunlara karşı önlemler alabiliyor anında müdahale edebiliyoruz. Kaçak su tamiri her bölge de her durumda olabilir. Önemli olan doğru tespit edilmesidir. Artık eski zamanlardaki gibi dökme kırma işlemi yapmıyoruz. Böyle durumlarda artık teknolojinin gelişmesiyle su kaçağı tespit cihazların çıkması işleri kolaylaştırdı. Bu cihazlar sayesinde kırmadan su kaçak tamiri yapabiliyoruz. Su kaçak tespiti yaparken artık kimsenin günlük yaşantısına müdahale etmeden halledebiliyoruz. Buda işimizi daha kalite eve güvenden ödün vermeden yapmamızı sağlıyor.

Müşteri memnuniyetini her zaman üstün tutan Tufan tesisat firması günün en iyi önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. Tufan tesisat babadan oğul’a geçmiş kurumsallaşma adımalarını atmış bir firmadır ve her çağın anlayışına uygun hizmetler vermektedir.Hizmette sınır tanımadığı şekilde İstanbul’un tüm ilçelerinde de hizmet vermektedir. Böylelikle yerinde saymadan sürekli kendisini geliştirme aşamasında olan bir firmadır. 2000’li yıllarda da teknolojinin gelişmesiyle çıkan cihazlar sayesinde daha kısa sürede zahmetsiz çözümler üretmeye başlamıştır.

Böylelikle müşteri memnuniyetini daha üst düzeye çıkartarak güvenilirliği arttırmıştır. Sizde iyi bir hizmet görmek istiyor ve kaliteli bir çözüm arıyorsanız Tufan tesisat’la görüşebilir, sorunlarınızı bildirebilir, anında çözümlere ulaşabilirsiniz. Ve Su Kaçağı sorunlarınıza çözüm bulmak için kırma dökme işlemlerine maruz kalmazsınız.

 

 Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X