Su Kaçağı Tespiti Beşiktaş

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

kaçak su arızasını bulmak için dinleme aleti kullanan tespit ustası

Su Kaçağı Tespiti Beşiktaş; Su kaçağı her kullanım alanı için büyük bir sorun teşkil eder. Su kaçaklarının neden kaynaklı oluştuğunu bulmak ve bulunan alan ile alakalı olabilecek şekilde tamirat yapmak gerekir. Bu tamirat işlemini yapan bireylerin profesyonel olmaması halinde; fazlası ile masraf çıkar ve gerek olmadığı halde birçok yerin yıkılıp döküldüğü de görülür. Tufan tesisat ile tüm bu işlemleriniz çok daha masrafsız, çok daha teknolojik ve çok daha samimi bir şekilde halledilecektir.

Farklı Katlardan Sizin Dairenize Su Mu Sızıyor?

Su sorunu yalnızca kendi dairenizde, iş yerinizde yahut da kullanım alanınızda oluşabilecek bir durum değildir. Oturmuş olduğunuz yerin üst katındaki su borularında oluşabilecek bir sorunsalın en büyük zararını da siz görebilirsiniz. Tufan tesisat, bu halde sizi en masrafsız ve bir daha en az sorun çıkabilecek şekilde kurtaracaktır. Su tesisatı ile ilgilenir iken başka yerlere hasar vermeden ve istediğiniz şekilde halledilmiş bir işi göreceksiniz.

  • Üst katta var olan giderlerin su akıntılarının sizin dairenize gelecek olması elbette ki sizleri tedirgin edecektir.
  • Su tesisatlarında oluşan her problem için sıkıntı yapmak ve masraf çıkacağını düşünmek yerine mutlaka; Tufan tesisatı aramalı ve başınızda var olan tüm sorunları çözmesi için gelen profesyonel ekibe olanları anlatmalısınız.

Hem sizin daireniz için hem de komşulardan gelen sızıntılar için yapılacak tamirat işlemi sizleri memnun etme maksadı ile gerçekleştiriliyor. Eğer sızıntı banyodan kaynaklı ise asla hemen küvet ve fayanslar kırılmaz. İlk olarak sorunun kaynaklandığı yer belirlenir. Bu belirleme işlemi sırasında, teknolojik aletlerimizden ve profesyonel ekibimizden yardım alırız. Bunun ardından tüm banyoyu kırmak yerine belirlediğimiz yeri kırıyoruz. Ve genel hatları ile belirlediğimiz yerler yaklaşık dört fayanslık bir alan kadar küçük oluyor. Bu sayede; tamirat işlemi çok daha hızlı, çok daha kusursuz ve çok daha masrafsız olarak gerçekleştirilmiş oluyor. Küvetin altında var olan hasarlı bölümlerin tamirat işlemi de aslında çok farklı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu bağlam da ise; yine yer tespiti yapıyor ve küvet altındaki bölme için kendi sistemimiz ile tamiratı gerçekleştiriyoruz.

Duvarlarda Var Olan Su Sızıntıları Hakkında

Duvarda var olan su sızıntıları, diğer sızıntı çeşitlerine göre çok daha farklıdır. Bu bağlamda, yapılacak hatalı bir işlem, duvarın tam anlamı ile yıkılmasına neden olacak ve bu da işlemin süresini uzatır iken bir de çok daha fazla masrafı kaçınılmaz hale getirir. Duvarların renk değişimleri yaşamaları ve bir de boyaların soyulmaya başlamaları, bir su kaçağının var olduğunu gösteriyor olabilir. Bunun yanı sıra oluşan rutubetlenme ve sebebi ile sızıntıların tam olarak yerlerinin bulunması da pek mümkün olmayabilir. Tufan tesisat, bu konuda herhangi bir olası problem yaşamamak adına; dedektör sistemini uygular. Bu sayede; teknolojik cihazların yardımı ile duvar içerisindeki sorunlar algılanır. Ve sızıntının sebebiyet verdiği yerin tespiti çok daha kısa bir süreyi alır. Bu da elbette ki duvar yıkıntılarını önler iken bir de en tehlikeli ve gereksiz olan; yanlış yer yıkımını da önler. Sizler, yalnızca duvarı gösterin ve yaşadığınız sorunu anlatın. Tufan tesisat, profesyonel ekibi ile birleşen teknoloji kullanımını sergilesin ve sizi aynı gün içerisinde yaşadığınız sorundan kurtarsın.

Gizli Su Kaçağı Tehlikesi

Su kaçağı yalnızca görünen yerlerde olmaz. Bazı kaçakların nasıl oluştuğunu anlamak ve zarar vereceğine kadar giden bir yol içerisinde olduğu tahmin etmek mümkün dahi değildir. Bu sebep ile su kaçağı olmasa da su tesisatının düzenli olarak kontrol ettirilmesi ve rutin bakımlarının yapılması gerekir.

  • Tufan tesisat ekibi; gizli su kaçağının tespitini yapar iken herhangi bir yerin kırılıp dökülmesine müsaade etmez.
  • Teknolojik aletler ile duvar araları, yerler, küvet altı ve istenilen mekandan geçen tüm su hatlarının olduğu yerler tek tek kontrol edilir.
  • Herhangi bir zararın oluşabileceği ön görülür ise de mutlaka, tedbir alınır ve yapılabilecek en masrafsız ve en kalıcı tamirat işlemi hemen yapılır.
  • Gizli su kaçaklarının açığa çıkmasına müsaade etmek ve herhangi bir gözle görülür hasar ortaya çıkana dek beklemek doğru değildir. Çünkü yalnızca kaçağın olduğu yere gizli hasar vermek ile yetinmeyen kaçak; aynı zamanda çok daha yüksek miktarlarda fatura ödemenize sebep olur.

Kameralı Su Kaçağı Bulma İşlemi

Eski usulde yapılan su kaçağı bulma işlemlerini geride bırakan Tufan tesisat ile yaptıracağınız her işlem kusursuz olur. Birçok teknolojik aletin birleştiği deneyim ve profesyonel kadro ile birlikte sunulan hizmet; her çeşidi içerisinde barındırıyor. Kameralı su kaçağı bulma işlemi de artık eski yöntemler ile yapılmıyor. Eski yöntem su kaçağı bulma işlemlerinde, kırıp dökme çok fazla iken kameralı su kaçağı bulma sayesinde bu tarz yıkımlara gerek yoktur.

  • Su borularının içerisine gönderilen kamera sistemi sayesinde hasar belirlenir ve yıkma dökme işi olmadan kolayca sorun halledilir.
  • Kamera sistemi sayesinde, bazı hasarların çok daha farklı yöntemler ile düzeltilmesi de söz konusu olur.
  • Yani; bazı su sızıntı sorunlarının sebebi tıkanmalar olabilir. Tıkanmaların giderilmesi de, sızıntı tamiratı kadar meşakkatli bir iş değildir.

Su kaçağı tarzı sorunların çözülmesi, sorun çözümü sırasında cebinizin yanmaması ve çok uzun süre boyunca tadilat işlemleri ile uğraşmamak adına mutlaka Tufan tesisatı tercih etmelisiniz. Profesyonel ekibimiz ve sunduğumuz teknolojik hizmetimiz ile birlikte her türlü tesisat işlerinizi yapmaya hazırız. Rutin kontroller, ufak sıkıntılar, büyük tadilatlar vs. gerekli olan her şey için sizlere bir telefon kadar uzağız. Bknz.Su kaçağı tespiti Beşiktaş

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X