Su Kaçaklarını Bulma Cihazları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Eskiden evlerimizde meydana gelen su kaçaklarını duvarları ya da zemini kırmadan bulamazken gelişen teknoloji ile su kaçaklarını bulma cihazı üretilmiş ve kolaylıkla kaçak olan bölgeyi nokta olarak bulma sistemini bizlere sağlanmıştır. Böylelikle su kaçağı bulan cihazlar sayesinde bu durum büyük bir sorun olma derdinden kurtulmuştur. Su kaçağı bulunurken su borularının ana hattının nereden geçtiği öğrenilmek için fayans ve duvarları kırma yoluna gidilirdi. Günlerce evler tadilat içinde kalır, maddi açıdan da büyük zararlar verirdi. Günümüzde bakıldığında ise su kaçağı tespitinin ne kadar kolay olduğu görülmektedir.  Çünkü dünya teknolojisiyle gelişmiş cihazlar sayesinde artık her şey daha kolay hale gelmiştir. Son sistem cihaz donanımına sahip Tufan Tesisat da sizlere su kaçağı konusunda her türlü hizmeti sunmak adına vardır. Ev ve işyerlerinizde meydana gelen yerini tam olarak bilmediğiniz su kaçaklarını bizleri arayarak cihazlarımız sayesinde öğrenebilirsiniz.

Sorununuz küçük bir kaçaktan kaynaklandığı takdirde kırmadan bu sorunu bularak kimyasallar ile onarımını sağlayabiliyoruz. Ancak büyük su kaçağı arızalarında ise kimyasallar yetersiz geleceği için yalnızca kaçak olduğu bölümlerden ufak bir kırma işlemiyle tesisatınızı onarabiliyoruz. Su kaçağının olduğu bölüm çalışanlarımızın teknolojik aletlerin gücünden yararlanmasıyla kolayca tespit edilebilmekte ve tadilatı sağlanmaktadır. Firmamız bünyesinde kullanılan cihazlarımız; özel elektromanyetik amfi cihazları, boru ve tesisat bulma cihazları, ses dinleme ve kamera görüntüleme cihazlarıdır. İşte bu son teknoloji harikası cihazların gücünden yararlanılarak profesyonel çalışanlarımız, sizlere her zaman daha kaliteli bir hizmet sunmayı amaç edinmişlerdir. Alt komşumuzun tavanından damlayan su dairenizde bir su kaçağının olduğunun kanıtıdır. Ancak su sızıntısının olduğu yer kaçağın bulunacağı yer olmayabilir. Firmamızı arayarak çağıracağınız personellerimiz sayesinde sızıntının ana kaynağını su kaçaklarını bulma cihazı ile kolaylıkla bulduğunu göreceksiniz. Normalde su boru içinden akarken gelen sesi, kaçak olduğu bölgede değişim gösterir. Ama bu değişimi insan kulağı hissedemez. Ancak ses cihazları sayesinde, suyun sesinin değiştiği bölüm anında anlaşılır ve sorunun ortadan kalkması için gerekli tadilat işlemleri yapılır.

Görüntüleme cihazları ile de duvar ve zemin içinde kalan aşınmış boruların kaçak olan bölgeleri rahatlıkla gözlemlenebilmektedir. Bu teknolojik donanıma sahip cihazları kullanmak bilgi ve beceri gerektiren bir durumdur. O yüzden su tesisatçısı olan her firmada bu cihazlar bulunmayabilir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmalar ise bu cihazlara sahip olur ve personelinin su kaçaklarını bulma cihazı hakkında gerekli eğitim almalarını sağlar. İşte bizim firmamız bünyesinde her tür su kaçağını bulmak için teknolojik donanım ve profesyonel çalışanlarımız görevlerinin başında hazır durumdadır. Hizmetlerini her zaman yaptıkları kalite ile ön planda tutan firmamız yaptıkları işi disiplin ve ciddiyetle gerçekleştirirler.  Yaptıkları işi 1 yıl garanti altına alan firmamız, servis sırasında verdikleri form ile 2 yıl içerisinde gerçekleşen aynı sorunu ekstra ücret ödemeden onarımını yaptırma hakkına sahipsiniz.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X