Sultangazi Kaçak Su Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Evlerin, iş yerlerinin, binaların veya konutların su tesisat sistemlerinde meydana gelmiş olan su kaçakları büyük sorunlara yol açabilmektedir. Çünkü su kaçakları genellikle su tesisat borularında meydana gelir. Bu da su kaçaklarının çıplak gözle tespit edilmesini imkansız kılar.

Ancak su kaçakları sırasında meydana gelmiş olan belirtilerden yola çıkarak evimizde veya iş yerimizde su kaçağı olduğunu belirleyebiliriz.  Su kaçağının oluşması ile evlerin tavanlarından su damlacıkları akar, banyo ve tuvalet gibi yerlerde rutubetlenmeler meydana gelir. Bunun yanında duvar boyaları renk değiştirir ve duvarlarda nemlenmeler oluşur.

Bu gibi sorunların ortaya çıkması ile evimizde veya iş yerimizde su kaçağı olduğunu kanıtlar. Meydana gelen bu su kaçaklarını ortadan kaldırmak ve tamamı ile çözüme kavuşturmak için sultangazi kaçak su tespiti şubemizin dalında uzman olan personellerden yardım almak gereklidir. Çünkü bizler kendi imkanlarımız çerçevesinde su kaçağı onarımı yapamayız. Bunun nedeni ise su tesisat borularının duvarların içinden veya fayansların altından geçmesidir. Bu gibi sebeplerden ötürü uzmanların yardım ve görüşlerine başvurmak gereklidir.

Sultangazi su kaçağı bulma şubemizin dalında uzman olan personelleri su kaçağı için akustik ses dinleme ve elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını kullanır. Bu teknolojik cihazlar sizlere daha iyi ve daha kaliteli bir hizmet vermek amacı ile ithal edilmiştir. Bu teknolojik aletleri kullanan personellere de özel eğitimler verilmiştir. Böylelikle personellerin daha hassasiyetli davranarak işlemlerinde size sorun yaratacak etkilerde bulunulmamasına ortam hazırlanmıştır.

Sultangazi su kaçağı şubemizin dalında uzman olan personelleri su kaçağı için önce elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını kullanır. Bu teknolojik cihazın kullanılması sayesinde su tesisat borularının tespit edilmesine yardımcı olunur. Tesisat boruların tam olarak nerelerden geçtiği tespit edildikten ve işaretlendikten sonra uzmanlarımız akustik ses dinleme cihazını kullanır.

Bu teknolojik cihaz da duvarların dışından ve fayansların üstünden sesler dinler. Dinlediği sesler sayesinde su kaçaklarının tam olarak ana kayağının nerede olduğunu belirler. Bu belirlemelerden sonra dalında uzman olan personellerimiz gerekli işlemleri yaparak ortaya çıkmış olan su kaçağı sorununu ortadan kaldırır ve size sorun olan bütün etkenleri temizler.

Benzer Yazılar

Yorumlar (1)

  • Murat Ekber Hekimoğlu

    17/05/2017,17:22

    Sultangazi ilçesi dairemdeki su kaçağı tespiti için sizinle iletişim kuruyorum, dairede su kaçağı var, acil servis talep ediyoruz, kaçak su bulucu firma olarak sizi tavsiye ettiler iyi günlerYorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X