Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Teraslardaki Su Kaçakları Problemlerinden Kurtulun

Genel itibariyle lavabolarda, klozet ya da boru hatları gibi yerlerde bulunan su kaçakları pek çok açıdan hayatımızı tehdit eden bir özelliğe sahiptir. Gerekse maddi açıdan gerekse sağlık açısından bizlere karşı geri dönüşü pek de iyi olmayan su kaçakları mutlaka işinde profesyonel bir firma tarafından kontrol edilmeli ve varsa da kaçaklar hemen kapatılmalıdır.

Firmamız bu anlamdaki ihtiyaçlarınız çerçevesinde sizlerin yaşam alanlarınızdaki her türlü su kaçağı problemlerinizi kökünden çözmek için teras su kaçağı tespiti çalışmalarını daha da güçlendirerek son teknoloji ürünü ekipmanlarla kalıcı hizmetler vermektedir. Sizler de dilediğiniz her an firmamızdan yardım alarak günün her saati su kaçaklarına karşı müdahalede bulunulması imkânını elde edebilirsiniz.

Faturalarınızı kabarmasına da sebep olan su kaçakları yaydığı kötü koku ve mikroplarla da sizlerin sağlığı açısından büyük tehdit oluşturmaktadır. Özellikle musluk suyunun kullanıldığı pek çok yaşam alanında su kaçakları daha da büyük sorunlar teşkil etmektedir. Borulardaki çatlaklar ve sızıntılar sebebiyle musluk suyunuz mikropla dolabilmektedir. Bunlar gibi daha pek çok problemde mutlaka en az 6 ayda bir teras su kaçağı tespiti kontrollerinizi yaptırmalı ve gereken tüm önlemlerin alınması için firmamıza başvurmalısınız. Yapılacak her türlü çalışmanın netice itibariyle sizin yararınıza olduğunu da asla unutmamalısınız. Ayrıca hizmetimizden piyasanın çok daha altında fiyatlara yararlanabildiğinizi de hatırlatmak isteriz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X