Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Termal Kamera İle Sıcak Su Kaçak Tespiti

Su kaçaklarının bulunmasına yönelik teknolojinin tesisat sektörüne getirdiği yenilikler, hem bu sorunla karşılaşan kişilere hem de tesisat ustalarına büyük kolaylıklar sağlamıştır. Türkiye’de pazara yeni giren henüz çok az kişinin bilgisine sahip olduğu bu sistem, termal kameralar devreye girmiştir. Kamera sıcaklık farkına bağlı olarak bir klasik kamera gibi çekim yapan ancak görüntüyü termal görüntü olarak veren bir makinedir. Bu sayede su kaçağı olan borunun duvar, zemin gibi kapalı görünmeyen yerlerde kırma işine gerek olmadan belirlenir ve önceden belirlenen hasar daha az bir masraf ile kolayca tamir edilebilir. Isıya son derece duyarlı Termal Kamera İle Sıcak Su Kaçak Tespiti yapmak kolay bir kaçak izleme metodu oluşturmaktadır.  Termal kamera ile ısıya duyarlı su kaçaklarını görsel olarak belirleyerek nokta tespiti yapabiliriz. Sıcak su, soğuk su ve kalorifer peteği tıkanıklıklarını görüntülemede en iyi yöntemlerden biridir. Su kaçakları tespit işlemlerinde bilgi ve teknolojinin kullanımı son derece önemlidir. Termal Kamera cihazı kendi dilinde renkler ile sıcak ve soğuk suyu teknisyene göstermektedir. Bu özellikler sayesinde boru güzergâhları ve ıslaklığın yoğun olduğu bölge tespit edilerek daha kısa bir zaman içerisinde kaçak tespit edilmiş oluyor.

Günümüz koşullarında kurumsal firmalar için kırmadan su kaçağı tespiti yapmak modern cihazlar sayesinde kolaylaşmıştır. Su kaçağı tespiti Tufan Tesisat firmamızın uzman çalışanları teknolojik aletlerin gücünden yararlanarak sorunları çözme yolunda ilerlemektedir. Böyle durumlarda aldıkları profesyonel eğitim sayesinde evlerinizin tadilat alanına dönmesine engel olarak, maliyet yönünden de daha karlı olmanızı sağlar. Modern cihazlarımız içerisinde önemli bir yere sahip görüntüleme cihazı olan Termal Kamera İle Sıcak Su Kaçak Tespiti gözle görülemeyen tavan ve duvar içlerindeki aşınmış borulara kadar yapılabilir. Su kaçağının olduğu yeri tespit edebilmek ancak gelişmiş cihazların yapabileceği bir iştir. Termal kamera ile yanılma durumu olmadan kaçağın olduğu yeri nokta olarak belirleyerek müşterilerimize hatasız tespit ve onarım işlemlerini sunuyoruz. Sizlere kusursuz hizmet sunmayı amaç edinerek birçok teknolojik su kaçak tespit cihazlarını firmamız bünyesinde hazır bulundurmaktayız. Dilediğiniz an cihazla su kaçağı tespit konusunda her zaman ekipmanlarımız ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız sizlere doğru ve güvenilir hizmeti sunmak için hazır durumda bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini esas alarak her işi zamanında ve eksiksiz yaparak yaptıkları işe verdikleri önemi temsil ederler. Büyük oranda zaman tasarrufu sağlayan Termal Kamera İle Sıcak Su Tespiti ile tadilat çalışmalarına gerek kalmadan gizli su kaçaklarını, aktif su tesisatı olmayan fakat içeriden ve dışarıdan rutubet alan bölgeleri, küf tutmuş yerleri, bina yalıtımındaki problemleri de gözlemleyebilirsiniz. Firmamızdan sağlayacağınız bu sistem ile hem zamandan tasarruf edecek hem de kalite ve güvenceli hizmeti hiçbir zahmet çekmeden elde etmiş olacaksınız. Firmamız müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedeflediğinden ötürü, öncelik her daim sizin menfaatinizi gütmek olacaktır.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X