Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Tıkalı Boru Açma

Günümüzde her arızasının can sıkıntısı verdiği su tesisatı problemleri arasında kişiler için biraz daha sorun teşkil eden arızalardan biri de pis su giderlerinin tıkanmasıdır. Pis atık giderinin tıkanması ev veya iş yeri içine kötü bir koku yayılmasına sebep olduğundan çoğu zaman insanlara ciddi ölçüde rahatsızlık vermektedir. Aynı zamanda pis su gideri tıkanıp, bir uzaman tarafından tıkalı boru açma işlemi yaptırmadığınızda, pis su taşma yapar ve işte o an oluşan resim kimsenin görmek istemediği türden bir problemi meydana getirmektedir. Çoğu insan evde tıkanan tuvaletlerine esnek bir plastik sokup gideri açtığını düşünmektedir. Oysaki yaptığı işlem sadece gider içine kaçan sert cismin biraz daha ileri gitmesini ve giderde biraz açıklık oluşmasını sağlamış olmaktır. Bunun yanı sıra mutfak lavabolarında sıklıkla kullanılan pompa ile tıkalı boru açma uygulaması da yine aynı şekilde geçici ve büyük arızalara sebep olacak bir yöntem olduğunun bilinmesinde fayda vardır.

Bu gibi arızalarınızda büyük su kaçaklarına ön vermemek adına profesyonel bir kuruluştan yardım almanızı önermekteyiz. Tıkanan giderdeki tıkanıklık boyutu büyüdükçe, gideri oluşturan borulara baskı uygulamaktadır. Eğer bu borular inşaat döneminde birde kalitesiz olan malzemeden döşenmişse büyük olasılık giderinizdeki borularda kırılma ve eklem yerlerinden açılma görülecektir. Doğal olarak açılan bu noktalardan su sızıntısı olacak ve bu aşamadan sonra sıkıntınız sadece tıkalı gider açma değil birde su kaçağı problemi olacaktır. Arızanızın bu boyuta gelmemesi adına giderinizde bir aksilik olduğunu hissettiğiniz an bilirkişiden yardım almanız gereklidir. Bu konuda sizlere sınırsız hizmet sağlayabilen Tufan Tesisat firmamız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Bünyesinde bulunan son sitem modern cihazlar ve her konuda eğitim görmüş, iyi bir deneyime sahip ekibiyle birlikte sizlere sağlayacağı hizmet, garantili ve kalıcı çözüm eşliğinde olacaktır. Sizlerin kendi çabalarınızla ve amatör firmalardan aldığınız yardımla emin olunuz ki, giderinizdeki arıza tam anlamıyla çözüme kavuşmayacaktır. Çünkü amatör firmalar tıkalı boru açma işleminde arızalı bölgede kırma uygulaması yapacak ve sadece görmüş olduğu tıkanıklığı açarak giderin biraz rahatlamasını sağlayacaktır. Ancak giderin tamamını göremediğinden dolayı, bakmış olduğu bölgenin dışında nasıl bir durum mevcut bilmediği için oradaki tıkanıklığı veya borudaki hasardan habersiz şekilde tesisatı kapatıp, işlemi sonlandıracaktır. Sonuç olarak onarım yaptırdığınızdan kısa bir süre sonra tekrar tıkalı pis su gideri açma işlemi yaptırmak zorunda kalacaksınız. Buda yine aynı sıkıntıyı yaşayacak olmanız ve fazladan para ödemeniz anlamına gelmektedir.

Oysaki Tufan Tesisat firmamızdan hizmet almış olsaydınız, gideriniz robot kamerayla incelenecek ve giderdeki tıkanık olan alanda neler olduğu net şekilde görülecekti. Bu tespitin ardından gideriniz yine üstün teknik cihazıyla açılacak ve açılma sonrasında olası hasarlar için tekrar kamerayla izlenecek ve gerekirse hasar alan boruya ek yapılarak gider hattınızda kalıcı olarak onarım yapılacaktı. En son olarak giderdeki tıkalı boru açma ve su kaçağı gibi tüm sorunlar çözüldükten sonra, giderinize tazyikli su verilerek yıkanacak ve tamamen temizlenmiş olması sağlanacaktı. İki firma arasında teknik açıdan da sizlere uzun vadede kullanım hakkı sağlanması açısından da ciddi fark bulunmaktadır. Bizler size sadece öneri verebilir, modern teknoloji konusunda bilinçlenmeniz adına uygulamalarımızdan bahsedebiliriz. Seçeceğiniz firma ve buna bağlı olarak alacağınız hizmet, tamamen sizlerin tercih hakkına bağlıdır. Dolayısıyla maddi ve manevi kayıp yaşamamanız adına tabi ki bizleri seçmenizi ve aldığınız hizmetten memnun kalmanızı isteriz.

Tesisat sektörü bilgi, beceri ve tabi ki ciddi ölçüde deneyim gerektirdiği gibi yapılan işten daha sağlıklı sonuç alınabilmesi için günün teknolojisini takip etmek ve gerekli cihazlara sahip olmak zorunludur. Ancak bu sayede ihtiyaç sahiplerine doğru hizmet verilir ve yapılan işin kalıcılığı sağlanabilir. Su tesisatları dairenin bir alanından arıza verir ama arızanın ana kaynağı hiç alakasız bir yerden çıkabilir. Örneğin; mutfak lavabonuzdan gelen kötü koku, sizin bir üst kat komşunuzun giderinin tıkalı olmasından veya sizin tuvalet giderinizin tıkanıklığından kaynaklanabilir. Bunu anlamak için amatör firmalar yapılarınızda gereksiz kırma işlemleri yaparken, bizler cihazlarla yaptığımız inceleme sonucunda hangi gidere tıkalı boru açma uygulaması yapılacak, kesin bilerek işleme başlamaktayız. Bu nedenle daha kısa sürede, daha uygun iş bedeli karşılığında kalıcı çözümlerle hizmet almak isterseniz, bizlere istediğiniz zaman web sitemiz aracılığıyla ulaşabileceğinizi unutmayınız.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X