Tuzla Su Kaçağı Bulma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Evlerin su tesisat sistemlerinde arızalanmalar meydana geldiyse ve bu arızalanmalar yüzünden su kaçakları ortaya çıktıysa başınıza büyük sorunlar açılmış demektir. Çünkü su kaçakları oluştukları yerleri büyük felaketlere sürükler. Bu felaketlerin başından su kaçakları sırasında evlerin, iş yerlerinin veya konutların rutubet ve nem kapmasıdır.

Oluşan rutubetlenmeler ve nemlenmeler yüzünden kötü ve pis kokular oluşur ve bu kokular hem sağlık açısından hem de huzur açısından çevrede yaşamakta olan insanları rahatsızlandırır. Bunun yanında su kaçakları oluştuğundan evinizin tavanından su damlacıkları akabilir veya komşularınızın tavanından sular damlayabilir. Ayrıca su kaçaklarının ortaya çıkması ile duvar boyaları renk değiştirir ve bu boyalarda akmalar oluşabilir.

betondan çıkan suyun kaçak noktasal yerini makineli belirleyen tesisatçı

Tüm bu sorunlar sadece tesisat borularının arızalanması yüzünden oluşan su kaçakları yüzündendir. Bu yüzden bu sorunlardan kurtulmak ve oluşan su kaçağını bulup tamir etmek için dalında uzman olan personelleri yardıma çağırmak gereklidir.

Kurumsal firmamızın yan şubesi olan Tuzla su kaçağı bulma şubesinin uzman personellerinden yardım istediğiniz takdirde uzman personellerimiz en kısa süre zarfında yardımlarınıza gelir ve evlerinizde meydana gelmiş olan su kaçaklarını engellemek için işlemlere başlarlar.

Tuzla su kaçağı şubemizin dalında uzman ve eğitimli olan personelleri su kaçaklarını tespit ederken ve su kaçaklarına neden olan su tesisat borularının nereden geçtiğini belirlemek için üstün teknolojik aletler kullanır. Bu teknolojik aletler kurumsal firmamız tarafından Avrupa’dan özel olarak ithal edilmiştir. İthal edilen her teknolojik alet için de Tuzla su kaçağı şubemizin uzman personelleri özel eğitim almıştır ve bu eğitimleri sayesinde sizlere sorun olan faktörler sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılır.

Tuzla su kaçağı şubemizin dalında uzman olan personelleri su kaçaklarını tespit etmek için önce elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını kullanır. Bu teknolojik cihaz ile çıplak gözle görülmeyen su tesisat borularının yeri tespit edilir. Daha sonra akustik ses dinleme cihazı ve termal görüntü alma cihazları kullanılarak su tesisat borusu arızalanması yüzünden ortaya çıkan su kaçaklarının yeri tespit edilir. Bu tespitlerden sonra uzman personellerimiz su kaçaklarını onarır ve su tesisat borularını değiştirerek su kaçakları ile tekrardan karşı karşıya gelmenize engel olur.

Benzer Yazılar

Yorumlar (1)

  • Ümran Bodur

    17/05/2017,17:54

    Tuzla daki un fabrikamız da yerden su çıkıyor, su kaçak tespiti cihazı yerden çıkan suyun nereden geldiğini bulabiliyor mu, geniş bir alan ve her alanın taranması gerekebilir, aşağıdaki yazdığım telefon numarasından tarafımıza ulaşmanızı rica ederiz.
    0555214xxxxYorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X