Ümraniye Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Evinizde veya işyerinizde su kaçağı mı var ? Su faturalarınız olması gerekenden fazla mı geliyor ? Tüm su bataryaları kapalı olduğu halde su saatiniz dönmeye halen devam ediyorsa su tesisatınızda kaçak var demektir. Ümraniye kırmadan su kaçağı firmamız ile artık bu sorunlar hemen ve çok kolay olarak halledilip yaşantınıza kaldığınız yerden normal bir şekilde devam edebiliyorsunuz.

Kurumsal firmamız bu işler için özel olarak geliştiren yüksek maliyetli makinelere sahiptir.  Sıradan tesisatçıların kolaylıkla sahip olamayacağı bu makineler su tesisatında kaçağı bulma işlemi yaparken evinizin bir şantiye alanı olmasına izin vermez.

duvardaki su kaçağını makineli alet ile kırmadan tespitini yapan ekipmanlı tesisat ustası

Kurumsal firmamızın dalında uzman ve eğitimli olan personelleri evlerinizde meydana gelen su kaçaklarını tespit etmek ve bu kaçakları onarmak için üstün gelişmiş teknolojik aletler kullanır. Bu teknolojik aletler kurumsal firmamız tarafından Avrupa’dan özel olarak ithal edilmiş olan elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazı, akustik ses dinleme cihazı, elektromanyetik su kaçağı bulma dedektörü ve termal görüntü alma robotlarıdır. Kullanılan bu üstün teknolojik aletler sayesinde Ümraniye su kaçağı şubemizin uzman personelleri işlemlerini daha kolay, daha hızlı ve daha az maliyetli bir şekilde yapmaktadır.

Kurumsal firmamızın dalında uzman olan ve Ümraniye kırmadan su kaçağı tespiti firmamızın altyapısında çalışmakta olan personel ekibi işlemlerini belli bir yöntem çerçevesinde yapmaktadır. Bu yöntemde öncelikli olarak elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazı kullanılır. Çünkü su kaçaklarına sebep olan su tesisat boruları çıplak gözle görünmez. Bu yüzden duvarları veya fayansları kırmadan su tesisat borularının yerini belirlemek için uzman personellerimiz bu teknolojik aleti kullanır ve bu da sizlere mali açıdan zarar gelmesine karşı bir engel olur.

Uzman personellerimiz daha sonra akustik ses dinleme cihazı, termal görüntü alma cihazı ve elektromanyetik su kaçağı bulma gibi teknolojik aletleri kullanarak su kaçaklarının ana kaynağını tespit etmeye yönelik işlemler yapar. Bu teknolojik aletler ile tespit edilen su kaçakları önlenir ve su kaçaklarına sebep olan etkenler tamamı ile ortadan kaldırılınca işleme son verilir. İş bitiminde de uzman personellerimiz sizlere yapılan işte garanti kapsamına giren yerlerin garanti belgesini takdim eder ve işlemlerine son verirler.

 

Benzer Yazılar

Yorumlar (1)

  • Güneş Ata

    17/05/2017,18:21

    Ümraniye japon evler otelimizde lavabo giderlerinden kaynaklı su kaçağı mevcut, banyo ve lavabolara zarar vermeden su kaçaklarını bulabilir miyiz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X