Üsküdar Su Kaçağı Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Üsküdar su kaçağı tespiti konusunda alanında uzman olan firmamız sizlere kaçak tespiti bulma konusunda tam güvence verir. Yıllardır süregelen basit, sonuç alınamayan yöntemlerden sıkıldıysanız bizlere bulunduğunuz noktalardan ulaşabilir kapınıza kadar çağırabilirsiniz. Su tesisatınızda oluşabilecek herhangi bir kaçak özel olarak yurt dışından ithal edilen elektromanyetik cihazlar ile anında tespit edilir.

Özel görüntüleme ve ses dalgası yöntemi ile gizli kaçaklar dahi tüm sorunlar kısa sürede halledilir. Üstelik bu işlemler sırasında herhangi bir kırma işlemi gerçekleşmez. Bu işlemleri de Üsküdar su kaçağı tespitinde çalışan bu işin eğitimini alan uzman personelimiz yapar. Oluşabilecek tüm hasarları ve kazaları en alt seviyeye çeker ve güvenilir işçiliği sizlere sunar.

Kurumsal firmamızın Üsküdar su kaçağı şubesi uzman ekipleri su kaçakları sırasında ortaya çıkan sorunları çözüme kavuşturmak için evlerinize en kısa süre zarfında gelir ve meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak için işlemlere başlar. Bu işlemler de uzman personellerimiz öncelikli olarak tespitlerde bulunur ve su kaçaklarına neyin sebep olduğuna dair bilgiler alır. Bu bilgilerden yola çıkarak da su kaçağının olduğu bölgede elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını kullanarak taramalar yapar.

Elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazı evlerinizdeki su tesisat borularının geçiş noktalarını ve tam olarak nerede olduklarını belirlemeye yardımcı olan teknolojik bir alettir. Bu teknolojik alet sayesinde uzman personellerimiz tesisat borularını, duvarları veya fayansları kırmadan tespit eder ve daha sonra kaçak bulma işlemine başlar.

Üsküdar su kaçağı şubemizin uzman personelleri su kaçaklarını tespit etmek için akustik ses dinleme robotu ve elektromanyetik su kaçak bulma dedektörünü kullanır. Bu teknolojik aletler hem ısıya hem de sese duyarlı mekanizmalardır. Bu özellikleri sayesinde su kaçakları sırasında meydana gelen su sesleri takip edilerek su kaçaklarının ana kaynağı belirlenir. Su kaçaklarının ana kaynağı tespit edildikten sonra uzman personellerimiz bir kaç fayanslık bölgeyi yerinden çıkarır ve su tesisat borularına ulaşarak sorunlu olan parçanın değişimini yapar. Bu şekilde düşük maliyetle ve sorunsuz işlemler ile su kaçağı sorunu ortadan kaldırılmış olunur.

Benzer Yazılar

Yorumlar (1)

  • Dursun Ulaş

    17/05/2017,18:28

    Üsküdar da ki dairemize üst kattan su damlıyor, sizde kırmadan su kaçaklarını bulabilen cihazlar varmış, üst kattaki komşumuz banyoyu yeni yaptırdı, tekrardan tadilat çıksın istemiyor noktasal olarak su kaçaklarını bulabilir miyiz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X