Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Üst Kattan Su Sızıntısı Var

Teknolojinin ilerlemiş olması her alanda insanlara kolaylık sağlıyor olsa da bu kolaylıkları kişileri kandırmak için kullanan da birçok insan piyasa da dolaşmaktadır. Bunlardan en basiti, su tesisatlarını kırmadan arıza tespiti için üretilen teknik cihazların çok cüzi miktara satılan sahte ürünleri de yapılmıştır. Bu ürünlerden eline her alan kendisini arıza tespit servisi olarak göstermekte ve çoğu zaman arıza yerini yanlış belirlediğinden sizlerin cebinden gereksiz para çıkmaktadır. Tesisat arızalarında sadece tespit yapan firmalardan uzak durmanızı, bu gibi şahıslar insanların mağduriyetini kullanan dolandırıcılar olduğunu bilmelisiniz. Bir firmaya üst kattan su sızıntısı var dediğinizde, o firma tespiti yaptığı gibi tadilatını da yapmalıdır ki size ayrıca bir iş ve maliyet çıkarılmasın. Tesisat arızaların işinde ehil kişiler tarafından ele alındığında, bugünün teknolojisiyle tespiti ve onarımı son derece basite indirgenmiştir. Ancak iş bilmez kişiler tarafından tesisata müdahale edilirse, durum gerçekten pek de iç açıcı olmayacaktır.

Üst komşudan kaynaklanan tavanda görülen sararma veya su damlası gibi problemler, genellikle üst katın pis su giderindeki bir arızaya bağlı olarak alt katın tavanında kendini belli etmektedir. Çoğu zaman bu arıza çeşidi, arızalı dairede kendini belli etmez ve alt katın şikayeti üzerine daire sahibinin bilgisi olur. Bu gibi sorunlarda hem kendi dairenizin ileri dönemdeki sağlığı hem de komşunuzun daha fazla zarar görmemesi için acilen bir uzman yardımına ihtiyaç vardır. Dairenizde oluşan tesisat arızasının ana kaynağı doğru şekilde tespit edilmesi açısından çalışmaya karar vereceğiniz firmanın profesyonelliği son derece önem teşkil etmektedir. Görülen su kaçağı iyi şekilde onarılmadığında birkaç ay sonra yine aynı yerden arıza göstermesi büyük ihtimaller arasındadır. Bu nedenle alanının en iyileri arasında yol alan Tufan Tesisat firmamız ile iletişime geçmenizi ve en zorlu tesisat sıkıntılarınızın bile kolayca halledileceğini bilmenizi isteriz.

Tufan Tesisat firması sıhhi tesisat sektörünün en eski firmaları arasında olmakla birlikte bünyesinde yetiştirdiği personellerin tümü her konuda eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Teknolojinin tesisat sektörüne kazandırdığı modern cihazlar konusunda da eğitim görmüş ve kullandıkları cihazlar piyasa üzerinde en kaliteli cihazlardan oluştuğu için tespit işlemleriniz hataya yer vermeden yapılmaktadır. Sizlerin üst kattan su sızıntısı var şikayetiniz üzerine üst katın pis ve temiz su giderleri akustik dinleme cihazı ve termal kamera yardımıyla detaylı şekilde incelenir. Bu inceleme sonucunda su kaçağı bire bir tespit edildikten sonra uzman personelimiz tadilat için kollarını sıvar. Tadilat aşamasında bir enkaz yığını görmeniz mümkün değildir. Çünkü sadece arızalı pim boru üzerinden tesisata girilir ve arıza giderildikten sonra çalışma alanı eski haline getirilir. Üstelik ekibimiz işini bitirdikten sonra çalışma alanını da kendileri temizler ve garanti kapsamında tesisatınızı sizlere geri teslim eder. Böylesine sistemli bir çalışmadan faydalanmak isterseniz, bizleri aramanız yeterli olacaktır.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X