Zemindeki Su Kaçağı Belirtileri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Yer döşemelerinin altında bulunan borulardaki sızıntı ve duvarda çatlaklar görüldüğünde zemindeki su kaçağı belirtileri bir kısmını yansıtır. Göz kontrolü ile fark edemediğiniz su kaçaklarını faturanız geldiğinde fazla tüketim miktarını görünce bir sorun olduğunu tahmin edeceksiniz. Daha sonra su kaçağı kontrollerini yaparken karşılaşacağınız bazı durumlar kaçak belirtilerinizdir. Halı altındaki küf ve rutubetler de döşemenin altından geçen borularda sızıntı olduğunu göstermektedir. Bataryalar ve musluk kapalıyken, tesisat borusundan gelen akan su sesi, yer döşemesinin altında bir su kaçağı olduğunun belirtisidir. Karşılaştığınız belirtiler sonucunda uzman ekiplere sahip Tufan Tesisat sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Zeminde karşılaşılan belirtilerin tespit ve onarımında son derece teknolojik ürünleri ile zemininize herhangi bir zarar vermeden tamiratı gerçekleştirecektir.

Yeni nesil su tesisatçıları ile çalışmak bir ayrıcalık özelliği taşımaktadır. Ellerinde bulunan ve tüm dünyada kullanılan modern aletleri ile her onarım işinin üstesinden kolayca gelmeyi başarmaktadırlar. İşlerini severek yapan çalışanları, güler yüzlü ve kısa sürede ürettikleri çözümler ile dikkat çekerek örnek gösterilen bir firma olmuştur. Herhangi bir evin ya da işyerinin zemindeki su kaçağı belirtileri kendini gösterdikten sonra işini bilmeyen kişiler tarafından birkaç tahmini yer kırılır ve insanlar hem maddi hem manevi zarara uğramaktadırlar. Ancak firmamızın sahip olduğu modern teknolojik cihazları sayesinde hiçbir yeri kırmadan kaçağın olduğu yeri direk tespit etmekteyiz. Su kaçağı bizlerin sayesinde sorun olmaktan çıkıyor ve normal ufak bir sıkıntı gibi hissediliyor. Zemindeki su kaçağının yeri bulunduktan sonra boru içine atılan özel kimyasallar su ile akıtırken kaçağın olduğu bölüme geldiğinde kendiliğinden oraya yapışır ve orayı tıkar, kaçak olmasını engeller. Böylece hiçbir yer kırılmadan zemin su kaçağı sorunu halledilmiş olur. Zemindeki su kaçağını kırmadan tamir etmek bizler için büyük bir avantajdır. Su kaçağı tespiti belirtileri kendini gösterdiği yerlerde doğru yapıldıktan sonra onarım işi kolay yapılmaktadır. Onarım işlerinin kolaylığı ve kalitesi iyi bir servis hizmeti sağlayan tesisatçı firmamızla sağlanmaktadır.

Su kaçağı konusunda uzman personelimiz ile son sistem ekipmanlara sahip firmamız yakın tarihe kadar büyük sorunlara yol açan kaçakları aynı gün içerisinde yer tespitini yaparak onarımını gerçekleştirmektedir. Tek yapılması gereken bizlere ulaşmak ve kaliteli hizmetimizden yararlanmayı sağlamaktır. Lider firma konumunda olan Tufan Tesisat aynı gün onarımını gerçekleştirdiği su kaçağını 2 yıl garanti altına almaktadır. Sizlere servis esnasında verilen form sayesinde 2 yıl içinde aynı sorunun tekrarlanması halinde ekstra bir ücret ödemeden onarımınızı yaptırabileceksiniz. Bu imkânları sahip olmak evinizin herhangi bir kırılma işlemine maruz kalmadan kaçak onarımlarınızı gerçekleştirmek için kaliteli iş gerçekleştiren firmamızı telefonla arayabilir, evinize çağırabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız en iyi önde gelen firma haline gelerek, garantili hizmet anlayışı sunmaktadır.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X