Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma, Tıkalı Boru Açma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Beylikdüzü su tesisatçısı olarak İstanbul’un bir çok yerinde Tufan Tesisat adıyla hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Sizlerin su kaçağı hakkındaki problemlerinizi en kısa zamanda en kaliteli şekilde çözebilmek için çalışmaktayız. Su kaçakları hakkında ve tamiratı nasıl yapılır konusunda sizlere bilgi sağlayalım.

Su Sızıntısı Olduğunda Yapılması Gereken Çalışmalar

  • Su kaçağı sorunuyla karşılaştığınız durumlarda bizlere ulaşarak bunu bildirmelisiniz.
  • Su kaçağı bulma cihazları kullanılarak su tesisatındaki arızalar kırmadan noktasal veya bölgesel tespit edilir,
  • Su kaçağının nerede olduğu tespiti edildikten sonra sizlere arızanın yeriyle ilgili detaylı bilgi sağlanır.
  • Su kaçağı bulma cihazının belirlediği sızıntı bölgesi çok küçük bir şekilde kırılarak işlemlere başlanır, su kaçağının büyüklüğüne göre tamir yapılır, fakat sizlere çok büyük bir kırık ve döküm masrafları bırakılmayacaktır.
  • Firma seçerken dikkatli olmalısınız çünkü işinde profesyonel olmayan firmalar su kaçağı tespiti yaparken tüm duvar ve fayansları kırmaktadır.

Not: Tufan Tesisat olarak su kaçağı tespitini makinelerle yapıyor ve işlemleri kolaylaştırıyoruz.

aistanbul su kaçağı tespiti
duvar nemlenmesi çözümü
görüntülü su kaçağı tespiti

Tıkanıklık Sorunlarının Yaşandığı Bölgeler

  • Tuvalet tıkanıklığı,
  • Lavabo tıkanıklığı,
  • Banyo tıkanıklığı,
  • Balkon tıkanıklığı,
kameralı robotla tuvalet açma
kameralı robotla lavabo açma
lavabo açan tesisatçı istanbul

Gerçekleştirdiğimiz işlemlerde genel olarak herhangi bir sorunla karşılaşmayız. Fakat olası bir durumda bizden kaynaklanan bir problem olduğunda tekrardan adreslerinize gelerek sizlerin mağduriyetini gidermek üzere firmamız sizlere garanti vermektedir.İstanbul’da Beylikdüzü su tesisatçısı olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. İşimizde gerekli uzmanlığa ulaşmış olup cihazlar ile sorunları çok kolay ve masrafsız olarak çözüyoruz.

Daha öncede bahsettiğimiz gibi kesinlikle güvenilir ve tanındık bir firma ile iş yapmanız önerilmektedir. Çünkü bazı firmaların makineler aracılığı ile değil de normal olarak kırma dökme işlemleri gerçekleştirerek su sızıntısı bulma yöntemi uyguladığı bilinmektedir. Yanlış bir firma seçmeniz sizleri daha fazla maliyete sürükleyecektir.

Bizlerden bilgi alabilmek için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Eğer ki firmamıza gelecek zamanınız yoksa bizleri telefon numaralarımız aracılığı ile arayarak bilgiler edinebilirsiniz. Sizlere verdiğimiz hizmetleri kaliteli bir şekilde yapabilmek için çalışmalarımızı her daim sürdürmekte ve teknolojik gelişmeleri de takip etmekteyiz. Daha farklı konularda fikir sahibi olabilmek için site üzerindeki diğer makalelerimizden yararlanabilirsiniz.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X