Beylikdüzü Su Tesisatçısı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Beylikdüzü su tesisatçısı, fİstanbul’un bir çok yerinde tufan tesisat olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Sizlerin su kaçağı hakkındaki problemlerinizi en kısa zamanda en kaliteli şekilde çözebilmek için çalışmaktayız. Su kaçakları hakkında ve tamiratı nasıl yapılır konusunda sizlere biraz bilgi vereceğiz.

Su kaçağı tamiri nasıl yapılmaktadır?

 • Su kaçağı tamiratı ihtiyacınız olduğu durumda bizlere ulaşarak bunu bildirmelisiniz.
 • Bildirmeniz üzerine firmamızın uzman elemanlarını sizlerin adreslerinize ücretsiz olarak firma araçlarımızla göndererek işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.
 • İlk olarak su kaçağı tespiti yapılabilmesi için su sızıntısı bulma tespit araçları kullanılır
 • Su kaçağının nerede olduğu tespiti yapıldıktan sonra sizlere bilgi verilir.
 • Su sızıntısı tespit aracının tespit ettiği sızıntı bölgesi çok küçük bir şekilde kırılarak işlemlere başlanır. Su kaçağının büyüklüğüne göre kırılmalar yapılmaktadır. Fakat sizlere çok büyük bir kırık dökük bırakılmayacaktır. Çünkü tespit ederken herhangi bir kırma işlemi kesinlikle yapılmaktadır. Tespit işini otomatik makinelerimizle yapmaktayız.
 • Firma seçerken dikkatli olmalısınız. Çünkü işinde profesyonelleşmemiş firmalar su kaçağı tespiti yaparken tüm duvar ve fayansları kırmaktalar dır. Bunlarda sizlere ciddi maddi kayıplara yol açmaktadır.
 • Bizler tufan tesisat olarak tespitleri makinelerle yapmakta ve işlemleri daha bir kolaylaştırmaktayız.

Bizler tufan tesisat olarak su kaçağı hizmetinden başka olarak da hizmet vermekteyiz.

Bunlar ise;

 • Tuvalet tıkanıklığı
 • Lavabo tıkanıklığı
 • Banyo tıkanıklığı
 • Diğer tesisat problemleridir.

Tuvalet tıkanıklığı işlemlerinde sizlere garantili iş yapmaktayız. Eğer ki sizlerin tuvalet tıkanıklığı sorunuzu çözdük ve kısa sürede tekrarlamışsa uygun şartlar altında olup tuvalete herhangi bir yabancı cisim atıp tıkanıklığa sebep olmadıysanız tekrar gelerek sorunu düzeltmekteyiz. Tuvalet tıkanıklığının yanı sıra lavabo açma ve su kaçağı konusunda da firmamız sizlere garanti vermektedir.

Gerçekleştirdiğimiz işlemlerde genel olarak herhangi bir sorunla karşılaşmamaktayız. Fakat olası bir durumda bizden kaynaklanan bir problem olduğunda tekrardan adreslerinize gelerek sizlerin mağduriyetini gidermek üzere firmamız sizlere garanti vermektedir. Bizler

İstanbul’da Beylikdüzü su tesisatçısı olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. İşimizde gerekli uzmanlığa ulaşmış olup makinelerimizi ise son teknoloji olarak temin ederek sorunları çok kolay ve masrafsız olarak çözmekteyiz.

Daha öncede bahsettiğimiz gibi kesinlikle güvenilir ve tanındık bir firma ile iş yapmanız önerilmektedir. Çünkü bazı firmaların makineler aracılığı ile değil de normal olarak kırma dökme işlemleri gerçekleştirerek su sızıntısı bulma yöntemi uyguladığı bilinmektedir. Yanlış bir firma seçmeniz sizleri daha fazla maliyete sürükleyecektir.

Bizlerden tufan tesisat olarak bilgi alabilmek için firmalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Eğer ki firmalarımıza gelecek zamanınız yoksa bizleri telefon numaralarımız aracılığı ile arayarak bilgiler edinebilirsiniz. Sizlere verdiğimiz garantiler sayesinde içiniz rahat bir şekilde bizlerle iş yapabilirsiniz.

Sizlere verdiğimiz hizmetleri en kaliteli yapabilmek için çalışmalarımızı her daim sürdürmekte ve teknolojik gelişmeleri de takip etmekteyiz. Daha başka konularda fikir sahibi olabilmek için site üzerindeki diğer makalelerden de yararlanabilirsiniz.

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14855″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14854″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14853″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X