İstenilen Hizmet
Tıkalı boru açma
Hizmet Süresi
45 Dakika
Fiyat Farkı
Yok
İşlem Garantisi
%90
Size özel teklifimiz var hemen bizi arayın.
Size özel teklifimiz için kalan süre 30:00
Size en yakın servisi hemen aramak için hizmet almak istediğiniz konumu seçin:

Tuvalet Tıkanıklığı Açma %90 Çözüm

Yazı boyutunu değiştirmek için kaydırın veya üstüne tıklayın.
Tufan tesisat firmamız, tesisat sektöründe tıkanıklık açma hizmeti veren kurumsal firmalardan biridir. Teknolojinin getirdiği yenilikleri takip ederek, bilgisayarlı, kameralı cihazlar ile tıkalı olan tuvalet ve giderleri uzman kadromuz ile açmaktayız. 20 adet servis aracımız, 42 personelimiz ile hafta içi ve hafta sonu tüm günler hizmetinizdeyiz. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine aynı fiyat politikamız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
kameralı robotla tuvalet açma
kamerayla tuvalet tıkanıklığı açma
tuvalet tıkanıklığı açma

Tuvalet tıkanıklığı açıldıktan sonra kameralı sistemler ile ustalarımız borunun içini görüntüler ve tıkanıklığın sebebini sizlere gösterir. Kırmadan tuvalet açma işlemi son derece uygun fiyatlı ve maliyetsiz yapılan bir işlemdir.  Firmamız son teknoloji robot ve kamera sistemleri kullanarak sizi tuvalet tıkanıklığından zahmetsizce kurtarır.

Türkiye’de bir ilk, 30 dakikada tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti, tuvalet tıkanıklığını açamazsak ücret talep etmiyoruz!

Kırmadan Robotla Tuvalet Açma

Tuvalet giderleri, pimaş boruların eğimsiz olmasından dolayı tıkanır, tuvalet açma için lavabo açıcı kimyasallar kullanmak veya internette yayınlanan tuvalet nasıl açılır videoları ile zaman kaybetmeyin.

Firmamızın çözüm sağladığı robotlu sistemler ile tuvalet borularının içerisinde biriken atıklar parçalanarak kanalizasyona doğru tahliye edilir. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi sırasında kullandığımız robot makine tesisata hiçbir zarar vermemektedir. Tamamen güvenli ve etkili çözüm için robotlu tuvalet açma hizmeti ilk tercihiniz olmalıdır.

Tıkanıklık Açtığımız Tuvalet Türleri

Yer taşı alaturka tuvalet,
Klozet alafranga tuvalet,
Pisuvar tuvalet,

Türkiye’de en çok kullanılan tuvalet türleri bunlardır. En çok kullanılan tuvalet türlerine göre farklı tuvalet tıkanıklığı açma teknikleri uygulamaktayız.

kırmadan robotla tıkalı tuvalet açma istanbul
kırmadan tuvalet gideri açma

Tuvalet Tıkalı Ne Yapmalı?

Tuvaletinizde taşma varsa öncelikle kullanımı durdurun ve tuvalete herhangi bir şey atmayın. Yaklaşık olarak 5 dakika bekleyin. Bekleme sonrasında tuvalete dökülen suda azalma olmuyorsa kesinlikle kimyasal kullanmayın çünkü su üzerine dökülen kimyasal üstünüze sıçrayabilir. Kimyasaldan sonra ikinci yöntem olarak sivri çubuk yardımıyla tuvalet deliğine baskı uygulayın. Yakınlarda meydana gelen küçük çaplı tıkanıklıklar çubuk yardımı ve kimyasal ile açılabilir ancak borunun ilerisinde meydana gelen tıkanıklıklar için robotla tıkanıklık açma işlemi uygulanmalıdır.

klozet tıkanıklığı açma firması
kameralı pimaş açma

Tufan Tesisat, robotlu ve kameralı tuvalet açan firma olarak İstanbul’un her bölgesine hizmet sağlamaktadır. Tıkalı olan tuvaletlerinize 30 dakikada servis göndermekteyiz. Tuvalet açtırmak için öncelikle bizi arayın ve adınıza servis kaydı oluşturalım, ardından ekiplerimiz adresinize gelerek sizi büyük bir sorun haline gelen tuvalet tıkanıklığından kurtarsın.

Tuvalet Tıkanıklığının Nedenleri

 • Kağıt, peçete ve ıslak mendillerin tuvalete atılması
 • Katı cisimlerin tuvalet giderine düşürülmesi
 • Tuvalet inşaat halindeyken dökülen harç, moloz ve inşaat atıkları
 • Tuvalet gideri eğiminin yetersiz olması,
 • Suda erimeyen maddelerin gidere atılması,

Tuvalet Tıkanıklığını Önlemek İçin Yapılması Gerekenler

Yeni inşaat halindeyken atık su giderlerine yeterli eğim verilmeli,

Tuvalet kağıdı ve peçete atılmamalı,

Tuvalete suda erimeyen cisimler düşürülmemeli,

Kedi kumu veya inşaat molozları atılmamalı,

Tuvalet Dolu Su Geri Taşıyor

Tuvaletlerde taşma sorunu genellikle bina önündeki logarın tıkanmasından yada diğer dairelerdeki tıkanan boru hatlarından meydana gelebilir, böyle bir durumda öncelikle bina yöneticinize durumu bildirin. Tıkanma logardan kaynaklanan bir durumsa, tuvalet tıkanıklığı açma cihazı ile müdahale edilmesi gerekir.

Tıkanıklık alt kat komşunuzdan kaynaklanıyor ise, söz konusu tıkanıklık yaşanan dairede kameralı cihazlarla kontrolleri sağlanıp tuvalete müdahale edilmesi gerekir. Klozet, pisuvar veya yer taşı tuvalet fark etmeden bütün tıkalı giderlere müdahale etmekteyiz.

(Tuvalet Tıkanıklığı Açma) videomuzu İzleyin.

tuvaletten su geri taşıyor
klozet neden tıkanır
Tıkanıklık öncesi veya sonrası problemin anlaşılabilmesi için kameralı sistem ile borunun içerisini görüntüleriz ve tesisatta herhangi bir sıkıntı varsa sizlere gösteririz. Tıkanıklığın sebebi eğimsizlik, boru çapı daralması olabilir. Görüntüleme sonrasında kalıcı çözümler için ustalarımız sizlere yapılması gerekenleri söylemektedir.
Tuvalet tıkanıklıkları ister yer taşı olsun, ister klozet olsun hiç fark etmeden ustalarımız tarafından kırmadan açılabilmektedir.
Tuvalet tıkanıklığını açarken herhangi kırma yada dökme işlemine kalkışmaya gerek yoktur. Çünkü robotlu sistemlerin içerisinde yaylı mekanizma mevcuttur. Robot destekli yaylı sistem mekanizma ile 20-25 metre uzunluğa kadar tıkalı olan gider hatları kırmadan açılır.
Tuvalet tıkanıklıkları açmak için kullandığımız robotlar bize %99’a yakın başarı sunmaktadır. Tabii zemin katlarda durum farklıdır. Çünkü borunun kırılması veya çöküntü olması durumunda tıkanıklık açılmaz ve tesisatın değiştirilmesi gerekir.

Not: Tıkanıklığınız açılmadığı takdirde firmamız tıkanıklık açma ücreti talep etmez.

Tuvalet Gideri Açma Fiyatları

İnternet üzerinde yaptığınız araştırmalar sonucunda birçok sitede farklı fiyatlar görebilirsiniz. Araştırmalarınız sonucunda en ucuz tuvalet açan firma sitesi cazip gelebilir. En uygun fiyatı bulduğunuz zaman çağıracağınız kişilerin kurumsal firma olmasına dikkat edin. Robot ve kamera sistemi tuvalet açmak için gerekli cihazlar olmakta bu nedenle çağıracağınız firmada bu cihazların olduğunu mutlaka teyit edin.

Tufan Tesisat, Türkiye’nin en uygun fiyata tuvalet gideri açan kurumsal firmasıdır. Kozet veya yer taşı tuvaletini robotlu sistem ile tıkanıklığını açıp, kamerayla görüntülemektedir.

Bu içerik şu sorguları cevaplandırır; tuvalet tıkanıklığı açma, tuvaletim tıkandı, tuvalet tıkanıklığı açma firması, tuvalet tıkalı kim açar, tuvalet tıkalı açan firma, tuvalet açan telefon, tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti, istanbul tuvalet gideri açma, klozetten su geri geliyor

Hizmetlerimiz

su kaçak tespiti onarımı
Su Kaçak Tespiti ve Onarımı
Kırmadan dökmeden son teknoloji su kaçağı tespit cihazlarımız ile su kaçaklarını tespit ediyoruz.
kameralı su kaçak tespiti
Kameralı Su Kaçak Tespiti
Kameralı su kaçak tespit cihazları ile pis su gider borularındaki kaçakları tespit ediyoruz.
kanal açma robotu
Robotla Tıkalı Pimaş Boru Açma
Kırmadan ve Dökmeden tıkanıklık açma robotlarımız ile pimaş gider tıkanıklıklarını açıyoruz.
kombi petek temizleme
Kombi ve Petek Temizleme
Kombi bakımı ve peteklerin makineli son teknoloji sistemler ile temizlik işlemlerini yapıyoruz.
klozet musluk montajı
Klozet / Musluk Montajı
Klozet montajı,lavabo montajı, klozet iç takım montajı hizmeti.
basınç düşürücü montajı
Basınç Düşürücü Montajı
Konut ve iş yerlerinize basınç düşürücü regülatör montaj hizmetini gerçekleştiriyoruz.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, %69,47)
Diğer hizmetlerimizi incelediniz mi?

Yorumlar (23)

 • Fatih malay

  02/12/2020,17:17

  Fiyat konusundan kiminle irtibata ğecicez

 • Ayşegül kalay

  18/05/2020,21:27

  Merhabalar tıkanıklık eğer çökme ve ya krıılmadan ise bunu siz yapıyor musunuz peki yani kırıp tesisat yenileme?

 • Ilhami duen

  23/12/2019,17:03

  Tuvalet 2.tanesi.tikali..fiyat.beletiye.acamadi..

 • Babili Baab

  24/04/2019,12:33

  HARİKA BİR SERVİSTİ TAM ZAMANINDA YETİŞTİLER YARDIMIMA ALLAH İŞLERİNİ GÜÇLERİNİ RAST GETİRSİN ALLAH DAHA BOL TIKALI TUVALET EYLESİN AMİN

 • Ibrahım DEMİRCİ

  26/01/2019,17:01

  Wc de tıkanıklık vardı. Aradım bir saat ta kadar randevu verdiler.ve tam zamanın da gelip wc tıkanıklığını giderdiler.cok memnun kaldım ellerine sağlık herkese tavsiye ederim güler yüzlü personel arkadaşlar maşallah diyorum. Rabbim hayırlı işler versin kolay gelsin.

 • serdar serdar

  29/12/2017,12:48

  ustalar zamaninda geldi hic sikinti vermeden islerini duzgunce yaptilar tikanikligi giderdiler kisa bir surede hizmet karsiliginda alinan ucret gayet makul. yalniz dusakabindeki su giderine ulasabilmek icin dusakabin sokulmesi gerekiyorsa montaj icin ekstra ucret aliniyor onu belirteyim hizmet almayi dusunenlere. Genel olarak memnum kaldim tavsiye ediyorum

 • SONGÜL

  21/11/2017,10:59

  MERHABA İKİNCİ KATTA OTURUYORUM YENİ YAPILMIŞ BİNANIN EBEVEYN BANYOSUNDAN LAGAR KOKUSU GELİYOR PENCERESİNİ KAPATTIĞIM ZAMAN DURULMUYOR BUNUN NEDENİ NE OLABİLİR

  • Tufan Tesisat

   14/12/2017,13:16

   Banyo ve tuvalet tesisatının logara yakın olması veya boru içerisinde tıkanıklık oluşması nedeniyle koku oluşabilir. Tıkalı gider tesisatını açtırmak için bizimle iletişime geçiniz.

 • İlyas

  08/07/2017,09:07

  Tuvaletten alt kata su kaçağı vardı ekip geldi tespiti yapıldı ve güzel bir şekilde tadilatı yaptilar odemede kolaylık sağlıyor lar firmadan memnun kaldım herkese tavsiye edebilirim teşekkürler Tufan tesisat

 • İbrahim Türk

  20/06/2017,18:30

  pimaşlarda bir tıkanıklık var tuvaletlerde su geri taşıyor, tel le gidere müdahale ettik ama işe yaramadı, kamera ile baktırmak istiyoruz yer bağcılar da, hangi gün gelebilirsiniz.

 • İsmail alakuş

  15/05/2017,22:57

  evin tuvaleti tıkandı, kaç kere tesisatçı çağırdık açtılar tekrar tıkanıyor her defasında para ödüyoruz, üstelik sorun devam ediyor, tıkalı olan tuvalet ve pimaşları açmak için nasıl bir çözüm önerirsiniz, kamera ile bakma ücreti nedir, bizi bu tıkanıklık sorunundan kurtarın.

 • Çiçek Sentürk

  11/05/2017,18:00

  Merhaba, tıkalı tuvalet açan firma olarak sizi buldum, robotla tıkanıklığı açıyormuşsunuz peki kamera ilede görüntleyerek sorunu tespit edebiliyormusunuz ?

 • Seyfettin Güler

  11/05/2017,17:26

  Tuvalet açma firması ararken sizin sitenizi inceledim, kameralı tuvalet açan firma olarak firmanız ile Sua avm yöntemi olarak fiyat teklifi bekliyoruz. Robot ve kameralı tuvalet açma fiyatlarınızı da detaylı göndermenizi rica ederim.

 • Sude Orduzulu

  06/05/2017,00:27

  Banyoda bulunan tuvalette tıkanma meydana geldi. internetten tufan tesisata ulaştım. Tuvalet tıkanıklığını çok temiz bir şekilde etraf dağılmadan açtılar. Profesyonel ekip ve ekipmanlarla kısa sürede çözdüler. Tufan tesisata teşekkürler…

 • Birsel Yıldız

  06/05/2017,00:25

  Alaturka tuvalette zaman zaman kısmı tıkanıklık meydana geliyor. Normalde suda eriyen tuvalet kağıdı kullanmamıza rağmen, tuvalet kağıdı atıldığında tuvalet tıkanıyor. Bunun herhangi bir çözümü varmıdır? Sizin kullandığınız profesyonel cihazlarla sorunu gidermek mümkün mü?

 • Ahmet Kalamış

  06/05/2017,00:25

  İyi günler,
  Kafe işletiyorum. Kafe de bulunan tuvalet maalesef müşterinin dikkatsizliği nedeni ile sık sık tıkanıyor. Bunun önüne geçmek için ne yapabilirim. Bunun kesn çözümü varmıdır?

 • Ayşe Irmak

  06/05/2017,00:05

  Tuvalet giderinde sanırım kısmi tıkanıklık var. Tuvalet kağıdı atmamaya dikkat ediyoruz ve bol su döküyoruz. Gider çok yavaş ve sızıntı şeklinde ilerliyor. Buda hem pis görüntüye hemde kokuya sebep oluyor. Sorunun çözümünde etrafa lağım gibi pislikler yayılmıyor değil mi? Tuvalet tıkanıklığı aynı gün içinde gideriliyor mu?

 • Rüstem Alsancak

  31/01/2017,03:10

  tuvalet her defasında tıkanıyor ve biz her defasında tesisatçı çağırıyoruz, gelen tesisatçı robotla açıyor ama tekrar tıkanıyor, bunun bir çözümü varmıdır, her ay tuvalet açtırmak için tesisatçı çağırmak istemiyoruz, kamera ile giderlere bakılsa sorunun ne olduğu anlaşılmazmı ?

 • Ersin Akdağ

  12/01/2017,22:24

  İyi günler,
  Küçük bir pide salonum var. Malum her işletmede olması gerektiği gibi pide salonumda bayan ve erkek olmak üzere iki tuvalet var. Tulavet tıkanıklığı bizim için büyük bir sorun. Çünkü müşteri memnuniyeti ve müşterinin ihtiyacına odaklı olduğu için tuvalet tıkanıklığı bizim için bir kabusa dönüşüyor. Daha önceden gelen ustalar saatlerce uğraşıyordu. Etraf dağılıyor buda bizim için kötü bir görüntü teşkil ediyordu. Tufan tesisatı esnaf arkadaşım tavsiye etti. Internet sayfasına da göz attım. Çok profesyonel ekip ve makinelerle çalıştıklarını görünce hemen aradım. Arkadaşın dediği kadar varmış. Kısa sürede tuvalet tıkanıklığını açıp temiz bir işçilik çıkardılar. Elinize emeğinize sağlık, teşekkürler tufan tesisat…

 • Mukaddes Çetin

  04/01/2017,18:56

  Merhaba,
  Sık sık tuvalet tıkanıklığı ile karşı karşıya kalıyoruz. Ne kadar dikkat etsek de çocuklar tuvalet kağıdı atınca tuvalet tıkanıyor. Normalde başka dairelerde tuvalet kağıdı tuvaleti tıkamıyor. Tuvalet tıkanmasını önlemek için ne yapabiliriz? teşekkürler…

 • Nurten Kiraz

  28/12/2016,19:55

  Merhaba,
  Oturduğum bina 25 yıllık. Bahçe katında oturuyorum. Tuvalet tıkanıklığı kabusumuz oldu resmen. Diğer daireler tuvaleti tıkayıcı madde atınca bizim tuvaleti lağım basıyor. Çok dikkat etmemize rağmen 2 defa da evi lağım bastı. Bu konuda ne yapabiliriz?

 • Ahmet Konak

  22/12/2016,17:53

  Merhaba,
  Avcılar ‘da kafe işletiyorum. Sık sık tuvalet tıkanıklığı sorunu ile karşı karşıya kalıyoruz. Uyarı yazısı asmamıza rağmen tıkayıcı cisimler atılıyor. Tuvalet tıkanıklığı özellikle kafe, restorant gibi yerlerde büyük sıkıntıdır. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Tuvalet tıkandığı zaman acil olarak müdahale yapılması gerekiyor. Bu konuda doğru adres tufan tesisat. Çünkü çözüm odaklı ve hızlı ekiple sorunu temiz bir şekilde gideriyorlar. Geçen hafta tuvaletin tıkanması bizi perişan etti, fakat çok hızlı servis vererek sorunu gideren tufan tesisata teşekkür ederiz. Kolay gelsin.

 • Hülya ÖZTÜRK

  19/12/2016,22:43

  Evde tuvaletin tıkanması faciadır. Tuvalet 2 ay önce de tıkanmıştı tesisatçı geldi sorun giderildi. Fakat kısmen tıkanıklık devam ettiği için kısa sürede tekrar tuvalet tıkandı. Daha profesyonel bir çalışma gerektiğini düşündüm. internette araştırdım tufantesisatı buldum. Wep sayfasına bakınca çok profesyonel bir firma olduğu anlaşılıyordu. Acil aradım, sağolsunlar hemen geldiler. Bilgisayarlı cihazlarla tuvalet tıkanıklığını tespit ettiler. Başka bir cihazla da tıkanıklığı giderdiler. Hızlı ve temiz hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. kolay gelsin…Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.