Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tufan tesisat firmamız, tesisat sektöründe tıkanıklık açma hizmeti veren kurumsal firmalardan biridir. Teknolojinin getirdiği yenilikleri takip ederek, bilgisayarlı, kameralı cihazlar ile tıkalı olan tuvalet ve giderleri uzman kadromuz ile açmaktayız. 15 adet servis aracımız 37 personelimiz ile hafta içi ve hafta sonu tüm günler hizmetinizdeyiz. İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine aynı fiyat politikamız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Tuvalet giderleri, içine atılmaması gereken maddelerin atılması sonucu tıkanır, bazende alt kattaki komşunuzun gider boruları tıkandıysa da sizi etkiler, tuvalet açma için pimaş açıcı kimyasallar kullanmak yada internette yüzlerce yayınlanan tuvalet nasıl açılır videoları ile zaman kaybetmeyin.

Tuvalet tıkanıklığı açma firmamız robot cihaz ve kameralı cihaz teknolojisi kullanır, alaturka tuvalet açma, klozet açma, alafranga tuvalet açma, tıkanmış tuvalet açma, tuvalet borusu tıkanıklığı açma, tıkalı tuvalet nasıl açılır, pratik tuvalet açma yöntemleri, wc açma, tıkanmış tuvalet açma sorunlarınıza çözüm olarak uzman personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Çünkü bu tür videolarda kullanılan kimyasal maddeler, tuvaletteki pimaş borularına zarar verir, hatta alt kattaki komşunuzun tuvaletine su sızdırabilir, çükü pimaş boruları çatlar yada erirse zamanla damlama yapar bu damlacıklar alt kattaki komşunuzun tavanında kararma daha sonra rutubet ve kısa süre içerisinde su sızıntısına sebep olur.

Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Tufan Tesisat Firmamız, Kameralı Cihazlarla Tuvalet ve Gider Borularını Görüntüleyerek Olası Tüm Sorunları Tespit Eder, Robot Cihazlarla Tuvalet Pimaşlarına Zarar Vermeden Tıkanıklıkları Açarız.

Tuvalet Taşma Yapıyor ?

Tuvaletlerde taşma sorunu genellikle bina önündeki logarın tıkanmasından yada diğer dairelerde ki tıkanan boru hatlarından meydana gelebilir, böyle bir durumda öncelikle bina yöneticinize durumu bildirin logardan kaynaklanan bir durumsa, logar tıkanıklığı açma cihazı ile müdahale edilmesi gerekir, sorun alt kat komşunuzdan kaynaklanıyor ise, söz konusu tıkanıklık yaşanan dairede kameralı cihazlarla kontrolleri sağlanıp robot cihazlarla tuvalet tıkanıklığına müdahale edilmesi gerekir.

Sifonu Çekince Pislikler Neden Gitmez ?

Sisfonu çektiğinizde pislikler gitmiyor ve taşma yapıyorsa öncelikle tuvalet giderine attığınız nesneleri düşünün, böyle bir nesne attıysanız, ve giderin hemen ağzında takılı kaldıysa bir tel yardımı ile müdahale eden ancak söz konusu cisim giderde ilerlemiş ve görünmüyor ise, mutlaka Tufan tesisat firmamızdan destek almalısınız. Firmamız kameralı cihazlar ve tuvalet açma robotları ile kısa sürede tıkanıklığı açmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Kameralı Robot Cihazlarla Açıyoruz

Firmamız Tufan tesisat, teknolojinin yeni ürünü olan boru içi kameralı görüntüleme cihazları ile, söz konusu tıkalı olan bölgeyi tarar, görüntüleme esnasında tıkayan nesneleri size kamera ile gösterebilir, tıkanan tuvalet, alaturka yada alafranga olabilir, kullanmış olduğumuz cihazlar her türlü gider borularının içini rahatlıkla tarayabilir ve sorunun sebebini bulabilir.

Tuvaletlerde yaşanan tıkanıklığın sebebi bulunduktan sonra robot cihazlarla etrafa zarar vermeden, kırmadan dökmeden tıkanıklığı kısa sürede açarız. Eğer tıkanıklık logar ile bağlantılı ise endişe etmeyin, firmamız logar içi görüntüleme cihazları ile logarda yaşanan tıkanıklıkları da çözüme kavuşturmaktadır.

Benzer sorunlar : tıkanıklık açma, tuvalet tıkandı, tıkalı tuvalet açma, tuvalet açan firmalar, tuvalet neden tıkanır, tuvalet nasıl açılır, klozet açan firmalar, tuvalet tıkanıklığı açma, tuvalete ped kaçtı, tuvalete oyuncak kaçtı, tuvalet gideri tıkandı, gider tıkandı nasıl açılır, tuvalete bez kaçtı, tuvalet açıcı, tuvalet tıkandı nasıl açarım, tıkalı gider açma, tıkanmış tuvalet açma

Yorumlar (18)

 1. 29 Aralık 2017
  (Cevapla)

  ustalar zamaninda geldi hic sikinti vermeden islerini duzgunce yaptilar tikanikligi giderdiler kisa bir surede hizmet karsiliginda alinan ucret gayet makul. yalniz dusakabindeki su giderine ulasabilmek icin dusakabin sokulmesi gerekiyorsa montaj icin ekstra ucret aliniyor onu belirteyim hizmet almayi dusunenlere. Genel olarak memnum kaldim tavsiye ediyorum

 2. 21 Kasım 2017
  (Cevapla)

  MERHABA İKİNCİ KATTA OTURUYORUM YENİ YAPILMIŞ BİNANIN EBEVEYN BANYOSUNDAN LAGAR KOKUSU GELİYOR PENCERESİNİ KAPATTIĞIM ZAMAN DURULMUYOR BUNUN NEDENİ NE OLABİLİR

  1. 14 Aralık 2017
   (Cevapla)

   Banyo ve tuvalet tesisatının logara yakın olması veya boru içerisinde tıkanıklık oluşması nedeniyle koku oluşabilir. Tıkalı gider tesisatını açtırmak için bizimle iletişime geçiniz.

 3. 8 Temmuz 2017
  (Cevapla)

  Tuvaletten alt kata su kaçağı vardı ekip geldi tespiti yapıldı ve güzel bir şekilde tadilatı yaptilar odemede kolaylık sağlıyor lar firmadan memnun kaldım herkese tavsiye edebilirim teşekkürler Tufan tesisat

 4. 20 Haziran 2017
  (Cevapla)

  pimaşlarda bir tıkanıklık var tuvaletlerde su geri taşıyor, tel le gidere müdahale ettik ama işe yaramadı, kamera ile baktırmak istiyoruz yer bağcılar da, hangi gün gelebilirsiniz.

 5. 15 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  evin tuvaleti tıkandı, kaç kere tesisatçı çağırdık açtılar tekrar tıkanıyor her defasında para ödüyoruz, üstelik sorun devam ediyor, tıkalı olan tuvalet ve pimaşları açmak için nasıl bir çözüm önerirsiniz, kamera ile bakma ücreti nedir, bizi bu tıkanıklık sorunundan kurtarın.

 6. 11 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  Merhaba, tıkalı tuvalet açan firma olarak sizi buldum, robotla tıkanıklığı açıyormuşsunuz peki kamera ilede görüntleyerek sorunu tespit edebiliyormusunuz ?

 7. 11 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  Tuvalet açma firması ararken sizin sitenizi inceledim, kameralı tuvalet açan firma olarak firmanız ile Sua avm yöntemi olarak fiyat teklifi bekliyoruz. Robot ve kameralı tuvalet açma fiyatlarınızı da detaylı göndermenizi rica ederim.

 8. 6 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  Banyoda bulunan tuvalette tıkanma meydana geldi. internetten tufan tesisata ulaştım. Tuvalet tıkanıklığını çok temiz bir şekilde etraf dağılmadan açtılar. Profesyonel ekip ve ekipmanlarla kısa sürede çözdüler. Tufan tesisata teşekkürler…

 9. 6 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  Alaturka tuvalette zaman zaman kısmı tıkanıklık meydana geliyor. Normalde suda eriyen tuvalet kağıdı kullanmamıza rağmen, tuvalet kağıdı atıldığında tuvalet tıkanıyor. Bunun herhangi bir çözümü varmıdır? Sizin kullandığınız profesyonel cihazlarla sorunu gidermek mümkün mü?

 10. 6 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  İyi günler,
  Kafe işletiyorum. Kafe de bulunan tuvalet maalesef müşterinin dikkatsizliği nedeni ile sık sık tıkanıyor. Bunun önüne geçmek için ne yapabilirim. Bunun kesn çözümü varmıdır?

 11. 6 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  Tuvalet giderinde sanırım kısmi tıkanıklık var. Tuvalet kağıdı atmamaya dikkat ediyoruz ve bol su döküyoruz. Gider çok yavaş ve sızıntı şeklinde ilerliyor. Buda hem pis görüntüye hemde kokuya sebep oluyor. Sorunun çözümünde etrafa lağım gibi pislikler yayılmıyor değil mi? Tuvalet tıkanıklığı aynı gün içinde gideriliyor mu?

 12. tuvalet her defasında tıkanıyor ve biz her defasında tesisatçı çağırıyoruz, gelen tesisatçı robotla açıyor ama tekrar tıkanıyor, bunun bir çözümü varmıdır, her ay tuvalet açtırmak için tesisatçı çağırmak istemiyoruz, kamera ile giderlere bakılsa sorunun ne olduğu anlaşılmazmı ?

 13. 12 Ocak 2017
  (Cevapla)

  İyi günler,
  Küçük bir pide salonum var. Malum her işletmede olması gerektiği gibi pide salonumda bayan ve erkek olmak üzere iki tuvalet var. Tulavet tıkanıklığı bizim için büyük bir sorun. Çünkü müşteri memnuniyeti ve müşterinin ihtiyacına odaklı olduğu için tuvalet tıkanıklığı bizim için bir kabusa dönüşüyor. Daha önceden gelen ustalar saatlerce uğraşıyordu. Etraf dağılıyor buda bizim için kötü bir görüntü teşkil ediyordu. Tufan tesisatı esnaf arkadaşım tavsiye etti. Internet sayfasına da göz attım. Çok profesyonel ekip ve makinelerle çalıştıklarını görünce hemen aradım. Arkadaşın dediği kadar varmış. Kısa sürede tuvalet tıkanıklığını açıp temiz bir işçilik çıkardılar. Elinize emeğinize sağlık, teşekkürler tufan tesisat…

 14. Merhaba,
  Sık sık tuvalet tıkanıklığı ile karşı karşıya kalıyoruz. Ne kadar dikkat etsek de çocuklar tuvalet kağıdı atınca tuvalet tıkanıyor. Normalde başka dairelerde tuvalet kağıdı tuvaleti tıkamıyor. Tuvalet tıkanmasını önlemek için ne yapabiliriz? teşekkürler…

 15. 28 Aralık 2016
  (Cevapla)

  Merhaba,
  Oturduğum bina 25 yıllık. Bahçe katında oturuyorum. Tuvalet tıkanıklığı kabusumuz oldu resmen. Diğer daireler tuvaleti tıkayıcı madde atınca bizim tuvaleti lağım basıyor. Çok dikkat etmemize rağmen 2 defa da evi lağım bastı. Bu konuda ne yapabiliriz?

 16. 22 Aralık 2016
  (Cevapla)

  Merhaba,
  Avcılar ‘da kafe işletiyorum. Sık sık tuvalet tıkanıklığı sorunu ile karşı karşıya kalıyoruz. Uyarı yazısı asmamıza rağmen tıkayıcı cisimler atılıyor. Tuvalet tıkanıklığı özellikle kafe, restorant gibi yerlerde büyük sıkıntıdır. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Tuvalet tıkandığı zaman acil olarak müdahale yapılması gerekiyor. Bu konuda doğru adres tufan tesisat. Çünkü çözüm odaklı ve hızlı ekiple sorunu temiz bir şekilde gideriyorlar. Geçen hafta tuvaletin tıkanması bizi perişan etti, fakat çok hızlı servis vererek sorunu gideren tufan tesisata teşekkür ederiz. Kolay gelsin.

 17. 19 Aralık 2016
  (Cevapla)

  Evde tuvaletin tıkanması faciadır. Tuvalet 2 ay önce de tıkanmıştı tesisatçı geldi sorun giderildi. Fakat kısmen tıkanıklık devam ettiği için kısa sürede tekrar tuvalet tıkandı. Daha profesyonel bir çalışma gerektiğini düşündüm. internette araştırdım tufantesisatı buldum. Wep sayfasına bakınca çok profesyonel bir firma olduğu anlaşılıyordu. Acil aradım, sağolsunlar hemen geldiler. Bilgisayarlı cihazlarla tuvalet tıkanıklığını tespit ettiler. Başka bir cihazla da tıkanıklığı giderdiler. Hızlı ve temiz hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. kolay gelsin…Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X