Pimaş Görüntüleme

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Pimaş görüntüleme Evlerinizde, iş yerlerinde kullanmış olduğunuz gider borularının genel adına pimaş denmektedir. Genellikle pis su gider borusu tabiri yapılır. Tuvalet, banyo, mutfak, bahçe ve çatı sularının giderleri pimaştır. Yanlış kullanımlar nedeniyle zaman içerisinde pimaşlarda tıkanıklık meydana gelir. En büyük nedeni ise giderlerin içerisine yabancı maddeler atılmasıdır. Bazı durumlarda çevresel faktörlerde tıkanmasına sebebiyet verebiliyor.

Profesyonel personeller dışında kendi yapmış olduğunuz yöntemler pimaş borularına ciddi boyutlarda hasar vermektedir. Kırılabilir, çatlayabilir bunların yanı sıra sizlere tuvalet, banyo tadilatı gibi ciddi tadilatlarda doğurabilir. Günümüzde pimaş görüntüleme sistemleri sayesinde tıkanıklığın sebebinden neresinde olduğuna kadar her şey çok net tespit edilebilmektedir.

Pimaş Tıkanıklığı Nasıl Anlaşılır?

Sık karşılaşılan tesisat sorunlarından birisi pimaş tıkanıklığı yani gider tıkanıklığıdır. Gider borularınızın zaman içerisinde birikmiş olan yemek artıklarından, yanlışlıkla veya bilinçli olarak atılmış olan tuvalet kâğıtları, naylon poşet, pet, çocuk bezi gibi yabancı cisimlerden dolayı daralarak tıkanma yapar.

Daralmış olan giderler zamanla yavaş su akışıyla kendisini belli eder. Bu gibi durumlar yaşanmadan pimaşların kontrol altına alınması daha kolay bir temizlenme süreci sağlayacaktır. Gider borularınızın tıkanmasında kendinizin bu duruma el koyması olabilecek daha büyük sorunlara yol açabilir. Tufan tesisat sizlere profesyonelce hizmet vererek etrafa veya sizlere ek olarak bir zarar vermeden çözümler üretiyoruz.

Şu Sorunları Yaşıyorsanız Pimaş Borusu Tıkanmıştır

  • Tuvaleti kullandığınız zaman su az mı gidiyor?
  • Duş alırken suyunuz çekmiyor mu?
  • Ana borunuzda çökmemi var veya şüpheleniyor musunuz?
  • Klozetiniz mi tıkandı problem mi yaşıyorsunuz?
  • Mutfak lavabonuzu tıkanıklık nedeniyle kullanamıyor musunuz?

Bu gibi durumlar söz konusuysa pimaş borularında sıkıntı vardır. Tufan tesisat olarak sizlere bu gibi yaşadığınız durumlarda çok kolay adımlarla çözümler getirmekteyiz.

Pimaş Borularındaki Tıkanıklığı Açmak İçin Yapılan Yanlışlar

Pimaş tıkanıklığı nasıl açılır veya ne gibi aşamalardan geçer? Basit gibi görünen gider borularınızın açılımı aslında o kadar kolay olmamakla beraber bazen sizlere ek maliyetler çıkartabiliyor. Bu nedenle kendinizin bu işi yapma çabasını rafa kaldırarak ekibimiz ile iletişime geçmeniz önemle tavsiye edilir.

Birçok firma henüz bu konu hakkında bir bilgiye sahip değilken hatta eskiden kalma yöntemlerle çözümler bulmaya çalışırken biz sizlere olabildiğince uygun fiyatlarla uzman personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Diğer firmalar bilinçsizce direk olarak pimaş değiştirilmesi veya pimaşa ulaşırken tuvaletleri veya banyoları kırarak sizlere daha farklı maliyetler çıkartabiliyor. Pimaş borularındaki tıkanıklığı açmak dikkat ve deneyim isteyen bir iştir.

Kameralı Pimaş Görüntüleme Sistemleri

Pimaş borularınız yani atık su gider borularınızın neresinde tıkanıklık olup olmadığının tespit edilmesi gerekmektedir. Bunun içinde son teknolojinin üretmiş olduğu üstün görüntüleme özelliğine sahip akıllı kamera görüntüleme sistemleri ile pimaş borularda görüntüleme yapıyoruz. Renkli kameralar ile yapılan bu işlem istenildiği zaman müşteriye bir kopya veriyoruz.  Kanal görüntüleme kamerası ile çözümsüz gibi gözüken veya sizlere oldukça yüksek maliyetler çıkartan pimaş borularında meydana gelen tıkanıklığı sorunsuz bir şekilde çözüyoruz. Borularınızı kontrol ettiğimiz ekipmanların tümü en iyi markalarındır. Kullanmış olduğumuz detektörlerle tıkanıklığın sebebini ve yerini önceden tespit edebiliyoruz. Bazen pimaş diye düşündüğünüz tıkanıklıklar çok farklı yerlerden de kaynaklanmaktadır.

Firmamız Bünyesinde Bulunan Kameraların Özellikleri

Kullanmış olduğumuz kamera sistemleri piyasada bulunan en net görüntüyü veren profesyonel cihazlardır. Görüntü kalitesinin netliği ve dayanıklılığı bu cihazlar için çok önemlidir. Bunun nedeni ise gider borularındaki en küçük kırıklar ve çatlaklar net görüntü vermeyen kameralar ile görüntülenemez. Kaliteli olması ise kameranın arıza vermemesi için çok önemlidir. İşin yarım kalma olasılığı kalitesiz cihazların kullanımında oldukça sık karşılaşılan bir sorundur. Kaliteli ve görüntü netliği olan makineler her zaman daha iyi kalitede bir hizmet sunmayı temsil eder.

Robot Yardımıyla Pimaş Tıkanıklığı Açılır

Tufan tesisat olarak pimaş borusu tıkanıklığında tıkalı pimaş nasıl açılır ne gibi durumlarla karşılaşılır tüm bu ve bunun gibi sorularınızın cevaplarını hizmetimizle vermekteyiz. Pimaş içi görüntüleme yaptıktan sonra tıkanıklığın sebebini belirlemiş oluyoruz. Sebebi tespit edildikten sonra firmamız robot teknolojisini kullanarak tıkanıklığı açmaktadır. Tıkanıklığa neden olan yerin en yakınından öze aparatlara sahip cihazlar ile girilir. Tıkanıklığı parçalama ve püskürtme yöntemi kullanılarak ilk önce parçalayarak daha sonra da tazyikli su ile parçalanmış olan pisliklerin ana gider hattına atılması sağlanır. Bu yapılmış olan yöntem giderlere zarar vermez, çevreyi kirletmez. Firmamız bünyesinde çalışan uzman personeller sizlere ek bir maliyet çıkartmadan bu işlemleri sorunsuz bir şekilde çözmektedir. Yılları aşkın süredir vermiş olduğumuz hizmetleri hem başarılı sonuçlandırdık.

Firmamızı Diğer Firmalardan Ayıran Farklar

Günümüzde bu kadar yaygınlaşmış teknolojinin olmasına rağmen halen eski usulleri kullanarak tesisat problemlerini gidermeye çalışan firmalar bulunmaktadır. Bu şekilde yapılan çalışmalar sonucunda pis suların taşması, tuvaletlerin veya banyoların kırılması, fayansların kırılması gibi birçok yüksek maliyet taşıyan sorunlar karşınıza çıkabilir. Bunların yanında yapılan iş çözümsüz kalmaktadır. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz zaman öncelikle profesyonel ekiplerin aracılığıyla tıkanıklığın sebebi en ince ayrıntısına kadar araştırılıyor. Ardından yeri ve nedeni tespit ediliyor. Sorunların sebebi tespit edildikten sonra çözümlere başlanıyor. Fakat maalesef günümüzde sorunların nedenini araştırmadan direk çözüme gitmeye çalışan birçok firma bulunmaktadır. Tufan tesisat garantisinde yaptığımız her işin kefili oluyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyetine önem veriyor ve sizleri en az hasarla bu işten kurtarmaya çalışıyoruz. İşin içinden çıkarmıyor musunuz? En az hasarla bu sorunlardan kurtulmak mı istiyorsunuz? O zaman profesyonel ekibimizle, üstün teknolojik makinelerimizle en doğru hizmeti size verebileceğimizden şüpheniz olmasın. Bizimle iletişime geçerek garantili ve uygun fiyatlı hizmetlerimizle buluşabilirsiniz.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X