Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Kameralı Pimaş Açan Firmalar

Kameralı pimaş açma işlemi literatüre yeni girmiş bir cümle olmasına karşın etkisi ve marifeti olarak olaya baktığımızda inanılmaz derece yüksek faydalı bir işlemdir. Evlerden işyerlerinden ya da sanayi kuruluşlarından gönderilen sıvı ya da katı atıklar yer altında toplanmakta ve bu atıklar belirli bir zaman sonra kanalizasyonlar da tıkanıklıklara sebebiyet vermektedir. Bu tıkanıklığın en büyük sorumlusu insanların duyarsızlığı ve dikkatsizliğidir. Biz görmesek de yer altında ki olağanüstü sistem yeryüzünde ki insanların rahatça gezmesini iş yapmasını hatta nefes almasını sağlamaktadır.

Değerli müşterilerimiz, kameralı pimaş açma cihazlarımız ile kırmadan dökmeden pimaş hatlarınızda oluşan tıkanıklıkları açıyoruz, İstanbul’un tüm ilçelerine ücretsiz hizmet veren firmamız ile iletişim kurarak tıkanık sorunlarınıza çözüm sağlayabilirsiniz.

Kameralı Cihazla Pimaş Açma

Eğer sosyal ve ekonomik hayatın geliştiği işlek caddelerde bu sorun vuku bulursa hem işyeri sahipleri hem de vatandaşların mağdur olacağı sıkça tecrübe edilmiştir. Alaturka yöntem ve aletlerle bu işin yapıldığı dönemleri hatırlarsak günlerce haftalarca sorun çözülememekte etrafta ki pis koku ve görüntü kirliliği hat safhaya ulaşmakta evlerimizde dahi lavabo mutfak gibi temel kullanım alanlarını kullanmamamız görülmekte idi. Bu yüzden bu işlemler derhal ve sorunsuz yöntemlerle sonuca kavuşturulması gerekmektedir.

Pimaş Aç

Kameralı kanal açma işlemleri için kurumsal firmamız gerekli olan tecrübe ve altyapısı ile görev için daima hazır durumdadır. Kameralı kanal açma işlemini kepçe dozer ile hilti matkap çekiç ile değil uzman ekip ve ileri teknoloji ile yapıyoruz. Nasıl mı yapıyoruz. Kameralı kanal açma işlemi için önce sorunun kaynağını net şekilde kameralı robotlarımızı kanalizasyon borularına göndererek en zor şartlarda dahi net çekim kalitesini yakalayarak başlıyoruz. Buradan gelen verilerle uzman ekiplerimiz sorunun kaynağına ulaşıyor. Kameralı kanal açma işlemi için özel olarak üretilen tıkanıklık açıcı robotumuz ile sorunlu bölgeye yüksek basınçlı su pompalıyor ve tıkanıklık giderilinceye kadar basınca devam ederek sorunu çözüyoruz.

Kamera ve Robot Cihazla Tıkanıklık Nasıl Açılır ?Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X