İstenilen Hizmet
Tıkalı boru açma
Hizmet Süresi
45 Dakika
Fiyat Farkı
Yok
İşlem Garantisi
%90
Size özel teklifimiz var hemen bizi arayın.
Size özel teklifimiz için kalan süre 30:00
Size en yakın servisi hemen aramak için hizmet almak istediğiniz konumu seçin:

Tıkalı Gider Açma / Mutfak Banyo Tuvalet Gideri Açma

Yazı boyutunu değiştirmek için kaydırın veya üstüne tıklayın.

Tıkalı gider açma görüldüğü kadar kolay olmayabiliyor çünkü gerekli önlemler alınmadan başlatılan işlemler beraberinde birçok felaketi yanında getirebilir. Tıkalı gider borusuna müdahalenin uzmanlar tarafından yapılması önemlidir.

Lavabo aç kimyasalları ile yapılan gider açma denemeleri borularda çeşitli hasarlar oluşturarak sizleri oldukça zor durumda bırakabilir. Tıkalı gider açma işlemlerini modern yöntemler ile yapan kurumsal firmalar ile çalışmanız sizleri tıkanıklık problemlerinden kısa sürede kalıcı olarak kurtaracaktır.

Tıkanmış giderleri, son teknoloji kameralı bilgisayarlı cihazlarla etrafa zarar vermeden tadilatsız açıyoruz, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Gider Tıkanıklığının Yaşandığı Bölgeler

  • Küvet, banyo süzgeç ve gider hatlarında,
  • Yer taşı veya klozet gider hatlarında,
  • Tuvalet veya mutfak gider hatlarında,
  • Balkon süzgeçlerinde gider hatlarında,
  • Binanın pimaş gider hatlarında,
tıkalı gider açma
pimaş aç kimyasalı kullanımı
pimaş boru tıkanıklığı tespiti

Tıkalı gider açma işlemi için özel tasarlanan gider görüntüleme kamerası ve tıkanıklık açma cihazları ile tıkanan giderler kırmadan açılır. Firmamız tıkalı gider açma konusunda evlerinizde ve iş yerlerinizde herhangi bir hasar vermeden işlemlerinizi sonuçlandırır.

Gider hatlarına atılan yabancı maddeler bu sorunların başlıca sebeplerindendir. Tuvaletlerden atılan bez parçaları tuvalet kağıtları katı cisimler tek bir noktada birleşerek tıkanıklık oluşturur, tıkanıklıktan dolayı kötü kokularda evinizi sarabilir bu durumda sağlıksız ve hijyensiz ortam oluşur. Gider tıkanıklığı sorunlarına erken müdahale edebilmek oldukça önemlidir.

Dikkat: Robotu olmayan tanıdığınız tesisatçıları çağırarak tıkalı giderinizi açtırmak isteyebilirsiniz, ancak makine kullanmadan  tıkanıklığı açacağını söyleyen tesisatçılara güvenmeyin! Robotu olmayan tesisatçılar tıkanıklığı açmak için etrafı kırmak zorunda kalırlar, bu durumda ekstra tadilat masraflarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Lavabo Gideri Tıkanıklıkları

Lavabo tıkanıklıkları en sık karşılaştığımız tıkanık sorunlarından biridir. Ev hanımlarının döktüğü yemek ve yağlardan dolayı lavabo borusunun çapı daralır ve sular tek bir noktada birikerek geri tepmeye başlar. Tıkalı lavabo giderini açmak için kullanılan lavabo açıcılar, tıkanıklığın daha fazla zorlaşmasına sebep olur. Tıkalı lavabo giderleri için robotla müdahale edilmesi en güvenli yöntemdir.

kameralı robotla lavabo açma
kameralı lavabo tıkanıklığı açma

Tuvalet Gideri Tıkanıklıkları

Tuvalet tıkanıklıkları çoğu zaman atılan kağıt ve peçetelerden dolayı tıkanır. Suda erimeyen cisimlerin atılması nedeniyle gider tesisatında tıkanmalar meydana gelir ve dökülen su geri gelmeye başlar. Yer taşı veya klozet fark etmeden tıkalı tuvalet giderlerinizi robotla kırmadan açmaktayız.

kırmadan robotla tıkalı tuvalet açma istanbul
kırmadan tuvalet gideri açma

Banyo Gideri Tıkanıklıkları

Banyolar tıkanıklığın nadir görüldüğü bölgeler olmasına rağmen, tuvalet gideriyle aynı hatta bağlı olduğunda kısa sürede tıkanabilmektedir. Banyo gider tıkanıklıkları için robot ve kamerayla müdahale etmekteyiz.

Balkon Gideri Tıkanıklıkları

Balkon giderlerinde tıkanıklığın oluşmasına yaprak, ağaç dalı, ufak taş parçacıkları sebep olur. Balkon gideri tıkanıklığında firmamız robot ve kamera kullanır.

Kameralı Robotla Kırmadan Tıkalı Giderleri Açıyoruz!

Uzman ekiplerimiz tıkalı giderde hangi bölgenin tıkandığını belirleyebilmek için robot kameraları borulardan içeri gönderir, daha sonrasında hızlı bir şekilde görüntüler uzmanlarımızın ekranlarına yansıtılır. Kameradan alınan görüntüler eşliğinde çalışmaları hızlandıran ustalarımız, robot tıkanıklık açma makinesi ile su basıncı uygulayarak tıkanan noktayı kısa sürede açmayı başarır. Tıkalı gider açma işlemi tamamlandıktan sonra kontrol işlemleri büyük bir titizlikle yapılarak aynı sorunların tekrar etmesi engellenir.

Hizmetlerimiz

su kaçak tespiti onarımı
Su Kaçak Tespiti ve Onarımı
Kırmadan dökmeden son teknoloji su kaçağı tespit cihazlarımız ile su kaçaklarını tespit ediyoruz.
kameralı su kaçak tespiti
Kameralı Su Kaçak Tespiti
Kameralı su kaçak tespit cihazları ile pis su gider borularındaki kaçakları tespit ediyoruz.
kanal açma robotu
Robotla Tıkalı Pimaş Boru Açma
Kırmadan ve Dökmeden tıkanıklık açma robotlarımız ile pimaş gider tıkanıklıklarını açıyoruz.
kombi petek temizleme
Kombi ve Petek Temizleme
Kombi bakımı ve peteklerin makineli son teknoloji sistemler ile temizlik işlemlerini yapıyoruz.
klozet musluk montajı
Klozet / Musluk Montajı
Klozet montajı,lavabo montajı, klozet iç takım montajı hizmeti.
basınç düşürücü montajı
Basınç Düşürücü Montajı
Konut ve iş yerlerinize basınç düşürücü regülatör montaj hizmetini gerçekleştiriyoruz.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, %100,00)
Diğer hizmetlerimizi incelediniz mi?


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.