İstenilen Hizmet
Su kaçağı tespiti
Hizmet Süresi
45 Dakika
Fiyat Farkı
Yok
İşlem Garantisi
Var
Size özel teklifimiz var hemen bizi arayın.
Size özel teklifimiz için kalan süre 30:00
Size en yakın servisi hemen aramak için hizmet almak istediğiniz konumu seçin:

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti %100 Garantili

Yazı boyutunu değiştirmek için kaydırın veya üstüne tıklayın.
Türkiye’de tesisat alanında ilk olarak yenilikler ve çözümler getiren Tufan Tesisat, kırmadan su kaçağı tespiti hizmetine 2003 yılında başlamıştır. Tufan Tesisat, 20 adet servis aracı ve uzman ekibiyle İstanbul’un her ilçesine 45 dakika içerisinde servis göndermektedir.
kırmadan su kaçağı bulma
su sızıntısı bulma
kameralı robotla su kaçağı bulma

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Evinizde veya işyerlerinizdeki su kaçaklarını kırmadan tespit etmek için, Tufan Tesisat son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Su kaçağı sorunu başınıza geldi ise internetten çağıracağınız firmalara çok dikkat edin su kaçağı tespiti kırmadan noktasal olarak bulunur 1 veya 2 kalebodur kırılarak tamir edilir. Size bu hizmeti verebilecek işi yaptıktan sonra imzalı kaşeli garanti belgesi verebilecek firmayla irtibata geçmek son derece önemlidir. Eğer ileriye yönelik tesisat arızaları için ararsanız karşınızda muhatap bulabileceğiniz firmaları tercih etmelisiniz.

TUFAN TESİSAT olarak yapılan tamiratlara 1 yıl garanti belgesi vermekteyiz. Su kaçağını bulamazsak ücret talep etmiyoruz.

Su Kaçağı Varsa Alınması Gereken Önlemler

 • Evinizde veya iş yerinizde su kaçağı olduğunu fark ettiğiniz anda su vanasını hemen kapatın.
 • Duvarda elektrik prizlerinin etrafında veya tavanda lambanın kenarlarında ıslaklık görüyorsanız, elektriği sigortadan kapatmalısınız.
 • Kombiniz her gün bar sıfırlıyorsa ve su ilave etmek zorunda kalıyorsanız hemen kombiyi kapatmalı ve tesisatın kontrolü için firmamızı çağırmalısınız.

Su Kaçağını Tespit Ederken Kullanılan Ekipmanlar

Frekans Dinleme Kulaklığı; Temiz su borularında su kaçağı tespiti çalışması akustik frekans algılayıcı dinleme cihazı kullanmaktayız. Duvarlarda veya tavanlarda ıslaklığa sebep olan temiz su tesisatı kaçakları uzun süre tespit edilmediğinde yapıya zarar verebilmektedir. Dinleme cihazıyla nokta atışı tespitler yaparız ve böylelikle sadece arızanın olduğu yer kırılmış olur gereksiz masraflar ödemek zorunda kalmazsınız.

Pimaş / Boru Görüntüleme Kamerası; Pis su borularının içerisine gönderdiğimiz endoskopik kamera ile kırık, çatlak, conta sıyırmasından dolayı meydana gelen sızıntılar, ustalarımız tarafından görüntülenmekte ve tespit edilmektedir. Su kaçağı problemleri dışında borunun içerisindeki diğer problemleri belirlemek için gerekli su kaçağı bulma cihazıdır.

Termal Kamera; Termal ısı algılayıcı kameralar, su kaçağını tespit etmeden öte yardımcı cihazlar olarak nitelendirilir. Özellikle sıcak su tesisatı borusunun geçtiği yerleri görüntülemede ve yerden ısıtma tesisatında parke olmayan bölgelerde su kaçağını belirlemek için kullanılır.

termal kamera su kaçağı tespiti
termal kamera su patlağı bulma
termal kamerayla su kaçak bulma

Nem Ölçme Aleti; Duvarlarda nemlenme veya rutubet var ise yardımcı cihaz olarak nem ölçer kullanırız. Uzman personellerimiz daire içerisindeki rutubet ve nem sorunlarını bu cihazla tespit edebilmektedir.

Tesisat Ölçüm Pompası; Temiz su borusunda kaçakları tespit etmede kullanılan yardımcı bir ekipmandır. Kaçak tespiti sırasında kullanılır.

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

 • Duvarda veya tavanda ıslaklık, kabarma ve dökülme varsa
 • Su faturanız hiç olmadığı kadar yüksek geliyorsa
 • Parke ve fayanslarda su birikiyorsa
 • Kombinin suyu sürekli eksiliyorsa
 • Su saati dönmeye devam ediyorsa
 • Betondan arasından su çıkıyorsa
su saatinden su sızıyor
tavanların sararması
tavanların su kaçağından dökülmesi

Mutfak Tezgahı Altından Su Çıkıyor

Mutfaktaki su kaçaklarında en fazla görülen problem sıcak su borusunun patlamasıdır. Ev hanımları bulaşık yıkarken sıcak suya ihtiyaç duyar ve bu nedenle yoğun bir şekilde kullanmak zorunda kalırlar. Mutfaktaki tesisat dayanıksız ve kalitesiz ise borunun patlaması kaçınılmazdır.

Tuvaletten Alt Kata Su Sızıyor

Tuvaletlerde su kaçağı sorunlarının en fazla yaşandığı bölgelerdir. Tesisatın zamanla dayanıklılığını yitirmesi ve şebeke basıncının fazla gelmesi boruların patlamasına neden olmaktadır. Atık su tesisatı için firmamız kameralı sistemle görüntüler, temiz su boruları içinde dinleme cihazıyla nokta tespiti yapar.

görüntülü su kaçağı tespiti
su tesisatı kaçak bulma
kameralı su kaçağı bulma

Banyodan Alt Kata Su Akıyor

Banyodan alt kata sızan sular için firmamızın uyguladığı kameralı görüntüleme hizmeti sayesinde kaçakların yeri kolaylıkla bulunmaktadır.Atık su borusunda kırık, çatlak  ve eğimsizlik kolaylıkla tespit edilir. Banyodaki su kaçaklarını tespit etmede aynı zamanda dinleme cihazı da kullanılmaktadır. Dinleme aletiyle ustalarımız temiz su tesisatınızdaki arızaları nokta atışı bulmaktadır.

Üst Kattan Akan Sular İçin Ne Yapılmalı?

Tavanlarınızda gördüğünüz ıslaklıklar üst katın tesisatındaki kaçağın habercisi olabilir. Tavanda geniş bir alana yayılan ıslaklık var ise komşunuzla iletişime geçmeli ve daha fazla sızıntının etrafa yayılmasını engellemek için su vanasını kapatmasını isteyin. Su vanası kapatıldıktan sonra firmamızla irtibata geçerek kırmadan su kaçağı hizmeti talep edin.

Su Kaçağı Bulmada Uzman Firma Tufan Tesisat

duvar rutubet ölçme
duvardaki nemi ölçen alet
duvar nemlenmesi çözümü

Su kaçağını tespit etmek için gelişmiş ekipmanlar kullandığımızı sizlere bahsettik. Firmamız bu ekipmanların kullanımı için uzman ve sertifikalı tesisatçılar yetiştirmiştir. Sıradan tesisatçıların aksine kırma dökme olmadan garantili tespit hizmeti sunmaktayız.

Temiz su borularında nokta tespiti yaparak sadece arızalı olan bölgeyi kırıp, tamiratını yaparız ve minimum  masrafla büyük bir sorun haline gelen su kaçağı halledilmiş olur.

Pis su giderleri için kameralı sistemle görüntüleme yapılır ve ardından bölgesel olarak tespiti yapılır. Bu görüntüleme sonucunda pis su borusu içerisinde kırık, çatlak , conta sıyrıklığı gibi sorunlar kamerayla sizlere gösterilir.

Su Kaçağı Tespiti Animasyonumuzu İzleyin

(Su Kaçağı Tespiti) videomuzu İzleyin.

Su kaçağı tamiri için fiyat verilmeden önce arızanın yeri cihazlar ile bulunmalıdır. Temiz su borularındaki arızalar pis su tesisatına göre daha masrafsızdır. Çünkü arızanın olduğu yer kırılıp nokta tamiri gerçekleştirilir. Pis su tesisatı için durum maalesef aynı değildir ve bu nedenle bölgesel tadilat işlemi uygulanmalıdır.
Tufan Tesisat, uzun yıllardır hizmet veren uzman tesisatçılara sahiptir. Gelişmiş cihazlar sayesinde su kaçağı bulmak daha kolay bir hale gelmiştir. Su tesisatındaki kaçakları tespit etmede firmamız %99’a yakın başarı yakalamıştır. Firmamız yaptığı tespit çalışması sonucunda tesisatınızda var olan kaçağı bulamaz ise herhangi bir ücret talep etmemektedir.
Not: Tesisatın ölçümü ve kontrolü sonrasında tesisatlarınızın sağlam olduğu kesinleşmiş ise bu durumda yapılan çalışmaya dair rapor yazılır ve servis ücreti talep edilir.
Firmamız tarafından su kaçağı arızası sebebiyle yapılan onarım ve tadilat çalışmalarına 1 yıl garanti verilmektedir. Tadilat çalışmasından sonra meydana gelebilecek sorunlar firmamızdan dolayı kaynaklandığı belirlendiği taktirde sizden tekrar ücret talep edilemez.
Su kaçağını tespit etmede herhangi bir kırma dökme olmamaktadır. Su kaçağını kameralı sistemle tespit edilir ve böylelikle arızalı olan bölge görüntülenir. Firmamızın sunduğu kameralı su kaçağı tespiti hizmeti sayesinde ekstra masraflarla uğraşmazsınız.
Bu içerik şu sorguları cevaplandırır; su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti fiyatları su kaçağı firması, su kaçağı cihazları, istanbul su kaçağı tespiti

Hizmetlerimiz

su kaçak tespiti onarımı
Su Kaçak Tespiti ve Onarımı
Kırmadan dökmeden son teknoloji su kaçağı tespit cihazlarımız ile su kaçaklarını tespit ediyoruz.
kameralı su kaçak tespiti
Kameralı Su Kaçak Tespiti
Kameralı su kaçak tespit cihazları ile pis su gider borularındaki kaçakları tespit ediyoruz.
kanal açma robotu
Robotla Tıkalı Pimaş Boru Açma
Kırmadan ve Dökmeden tıkanıklık açma robotlarımız ile pimaş gider tıkanıklıklarını açıyoruz.
kombi petek temizleme
Kombi ve Petek Temizleme
Kombi bakımı ve peteklerin makineli son teknoloji sistemler ile temizlik işlemlerini yapıyoruz.
klozet musluk montajı
Klozet / Musluk Montajı
Klozet montajı,lavabo montajı, klozet iç takım montajı hizmeti.
basınç düşürücü montajı
Basınç Düşürücü Montajı
Konut ve iş yerlerinize basınç düşürücü regülatör montaj hizmetini gerçekleştiriyoruz.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, %85,88)
Diğer hizmetlerimizi incelediniz mi?

Yorumlar (59)

 • Ramazan Akbayrak

  30/03/2023,05:14

  Çok profesyonel çözüm ortağımız oldular, Firma kalitesi ve hizmetine hayran kaldık,
  Çalışan kadrosunun dürüst ve samimiyeti için teşekkür ederiz…
  Zor şartlarda ve kısa sürede kaçağı tespit edip, tamiratını yapmaları beş yıldızı hakediyor
  Başarılarınızın devamını diler hayırlı bereketli kazançlar dileriz.

 • mert

  07/12/2022,11:59

  teşekkürler yararlı

 • İbrahim atabay

  16/06/2022,20:39

  Merhaba bahçe katında oturuyorum 1yila yakın oldu duvarlarda kabarma var parkeler de kabarditesisatçı çağırdım cihazla baktılar fakat dairemizde kaçak olmadığını söylediler çözüm bulabilirsiniz acaba bu duruma

 • İbrahim Bayramoğlu

  27/01/2022,16:27

  Merhabalar girişteki dükkanın duvardan pis su atık borusunu meydana çıkardık fakat borunun tavan kısmında kolondan damlama var bir üst kattaki dairelere baktık sıkıntı gözükmüyor fakat binanın içinde dükkan hizasında duvarlarda nemlenme ve kabarmalar var acaba pis su atiktanmi yoksa temiz su kacagindanmidir

 • Ufuk Arısoy

  11/10/2021,21:52

  Mutfak tezgahının arkasındaki duvar içindeki boruda su kaçağı varmış ve altta bodrum katında farkedilmeyecek bir yere sızıyormuş, su faturam 4 katı gelince şüphelendik. İnternette ki yorumları referans alarak Tufan Tesisatı aradım, gözle görülmeyecek ulaşılması zor bir yerde, frekans dinleme dedikleri kulaklık ile 10 dk sürmeden su kaçağının yerini tespit ettiler. Biz büyük bir iş çıkacağını düşünürken görevli gençlerin, tezgahın arkasındaki ve su kaçağının olduğu yerdeki duvarı açmaları, kaçağın olduğu boruyu değiştirmeleri, yeniden sıvayıp ve tertemiz teslim etmeleri 2 ile 3 saat arasında gerçekleşti. Efendilikleri ve saygıları da ayrıca taktire değerdi. Ellerinize sağlık, teşekkürler Tufan Tesisat. Selimiye – Ufuk

 • Yılmaz kapadıklıgil

  01/05/2020,17:55

  Banyomdaki duşa kabinden alt katın banyosunun tavanına sızıntı olduğu nedeniyle kabarma olmuş. Bu sızıntı bulunursa duşa kabın sökülüp eski haline getiriliyormu? Sökmeden yapılabilinirmi ? İki türlü ayrı , ayrı Fiat verebilirmisiniz lütfen bekliyorum ve hemen gelebilirmisimiz

  • Tufan Tesisat

   01/05/2020,18:03

   Merhaba, detaylı bilgilendirme için firmamızla 7/24 iletişim numarasından irtibata geçebilirsiniz.

 • Ömer Faruk Tuncer

  12/02/2020,21:14

  Oturduğum dairemin alt katımdaki dairenin banyo ve tuvalet tavanında su damlıyor sizce ne olmuştur ve tespit fiyatı ne kadardır?

 • sevim culha

  14/10/2019,15:34

  merhaba 2 senedir evimin tavanında su sızıntısı var sürekli yaptırdıklarını söyleyip bir türlü bitmeyen su sızıntısı var. üst komşudan geldiğini söylediler tesisatlarını yenilemelerine rağmen düzelmedi ve üst katın tavanında da kabarmalar başladı ve şuan salon tavanımda kabarmalar başladı ve çok kötü oldu…iki komşu bir birini suçladığı için çözüm bulamadık. sorunu çözebilir misiniz? ustalar gelip ücret alıp hallettik deyip gittiler sorun çözülmedi.

 • Murat keles

  10/04/2019,23:38

  Tavanimdan su geliyor su an tespiti nekadar olur

  • Tufan Tesisat

   11/04/2019,09:16

   Merhaba, fiyatla ilgili telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 • Melih Ülgen

  17/11/2018,23:59

  Seramik altındaki temiz su tesisattında bulunan damla mertebesindeki su kaçakları da tespit edilebiliyor mu?

  • Tufan Tesisat

   19/11/2018,09:07

   Seramik altında meydana gelen temiz su borusundaki kaçakları 100% tespit ediyoruz efendim.

 • İbrahim yilmaz

  08/11/2018,01:12

  Tufan tesisat ve ekibine güvenin,bilgili,bilinçli,çok kibar çalışanlarına sahipler,Sizlerle tanıştığım için Tekrar Teşekkürler Tufan Tesisat.

 • İsmail Yılmaz

  25/07/2018,08:54

  S.a
  Doğal gaz dönüşüm tesisatında kaçak var ve bu kaçak laminat parke altında ise bulunuyormu

  • Tufan Tesisat

   25/07/2018,09:31

   Merhaba İsmail bey, parke altında oluşan su kaçaklarını da bulabiliriz.

 • Mehmet çimen

  22/05/2018,18:40

  Arıza bulunamazsa ücret ödüyormuyuz ödemiyormuyuz birde arıza olmadığına veya bulunamadığına kim karar vericek

  • Tufan Tesisat

   22/05/2018,18:45

   Merhaba Mehmet Bey,
   Tesisatta kaçak varsa ve biz bu kaçağı bulamazsak ücret alınmaz ancak cihazlarla yapılan tespit çalışması sonrasında sizin daire tesisatının sağlam olduğu kesinleşirse, servis ücreti talep edilir ve yapılan çalışmaya dair rapor yazılır.

 • Ibrahim çetin

  18/01/2018,19:59

  Su kaçağını hemen tespit edip sorunu giderdiler !
  Gerçekten çok düzgün çalıştılar.
  Tebrik ediyorum.
  Burdan aladin abiye suat ve doğan kardeşlere selam olsun. Çok dürüst insanlar.
  Kesinlikle tavsiye ediyorum!

 • Hakan KUTER

  21/11/2017,18:59

  20 Kasım 2017 Pazartesi günü internetten ulaştığım tufan Tesisata kaçağı bulup tamiratı aynı gün akşamı gerçekleştiren Çok değerli Yunus ve Abdullah Usta ya teşekkür ederim Hakan Hoca

  • Tufan Tesisat

   14/12/2017,13:13

   Memnuniyetinizi bizimle paylaştığınız için asıl biz teşekkür ederiz Hakan bey.

 • Muammer Özpolat

  02/07/2017,21:38

  İstanbul ümraniye de ki apartmanın boşluğunda su sızıntısı var, su sızan yerin bulunması lazım, dairelere sıçramasından ve rutubet yapmasından endişeleniyoruz, asansör boşluğunda da su kaçağı var, rica etsek bize servis ekinizi yönlendirebilir misiniz.

 • İzzetin Şen

  02/07/2017,21:36

  su sızıntısı şikayeti için arama yaparken size ulaştık, su kaçağı olan dairede kırmadan dökmeden su kaçaklarını buluyormuşsunuz, bizimde aynı sorunumuz var, zeminde ıslaklıklar oluyor yerden ısıtma sistemi kullanıyoruz, bir borudan su sızdırıyor ama nerede olduğu belli değil, sizin cihazlarla bunu buldurmak istiyoruz

 • Yusuf Derin

  02/07/2017,21:34

  İkitelli mehmet akif mahallesindeki dairemizin lavabo borusunun geçtiği yerde su sızıntısı oluşuyor gider borularından bu su geri geliyor, tıkalı olduğunu düşündük ama tıkanıklık yok, su sızıntısı nereden geliyor tespit edilmesini rica ederim.

 • Müge Palalı

  02/07/2017,21:33

  Üst kattaki komşunun banyosundan bizim banyoya su sızıyor defalarca söyledim belediyeye şikayette bulundum şimdi mahkemeliğiz, kendisinde bir su kaçağı olmadığını düşünüyor bende su kaçak tespit firması yani bir tesisat firması çağırıp netleştirmesini istiyorum, servis ücretiniz hakkında bilgi rica ediyorum

 • Melike Yıldırım

  02/07/2017,21:31

  evin tavanlarında su izleri var, üst kattaki komşuda su sızıntısı olduğunu düşünüyorum, su kaçağı tespiti yapılması gerekiyor, komşu ile görüştüm ödemesini kendi yapacak, duvardaki izler artık küf yapmaya başladı, su kaçak tespiti yaptırmamız gerekiyor, maltepe ye araç çıkartıyormusunuz ?

 • Mehmet Yılmaz

  20/06/2017,18:28

  kaçak su tespiti yaptırmak istiyoruz, bağcılar da oturuyoruz, kırmadan buluyormuşsunuz banyodaki su sızıntısı için sizden destek bekliyoruz.

 • İsmail Uyanık

  17/05/2017,10:56

  kırmadan su kaçak tespiti yapan firma arıyorken sizin sitenizi buldum, dairede kaçak su sorunu var kırmadan yerini buldurmak istiyoruz, Esenyurt ve Avcılar bölgelerinde ki 2 dairemde aynı sorun var.

 • Süleyman Türk

  11/05/2017,17:32

  yangın hidrant kaçağı ile ilgili bir sorunumuz var firmamız bir petrol şirketi, yangın hidrant alanında bir su sızıntısı görüyoruz, bu su kaçağı cihazla yeri bulunabiliyor mu, ortalama tespit etme fiyatınız nedir, destekleriniz için şimdiden teşekkürler

 • Ömer Keskin

  06/05/2017,00:24

  İş hanında bulunan ofisin tavanında hafif su sızıntısı meydana geldi. Bu su kaçağını kırmadan tespit edip gidermeniz mümkün mü? Ayrıca tamirat süresi ortalama ne kadar sürer? İyi çalışmalar.

 • İpek Aktürk

  06/05/2017,00:10

  Merhaba,
  Oturduğum dubleks dairenin üst katındaki tuvaletinden alt kata su kaçağı vardı. En yakın tesisatçıyı çağırdık tamir etti. Ama ertesi gün yine hafif su sızıntısı meydana geldi. Bu konuda daha iyi tesisatçı arayışına girdik. İnternetten tufan tesisata ulaştık. Hakikaten sorunu kısa sürede bilgisayarlı cihazlarla tespit edip çözdüler. Herkese tavsiye ederim.iyi günler…

 • Ahmet Ün

  06/05/2017,00:09

  Evin girişinde hol duvarında nemlenme var. Duvar karardı, ve rutubet oldu. Bunun nedeni ne olabilir? Bununla ilgili çalışmanız varmıdır?

 • Didem Hasgül

  06/05/2017,00:08

  Banyo tavanında su damlacıkları belirdi. Üst komşuya söyledik banyo giderin kenarını yaptırdı. Fakat sorun halen devam etmektedir. Su kaçağını bizim kattan çözebilir miyiz?

 • Didem Hasgül

  06/05/2017,00:07

  Banyo tavanında su damlacıkları belirdi. Üst komşuya söyledik banyo giderin kenarını yaptırdı. Fakat sorun halen devam etmektedir. Su kaçağını bizim kattan çözebilir miyiz?

 • Berna

  06/05/2017,00:05

  Salon duvarında ıslaklık var. Rutubet ve kötü kokuya sebep oluyor. Duvarın diğer tarafında banyo mevcut. Duvarı kırmadan kameralı cihazlarla su kaçağını tespit etmeniz mümkün mü? Ayrıca sorunu tespit ve giderme süresi nedir?

 • Metin Yüksekova

  04/02/2017,16:05

  ben yeni müstakil tek katlı ev yaptım evin dışında oturum seviyesinde dairesel oval oluşmaktadır su su sızıntısı var diye düşünüyorum bilgilendirirseniz sevinirim saygılarımla…

  • Tufan Tesisat

   17/05/2017,12:56

   Merhaba Metin bey, su kaçaklarını kırmadan yerini tespit ediyoruz, su sızıntısı kaçak tespiti için firmamızı arayabilirsiniz. İstanbul’u tüm ilçelerine servisimiz aynı gün bulunmaktadır.

 • Emine Köse

  31/01/2017,03:12

  merhaba üst kat komşumuzdan tavanımıza su izleri oluştu, evde olmadıklarında bu izler zamanla kayboluyor ama ne zaman banyoyu ve tuvaleti kullansalar su kabarcıkları tavanımıza oluşmaya başlıyor, su kaçağı tespiti yaptırmak istiyoruz ama her hangi bir tadilat olmadan mümkün mü ?

  • Tufan Tesisat

   17/05/2017,12:55

   Merhaba Emine hanım, cihazlarımız sayesinde dairenizde tadilat yaptırmadan su kaçağı yerini kolaylıkla tespit ediyoruz, temiz su tesisat borularınızı akustik dinleme cihazları ile, pis su gider borularını kameralı cihazlarla görüntüleyerek buluyoruz.

 • Rıza Tayanç

  10/01/2017,02:11

  Hayırlı işler bol kazançlar
  Dubleks bir daire de oturuyorum terasın alt katında salonun ortasına yağmur yağınca su geliyor bunun için de yardımcı olursanız sevinirim

  • Tufan Tesisat

   17/05/2017,12:51

   Merhaba Rıza bey,

   Kırmadan dairenizde su kaçak tespiti yaptırmanız gerekiyor, firmamızla iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul’un tüm noktalarına servisimiz bulunmaktadır.

 • Semiha Tetik

  09/01/2017,17:49

  Banyo lavabosunda su sızmaya başladı. Su kaçağı bakıldığında tespit edilemiyordu. Bunun için internetten en yakın tesisatçıyı bulayım derken tufan tesisata rastladım. Bu alanda oldukça profesyonel çalışmalar yaptığı görülüyordu. Güven veren bir profili vardı. Hemen arayıp yardım istedim. Ekipler oldukça profesyonel bir çalışma yaparak su kaçağını tespit ettiler. ve sorun temiz bir şekilde giderilmiş oldu. Hemde kırmadan etraf dağılmadan. Tufan tesisatı tebrik ediyorum. Herkese tavsiye ederim. iyi günler,

  • Tufan Tesisat

   17/05/2017,12:04

   Merhaba Semiha hanım,

   Firmamız kaçak su tespiti konusunda yıllardır özverili bir şekilde hizmet vermektedir. Elbette su kaçak tespiti çalışmalarında hiç bir tadilat işi çıkarmıyoruz, bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler

 • Zehra Şen

  04/01/2017,18:22

  Merhaba,
  Alafranga tuvalettin etrafında su birikintisi oluyordu. Bu sebepten usta çağırdık ve temiz su bağlantısını değiştirdi. Fakat sorun devam etti. İyi bir usta bulayım dedim. İnternette tufan tesisatı görünce arayıp bilgi almak istedim. Su kaçağını , gelip yerinde tespit yapmaları gerektiğini söylediler. Son derece güven verdikleri için hemen servis istedim. Gelen ekip son derece profesyonel cihazlarla su kaçağını tespit edip çalışmaya başladılar. Ayrıca çok kaliteli ve temiz bir iş çıkardılar. Tüm ekibi tebrik ediyorum. Eş dost herkese tavsiye ediyorum. İyi çalışmalar…

  • Tufan Tesisat

   17/05/2017,11:31

   Merhaba Zehra hanım, su kaçak bulma servisimiz kırmadan etrafa zarar vermeden su sızıntılarını buluyoruz, bizle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

 • Yunus Çilingir

  28/12/2016,17:17

  Merhaba,
  Hanın 3. katından mağazaya su kaçağı vardı. Daha önce de su sızıntısı vardı, durumu üstte oturan komşuya ilettik tamir ettirdiler. Kısa süre sonra tekrarladı. Mağazadaki bazı giysiler kirlendi. Bu defa kesin çözüm arayışına girdim. Elimizin altındaki teknolojiden faydalandık. İnternette tufan tesisatı buldum. Su kaçağına kesin çözüm bulacaklarına inandım. Aradım durumun acil olduğunu belirttim. Kısa sürede gelen ekipler, su kaçağını tespit ettiler. Mağazadaki hiçbir şeye zarar vermeden sorunu giderdiler.

  • Tufan Tesisat

   17/05/2017,11:09

   Merhaba Yunus bey, su kaçak tespiti hafife alınmaması gereken bir sorundur, bizi tercih ederek doğru bir karar vermişsiniz. Kaçak tespiti ve onarımlarımız garantilidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 • Gül Çağlar

  26/12/2016,17:42

  Merhaba,
  Perde mağazası işletiyorum. Mağazadaki tuvaletten bodrum katına pis su kaçağı var. Aynı zamanda etrafa koku yayıldı. Etraf dağılmasın ve koku yayılmasın diye bu konuda titiz davranıyorum. Çünkü müşteri odaklı bir mağaza olduğu için gelen müşteriler rahat etmeli. Tufan tesisatı esnaf arkadaş tavsiye etti. Tıkanıklıktan kaynaklı su kaçağını bilgisayarlı cihazlarla tespit ettiler. Hakikaten çok başarılı bir çalışma ile sorunu giderdiler. Elinize sağlık. Kolay gelsin.

  • Tufan Tesisat

   17/05/2017,11:07

   Merhabalar Gül hanım, kaçak su tespiti eğer pis su giderlerinde ise koku yapabilir alt kata inebilir, bu gibi durumlarda kurumsal firmamız ile çalıştığınız için teşekkür ederiz.

 • Gülay Bayrak

  22/12/2016,15:58

  Merhaba,
  Salon duvarında aşırı nem oluşmaya başladı. Salonun arka kısmında banyo tuvalet bulunuyor. Mahalle tesisatçısı baktı, banyodaki fayans aralarından geldiğini söyleyerek fayans aralarını doldurdu. Duvar kağıtla kaplıydı kağıdı söküp boya yapıldı. Maalesef 10 gün içinde duvarda yine kararma nem oluştu. Mahalledeki tesisatçı duvarın komple kırılıp tesisatın yenilenmesi gerektiğini söyledi. Buda çok meşakkatli zor bir işti. Kırmadan nasıl yapılır diye internette araştırırken sizin sayfanızla karşılaştım. Hemen arayıp randevu aldım. Çünkü sayfanızda verilen bilgiler oldukça ikna edici ve güven vericiydi. Sağolsunlar istenilen gün ve saatte gelen ekipler su kaçağını bilgisayarlı cihazlarla tespit ettiler. Kısa sürede etrafı kırmadan dağıtmadan sorunu çözdüler. Tüm çalışanların eline sağlık. Bu memnuniyetimi dile getirmek istedim. Çok teşekkürler tufan tesisat, kolay gelsin.

  • Tufan Tesisat

   17/05/2017,11:06

   Merhaba Gülay hanım, su kaçağı sorunları cihazla yapılmalıdır, Tufan tesisat olarak kameralı su kaçak tespit ve görüntüleme cihazları ile kırmadan sorunlarınızı çözeriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 • İbrahim Vural

  19/12/2016,19:38

  iyi günler,

  Giriş katında bulunan dükkanımdaki tuvaletten bodrum kata su sızıntısı meydana geldi. Alt kat başkasına ait olduğu için acil çözüm bulmalıydım. Tavsiye üzerine sizi aradım. Yaptığınız çalışmalardan, ne kadar profesyonel ve işinde uzman olduğunuz anlaşılıyordu. Kırmadan etrafı rahatsız etmeden sorunu kısa sürede çözdüler.Tüm dostlarıma tasiye ediyorum. teşekkür ederim. çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum…

  • Tufan Tesisat

   17/05/2017,11:03

   Teşekkürler İbrahim bey söz konusu sorunlarınızda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 • Hacer KESKİN

  17/12/2016,18:08

  merhaba,
  Mutfak lavabosunda su sızıntı var. Sızıntının nerden kaynaklandığını nasıl tespit edebiliriz?

  • Tufan Tesisat

   17/05/2017,11:02

   Merhaba hacer hanım, lavabo giderlerinde ki su kaçaklarını bulmak için kameralı görüntüleme cihazları kullanmaktayız. Kırıp dökmeden yerini noktasal olarak buluyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz vardır, bizleri arayarak aynı gün hizmet alabilirsiniz. İyi günler saygılar..

 • Fatma Aksu

  23/11/2016,18:17

  merhaba

  banyodan alt kata su kaçağı vardı. İnternetten tesisatçı ararken sizi buldum. Banyodaki su kaçağını bilgisayarlı cihazlarla tespit edip, sorunu kısa sürede giderdiniz. hemde hiç bir kırma dağılma olmadan. profesyonel ekibinize sizlere çok teşekkür ediyorum. iyi günler….

  • Tufan Tesisat

   17/05/2017,11:00

   Sayın Fatma hanım, çok teşekkür ederiz, Tufan tesisat su kaçak servisi olarak her türlü tesisat şikayetleriniz de yanınızdayız. İyi günler

 • Seçkin Yılmaz

  12/11/2016,19:09

  Merhabalar…
  Banyoda su birikintisi oluşuyordu. önceleri duş sonrası duşakabinden su kaçağı olduğunu düşündüm ve tamir ettirdim. Fakat su birikintisi yine devam etti. bende konuyla ilgili internette araştırma yaparken sitenize rastladım ve sizden yardım istedim. Sorunun su tesisatından kaynaklı su kaçağı olduğunu tespit edip kısa sürede çözdünüz.profesyonel ekip ve ekipmanlarla çalışıyor olmanız zaten bu konuda uzman olduğunuzu ortaya koymaktadır. çok teşekkürler, iyi çalışmalar…

  • Tufan Tesisat

   17/05/2017,10:59

   Merhaba Seçkin bey, Tufan tesisat olarak biz teşekkür ederiz, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Her türlü su kaçak tespiti ve tıkanıklık açma sorunlarında firmamızdan destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.