Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Tıkalı Pimaş Açan Firmalar

Şehirleşmenin altyapı sistemini oluşturan kanal boruları kimi zaman evsel atıklardan kaynaklı olarak kimi zaman da çevrede birikmiş olan çevresel atıklar yüzünden tıkanır. Bu tıkanıklıklara sebep olan evsel atıklar evlerin tuvalet, banyo ve mutfak gibi yerlerinde kullanılan tuvalet kağıdı, ıslak mendil, kadın petleri ve atık yağlardır. Bunun yanında çevreye insanlar tarafından atılan kola kutuları, kağıt mendiller, çöp poşetleri vs. ve doğal olaylar ile çevreye dökülen ağaç dal ve yaprakları, toprak ve çakıl taşı gibi maddeler yüzünden de kanal tıkanıklıkları meydana gelebilmektedir.

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız alanında uzman personelleri ile kırmadan kameralı ve bilgisayarlı robot cihazlarla tıkalı olan pimaşları açmaktadır.

Bilgisayarlı Cihazlarla Pimaş Açma

Bu gibi madde ve cisimlerden kaynaklı olarak kanal borularının içinde birikmeler meydana gelir ve bu birikmeler pis su gider yollarının kapanmasına sebep olur. Pis su gider yollarının kapanması yüzünden de çevrede su baskınları ve su birikintileri meydana gelir. Bu hem çevrede yaşamakta olan insanların zarar görmesine neden olur hem de şehirleşmenin harap olmasına sebebiyet verir. Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak ve tıkalı kanal açma işlemlerini gerçekleştirmek için dalında uzman olan personellerden yardım almak gerekir.

Kamera İle Tıkanıklık Açma Hizmeti

Kurumsal firmamızın dalında uzman olan personelleri tıkalı pimaş açma işlemlerini gerçekleştirmek ve kanal temizliğini yapmak için üstün modern teknolojik aletler kullanır. Bu teknolojik aletler kanal içlerinden görüntüler almamıza yarayan kamera görüntü alma cihazı ve tıkanıklıkları ortadan kaldırmak için kullanılan çelik holezonlu robotlardır. Kullanılan bu teknolojik aletler sayesinde tıkalı kanal açma işlemleri gerçekleştirilir ve kanal içlerinin tamamı ile temizlenmesine olanak sağlanır.

Kurumsal firmamızın uzman ekipleri tıkalı kanal açma ve kanal temizliği işlemlerinde öncelikle kamera görüntü alma cihazını kullanır. Bu teknolojik cihaz ile kanal tıkanıklığına sebep olan evsel ve çevresel atıkların yeri tespit edilir. Daha sonra bu atıkların parçalanması için çelik holezonlu robotlar kullanılır. Çelik holezonlu robotların çelik ve döner başlıkları ile kanal borularının içinde birikmiş olan tabakalaşmalar ve tortulaşmalar parçalanır ve boru yüzeylerinin tamamı ile temizlenmesi sağlanmış olunur. Bu şekilde yapılan işlemler ile tıkalı boru açma sorunun ortadan kaldırılmış olunur ve size sorun yaratan her türlü faktör çözüme kavuşturulur.

Tıkalı Olan Pimaşları Nasıl Açarız Video



Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X