Size en yakın servisi hemen aramak için hizmet almak istediğiniz konumu seçin:

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Yazı boyutunu değiştirmek için kaydırın veya üstüne tıklayın.

Yol üzerinde belli noktalarda yer alan kanalizasyon sistemi, yağmur sularıyla beraber atık pis sularında toplandığı depo görevini görmektedir. Toplanan suların tahliye olması için alt yapı oluşturan bu sistemde borular son derece kaliteli malzemeler kullanılarak döşenmesi gerekir. Eğer kanalizasyon borularında tıkanma meydana gelir, iş geciktirilirse kanalizasyon taşma yapar ve bu durum çevresel bir felakete dönüşür.

kanalizasyon çukuru tıkalı
kanalizasyon tıkanıklığı kırmadan açma
kanalizasyon tıkanıklığı açan firma

Kırmadan robotla kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmeti sağlayacak firmalardan yardım almanız, hem hızlı hemde uygun fiyata kaliteli işçilik alacağınız anlamına gelmektedir.

Robot kullanmadan tıkanıklık açan ustaları adresinize çağırmayın!

Kanalizasyon tıkanıklıkları kötü kokuları ortama yayabilir, hemde ortaya çıkan mikroplar, insan sağlığını tehdit eden salgın hastalıkların oluşmasına sebep olacaktır. Bu nedenle kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi uzman firmalar tarafından kısa sürede halledilmelidir. Bu işlem amatör firmalar tarafından ele alındığında kanalizasyon sisteminin etrafında kazı çalışması yapılacak ve oldukça uzun bir süreç gerektirdiği için bölge trafiğe kapatılması gerekecektir, bu durumda ilgili mercilerden izin alma prosedürlerinin yapılması gerekecektir. Kazı çalışmaları yaparak tıkanıklık açmaya çalışmak, sizlere basitçe halledilebilecek işlemin, yüksek maliyetli çalışmalara dönüşmesine sebep olacaktır.

Tıkalı Kanalizasyon Açmada Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

 • Tuvalet giderleri,
 • Bahçedeki pis su giderleri,
 • Kanalizasyona bağlanan pis su giderleri,
 • Foseptik çukuru,
 • Otopark süzgeç giderleri,

Kanalizasyon Tıkanması Nasıl Açılır?

Kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklığı açmak için firmamız robot makineleri kullanmaktadır. Kırma, dökme işlemlerine gerek kalmadan, tıkalı olan boruların içerisine çelik yay gönderilir. Robot tarafından gönderilen çelik yay, boru içindeki tıkanıklığı açmak için hızlı bir şekilde dönerek maddeleri kanalizasyona doğru gönderir. Robot makineler sayesinde tıkanıklığınız zaman kaybetmeden kısa sürede açılır. Tıkanıklık açma çalışması sırasında robot makine tesisata hiçbir zarar vermemektedir.

kanalizasyon gideri tıkandı
kanalizasyon tıkanıklığı açma servisi
kanalizasyon tıkalı nasıl açılır
görüntülü kanalizasyon tıkanıklığı açma

Kanalizasyon Görüntüleme

Kanalizasyon tıkanıklığı açma işleminden sonra ustalarımız kamerayla görüntüleme yapar ve boru içerisinde tıkanıklığa sebep olan ne varsa sizlere gösterilir. Kamera ile yapılan bu görüntüleme çalışması sayesinde tıkanıklık sorunlarını çözmek kolaylaşmıştır.

Kamera ile kanalizasyon görüntüleme çalışması, bize ileride yaşanabilecek tıkanıklık problemleri için önlem almamızı sağlar. Tıkanıklığın sebebi boru çapının daralması veya hattın kirlenmesi durumu ise bunu kolaylıkla tespit edebiliyoruz.

En Uygun Fiyata Kanalizasyon Tıkanıklığı Açtırmak İçin Bizi Arayın

Günümüzde teknolojinin gelişme göstermesi sonucunda tesisat sektöründe yapılan her işleme uygun bir cihaz üretilmiştir ve kırma tekniği artık uzman firmalar tarafından rafa kaldırılmıştır. Sizlerde kırma tekniğiyle çalışan tesisatçılara prim vermezseniz, kendi açınızdan büyük kazanç sağlamış olursunuz. Kanalizasyon tıkanıklığını kırmadan açtırmak için firmamızla irtibata geçin ve yüksek bedeller ödemeyin.

Hizmetlerimiz

su kaçak tespiti onarımı
Su Kaçak Tespiti ve Onarımı
Kırmadan dökmeden son teknoloji su kaçağı tespit cihazlarımız ile su kaçaklarını tespit ediyoruz.
kameralı su kaçak tespiti
Kameralı Su Kaçak Tespiti
Kameralı su kaçak tespit cihazları ile pis su gider borularındaki kaçakları tespit ediyoruz.
kanal açma robotu
Robotla Tıkalı Pimaş Boru Açma
Kırmadan ve Dökmeden tıkanıklık açma robotlarımız ile pimaş gider tıkanıklıklarını açıyoruz.
kombi petek temizleme
Kombi ve Petek Temizleme
Kombi bakımı ve peteklerin makineli son teknoloji sistemler ile temizlik işlemlerini yapıyoruz.
klozet musluk montajı
Klozet / Musluk Montajı
Klozet montajı,lavabo montajı, klozet iç takım montajı hizmeti.
basınç düşürücü montajı
Basınç Düşürücü Montajı
Konut ve iş yerlerinize basınç düşürücü regülatör montaj hizmetini gerçekleştiriyoruz.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, %60,00)
Diğer hizmetlerimizi incelediniz mi?

Yorumlar (1)

 • Sabiha Özden

  19/12/2016,20:33

  merhaba,

  mutfak lavabosu tıkanıyordu. paketlerde satılan lavabo açıcı kullanıyordum. fakat lavabo tıkanıklığı sık sık tekrarlamaya başlayınca tesisatçı aramaya başladım. İnternetten araştırırken sizi buldum. İyi de oldu çünkü çok temiz bir iş çıkardınız. kameralı cihazlarla tıkanıklık tespit edilip yine başka bir cihazla tıkayan cisim parçalanarak sorun giderildi. Hem de etraf dağılmadan kırılmadan. Elinize emeğinize sağlık. iyi çalışmalarYorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.