Robotla Kanal Tıkanıklığı Açma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Kanal tıkanıklığı yaşanan bölgeye uzman firmaların müdahale etmesi son derece önemlidir. Kanallar bina önlerinde logar adı verilen, atıkların kanalizasyona ulaşmasını sağlayan bölgedir. Kanal boruları yapılarda bulunur ve tıkandığında son derece sağlıksız bir ortam oluşturabilecek sistemlerdir.

robotla kanal açma
kanalizasyon logar tıkanıklığı açma istanbul

Kanalizasyon bina önünde bulunan pimaş borusundan dolayı tıkandıysa, firmamızı arayarak tıkalı kanalların açılmasını sağlayabilirsiniz.

Kanal Tıkanıklığı nedenleri

  • Dairelerde tuvalet giderlerine atılan erimeyen cisimler (ıslak mendil, tuvalet kağıdı, katı cisim, kum) kanalların tıkanmasına sebep olur.
  • Mutfak giderlerine atılan yağlı yemek artıkları sebebiyle yoğun yağ biriktirmesi ve tahliye esnasında yapışkan bir doku oluşturduğundan tıkanıklığa sebep olan en önemli sebepler arasındadır.
  • Sanayi ortamında bir kanal tıkandı ise, giderlere atılan kumaş, poşet gibi erimeyen hacimli maddelerden tıkandığı son zamanlarda yaşanan sorunlar arasındadır.

Kameralı kanal açma cihazlarımız ile kanal borularına zarar verilmeden, sorunun ne olduğu tam anlaşılarak kamerayla çözümler sağlanır. Tıkanan kanallara uygulanan görüntüleme cihazlarımız ile pimaş borular tam olarak kontrol edilir, kontrol edilen pimaş borularda bir tıkanıklık göründüğünde ilk müdahale robot cihazlarla yapılır, robot cihazlar kırma püskürtme ve delme fonksiyonları ile tesisata zarar vermeden her türlü kanalı açma özelliğine sahiptirler.

Kanal Tıkanıklığı Açmada Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

  • Mutfak giderleri,
  • Tuvalet giderleri,
  • Balkon gideri,
  • Küvet gideri,
  • Süzgeç gideri,
  • Bina pimaş giderleri,
  • Alafranga ve alaturka gideri,
kimyasal ilacın boruya zarar vermesi
kanal tıkanıklığı nedenleri

Bahsettiğimiz bölgelerde meydana gelen tıkanıklıklar için robotla müdahale edilmesi önemlidir. Kimyasal ilaçla kanal tıkanıklığı açmaya çalışmak durumu daha kötü hale getirebilir. Örneğin kimyasal dökülen borular eriyerek suyun gidişatına engel olabilir. Kimyasalla tıkanıklığı açmaya çalışalım derken bir yandan su sızıntılarına davetiye çıkarabilirsiniz. Pimaş boruların içinde bulunan contalar eridiği zaman su sızıntılarına sebep olur. Tıkalı kanal açma işini firmamıza bırakın ve sonuç vermeyen yöntemleri denemekten vazgeçin.

Tufan Tesisat kanal açma servisi, İstanbul ili tüm ilçe ve semtlerine hızlı servis ekibi ile hizmet vermekte, ve uzaklık yakınlık fark etmeksizin aynı fiyata hizmet vermektedir. Firmamızı arayın, kanal, kanalizasyon ve logar gibi tıkalı alanları kamera ve robot cihazlarla sorunsuz bir şekilde açalım.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X