Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Robotla Tıkanıklık Açma

Tufan tesisat firmamız robotla tıkanıklık açma hizmeti veren kurumsal bir firmadır. 37 Profesyonel ekibi, 15 adet servis aracımız ile İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Firmamız son teknoloji kamera ve bilgisayar destekli robot cihazlar ile tıkanıklıkları kırma dökme olmadan açmaktadır.

Tıkanıklık sorunları, tesisat borularında biriken katı atıkların logar ve kanalizasyona ulaşmamasından kaynaklanır. Tıkanan bölgenin kameralı cihazla kontrolü sağlanmalı ve robot cihazla da temizlenmesi gerekir.

Sadece robot cihazla yapılan çalışma, kısa sürede tıkanıklığın tekrar oluşmasını engelleyemez, sebebi bilinmeyen bir sorun sadece robotla çözülmüş sayılamaz. Tufan tesisat firmamız öncelikle sorunu oluşturan nesneleri yani katı atıkları kameralı görüntüleme cihazları ile bulur yerini tespit eder, ezici, parçalayıcı ve itici özelliklere sahip robot cihazlarla da tıkayan tüm nesneleri tesisat borularından kanalizasyona ulaşmasını sağlarız. Bu sayede robotla tıkanıklık açılır, kameralı cihazlarımız ile de sorunu meydana getiren nesneler bulunarak çözüm sağlanır.

Tıkanıklık Neden Oluşur ?

 • Temizlik bezlerini tuvalet giderine atmak
 • Islak mendil ve rulo halinde atılmış havlu peçeteler
 • Katı ve erimeyen plastik nesneler (oyuncak, şişe kapakları vb.)
 • Tadilat esnasında giderlere atılan inşaat malzemeleri
 • İnşaat sırasında atılan moloz parçaları, çimento, talaş gibi..

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet gideri tıkandığında oldukça rahatsız edici bir durumla karşı karşıya kalırsınız. Özellikle alafranga tuvaletlerde geri taşma sorunu da beraberinde gelirse hiç hoş olmayan bir görüntü oldukça can sıkıcı olabilir, bu tür durumlarda ilk önce sert bir çubuk yardımı ile gidere müdahale edebilirsiniz. Elbette her zaman olumlu sonuçlar alamayabilirsiniz, tuvalete yukarıda saydığımız herhangi bir cisim atılmışsa tıkanıklığı açmak kendi başınıza mümkün değildir. Bknz. Tuvalet açma

Tufan tesisat firmamız tuvalet açma işlemi için robot cihazlar kullanır, robot cihazlar tuvalet içindeki pimaş borulara zarar vermeden tıkanıklığı açar, tuvalet açıldıktan sonra testlerini yaparız, kameralı görüntüleme cihazları ile tuvalet pimaşlarını görüntüler, tekrar tıkanıklığa sebep olabilecek bir durum varmı, sizlere rapor olarak sunarız.

LavaboTıkanıklığı Açma

Lavabolar özellikle ev hanımlarının yemek artığı, çay çöpleri gibi atıkların giderde birikmesi ve tıkaması ile oluşur. Banyo lavabolarında ise durum çok da farklı değildir, kıl ve sabun artıkları gibi erimeyen bazı maddeler lavaboların tıkanmasına sebep olur. Robot cihazlarla tıkanıklıkları, lavabo giderlerine ve pimaşlara zarar vermeden açarız, kameralı cihazlarımız ilede son kontrollerini yaparak sizlere raporlarız.  Bknz. Lavabo açma

Pimaş Açma

Mutfak, lavabo, banyo, balkon pimaşlarına, havalandırma boşluklarındaki gider borularında oluşan tüm tıkanıklıklara zarar vermeden müdahale ediyoruz. Robot cihazlarla açar kameralı sistemlerle görüntüleyerek bir sorun varmı kontrolünü sağlarız. Bknz. Pimaş açma

Logar Açma

Bina önlerinde bulunan, ana hat gider çukurlarında oluşan tıkanıkları son sistem cihazlarla açıyoruz, tıkanan logar çukurlarında bulunan atıkları helezon uçlarında çelik yay bulunan cihazlarımız ile zarar vermeden kısa sürede açılmasını sağlayarak, bilgisayarlı kameralı görüntüleme cihazlarımız ile kontrolü sağlayarak servis ekibimiz size rapor sunar.

Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon da biriken katı atıkların tıkanması sonucu çevreye kötü kokular yayılır, kanalların temizlenmemesi ve tıkanıklığın açılmaması bu tür kötü kokuların sürekli etrafa yayılmasını sağlar. Kanalizasyonların özel cihazlarla açılması gerekir, tufan tesisat firmamız, son teknoloji kanalizasyon açma cihazları kullanarak tüm tıkanıklık sorunlarına cihazla müdahale ederek kısa sürede çözer.

Robotla Tıkanıklık Nasıl Açılır Videomuzu İzleyebilirsiniz.

Tıkanıklık Açma Firmamızı Arayın

Tufan tesisat firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerine robotla tıkanıklık açma servisi sağlamaktadır. Mesafe uzaklığı farketmeksizin aynı fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz. İletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak servis kaydı oluşturabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz kaydınızı aldığında aynı gün ve talep ettiğiniz saatte servis ekibimiz kapınızda olacaktır.

Yorumlar (2)

 1. 15 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  Lavabo ve tuvaletler geri taşıyor, tesisatçı çağırdık robotla açtılar ama yinede tıkanmaya devam ediyor, tıkanan tuvaletler zamanla kendi kendine açılıyor lavabo aç gibi kimyasallar kullandık ama nafile fayda etmedi, tıkanıklığı açmak için kamera ile kontrol ettirmek istiyoruz, İstanbul esenyurt’a servisiniz varmıdır ?

 2. 15 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  Lavabo mutfak giderleri sürekli tıkanıyor, ne yaptıysak açamıyoruz, mutfak lavabosunu kullanamıyoruz, bulaşıkları yıkayamaz oldum, en kısa sürede bu tıkanıklıktan kurtulmak istiyorum.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X