Tesisatın Kalbini dinliyouz!
İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı açma hizmeti veren Tufan tesisat firmamız, çalışmalarınız bilgisayar destekli cihaz ve kameralar ile sürdüren Türkiyenin ilk teknoloji kullanarak tıkanıklık açan firmaları arasında liderdir. 37 uzman personeli 15 adet servis aracı ile İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Firmamızı arayarak lavabo tıkanıklıklarına çözüm sağlayabilirsiniz.

Lavabolar genellikle yemek artıklarından, lavabo deliğine süzülmeden atılan çay çöplerinden tıkanmaktadır. Kimi zaman lavabo giderlerine sık sık kullanılan lavabo aç gibi kimyasallar pimaş borularını zedeler sonunda boruların daralmasına sebep olurlar. Bu tür tıkanıklıkların önüne geçebilmek için lavabonuzu tıkayacak maddeleri lavabolarınızın içine atmamalısınız.

Lavabo açma hizmeti sunan Tufan tesisat, lavabo gideri açma, tıkalı olan lavabo nasıl açılır, lavabo açma yöntemleri, robotla lavabo açma, kamera ile lavabo açma yolları gibi karşınıza çıkan tüm gerçeği yansıtmayan pratik bilgileri bir kenara alarak, kesin çözüm olan cihazla lavabo tıkanıklığı açma hizmeti sunan kurumsal bir firmadır.

Lavabolarda meydana gelen tıkanıklıkları, pimaşlara zarar vermeden son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden açıyoruz. Kameralı cihaz teknolojisi sayesinde gider borularını kontrol ederek tıkanıklığın sebeplerini size raporluyoruz.

Lavabo Aç Kullanmalı mıyım ?

Lavabao açıcı kimyasallar, lavaboları tam anlamıyla açamazlar hatta, lavabo pimaşlarının erimesine, daha fazla tıkanmasına, eriyerek pimaşların su sızıntısı sorununa meydan vermesine sebep olurlar. Tufan tesisat pimaş ve lavabo açıcı kimyasalların kullanılmasını önermemektedir.

Lavabo Neden Sık Sık Taşıyor ?

Lavabolarınızı titizlikle kullanıyor ve yinede tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız, binanızın logarında tıkanıklık oluşuyor olabilir yada alt kat dairede ki pimaş tıkanıklığı sebebiyle, gider hatlarınızın tam olarak çalışmamasına sebep olacağından, lavabo taşma sorunu yaşayabilirsiniz.

Lavabo tıkanıklık sorunlarının önüne geçebilmek için kameralı cihazlarla gider boru hatlarını kontrol etmek, sorunun neden kaynaklandığını bulmak, sorunun sebebine göre tıkanıklık açma robotları ile müdahale edilmesi gerekmektedir. Tufan tesisat olarak lavabo tıkanıklığı sorunlarını hızlıca çözüm üretmekteyiz.

Tıkalı Borular Nasıl Açılır ?

Kameralı Robot Cihazla Lavabo Açma

Lavabo tıkandığında yapılması gereken direk tıkanıklığa müdahale olmamalıdır, ilk önce son teknoloji ürün olan kameralı görüntüleme cihazları kullanılmalı, tıkanıklık noktasal olarak tespit edilmeli, hangi boruda tıkanıklık var, tıkayan nesneler neler, tekrardan tıkanabilir mi tüm bu soruların cevaplarına ulaşılması gerekmektedir.

Bu tür sorunların cevabı elbette Tufan tesisat firmamızın uzman personelleri tarafından kısa sürede çözülür. Firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine yerinde hizmet vermekte, ekstra ücret almadan en uygun fiyatlara tıkanıklıklara müdahale eder. Firmamızı arayarak arıza kaydı oluşturabilir, aynı gün içinde servis talep edebilirsiniz.

Benzer sorunlar : lavabo tıkandı, tıkanan lavaboyu açma, istanbul lavabo açma firmaları, robotla lavabo açan firmalar, lavabo borusu açma, lavabo gideri açma, tıkanan lavabo açma, kameralı lavabo açma, lavabo tıkanıklığı açan firmalar, kırmadan lavabo açma, mutfak gideri açma, mutfak lavabosu açma, banyo lavabo tıkanıklığı açma

Yorumlar (13)

 1. 11 Aralık 2016
  (Cevapla)

  Merhaba,
  Mutfak lavabosunda süzgeç kullanmama rağmen sık sık lavabo tıkanıyordu. Kimyasal lavabo açıcılar ise kısmen tıkanıklığı açtığı için kısa sürede tekrar lavabo tıkanıklığı meydana geliyor. En yakın tesisatçıyı çağırdık çalışma esnasında mutfak altüst oldu. Bu bize ders oldu. Bu konuda işin ustası tufan tesisat ile çalıştık ve çok memnun kaldık. Profesyonel güler yüzlü ekip, bilgisayarlı ekipmanlarla bu konuda alanında son derece başarılı bir firma. Herkse tavsiye ederim. İyi günler

 2. 23 Aralık 2016
  (Cevapla)

  Merhaba,
  Suyu fazla açtığımda mutfak lavabosu giderinden pis su geri gelmektedir. Bunun sebebi lavabo tıkanıklığı mıdır yoksa pimaş işçiliğindeki hatadan mıdır? Kolay gelsin…

 3. 23 Aralık 2016
  (Cevapla)

  Merhaba,
  Mutfak lavabosu normalde tıkalı değil fakat bulaşıkları yıkarken yağlı yemek atıkları ile birlikte lavabo tıkanıyor. Her defasında ince tel ile tıkanıklığı açıyoruz. Fakat kesin çözümü nedir? Ne yapmalıyım?
  Şimdiden teşekkürler…

 4. 24 Aralık 2016
  (Cevapla)

  Merhaba,
  Mutfak lavabosu normalde tıkalı değil bulaşıkları yıkarken yağlı yemek atıkları ile birlikte lavabo tıkanıyor. Her defasında ince tel ile tıkanıklığı açıyoruz. Suyu açtığımızda normal giderde sıkıntı gözükmüyor. Fakat kesin çözümü nedir? Ne yapmalıyım?
  Şimdiden teşekkürler…

 5. 9 Ocak 2017
  (Cevapla)

  Merhaba,
  Duşakabin giderinde tıkanıklık meydana geldi. Tıkanıklığı açmak için kimyasal lavabo aç kullansam zarar verir mi? Mutfak lavabosunda da zamana zaman kullanıyorum, bu gider borularına zarar verir mi? İyi günler, kolay gelsin.

 6. 31 Ocak 2017
  (Cevapla)

  Bulaşık makinesini kullandığımda lavabo taşıyor, lavabo aç kullandığımda halde bir çözüm yolu bulamadım, acaba gider hatlarında bir tıkanıklık mı var yardımcı olur musunuz.

 7. 6 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  Mutfak lavabosunda süzgeç kullanıyorum fakat yine de arada tıkanıyor, ince tel yardımı ile hergün tıkanıklığı açıyorum. Tamamen açılmadığı için lavabo tekrar tıkanıyor. Etraf dağılmadan tıkanıklığı açmak mümkün mü?

 8. 6 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  Lavabolarımda sık sık tıkanıklık meydana geliyor. Özellikle mutfak lavabosunu her kullanımda ince tel ile açmak zorunda kalıyorum. Her iki lavabo tıkanıklığı tespiti ve bu tıkanıklığın giderilmesi ne kadar sürer? Ayrıca bu işlem sırasında herhangi kırma ve tadilat işi oluyor mu?

 9. 6 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  Lavabo giderinde kısmi tıkanıklık var.Lavabo giderinden pis su geri geliyor. Lavabo pis su borusunun takılı olduğu yerden sızıntı şeklinde tezgahın altına akıyor. Elinizdeki cihaz bu tıkanıklığı kırmadan tespit edip, açabilir mi?

 10. 11 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  Lavabo aç kullanarak lavabo açmaya çalıştım ama daha da tıkandı, eskiden su az az giderdi şimdi ise hiç gitmiyor, lavabo altındaki bosuyu söktüm orda bir tıkanma olmuyor ana gider de bir sıkıntı var, bu konuda nasıl yardımcı olursunuz, hafta sonları çalışıyormusunuz ve bu hizmetin ücreti nedir ?

 11. 14 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  merhaba, lavabolar sürekli tıkanıyor, lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri nelerdir, telefon numaramı bırakıyorum dönüş yapmanızı bekliyorum teşekkürler

 12. 15 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  tıkanan lavabo nasıl açılıyor, robot ve kamerayla tıkanıklığı açtırmak ve sorunun tam olarak ne yüzden olduğunu bilmek istiyoruz, profesyonel bir firmanın gelip kontrol etmesini istiyoruz, İstanbul avcılar yada beylikdüzü ilçelerine gelip hizmet veriyo rmusunuz ?

 13. 20 Haziran 2017
  (Cevapla)

  Lavabo açma kullandım ama olmadı, benim lavabom her gün tıkanıyor taşma yapıyor, alt komşumdada aynı sorun var onun da lavabosu tıkanıyor, tıkanan lavabolar için kimyasal denedim olmadı telle açmayı denedim yine olmadı, robotla açtırmak gerekiyormuş, komuşuları rahatsız etmeden çok ses yapmadan lavabomu açtırmak istiyorum.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tufan Tesisat
Copyright © 2017 Tufan Tesisat
Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X