Gider Açma Fiyatları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Giderler tıkanıklıkları sık karşılaştığımız problemler olmaktadır. Gider boruları tıkandığı zaman, dökülen su geri taşabilir. Bahsettiğimiz bu zorlu tıkanıklıkları açmak için günümüzde birçok farklı yöntemler denenmektedir.

En uygun fiyata kırmadan tıkalı gider açma hizmeti için mutlaka bizi arayın.

kırmadan robotla tıkalı tuvalet açma istanbul
gider borusu açma yöntemleri

Gider borularının tıkanmasına bilinçsizce atılan atık maddeler olmaktadır. Tuvalet, lavabo ve banyo giderleri tıkanıklığın en çok görüldüğü bölgeler olmaktadır. Saymış olduğumuz bölgelerde meydana gelebilecek sorunlar, sıkıntın ileri boyutlara ulaşmasına neden olabilmektedir. Örneğin tuvalet borusunda tıkanıklık olduğunda, banyodan geri tepebilir. Bu olayın meydana gelmesinin sebebi iki giderin tek bir hatta bağlı olmasından dolayıdır. Tıkalı giderler için mutlaka robot kullanan tesisat firmalardan yardım isteyin. Kendi başınıza gider açma çalışmaları masrafın daha fazla artmasına ve boş yere vakit kaybetmenize neden olabilir.

Gider Boruları Neden Tıkanır?

  • Katı cisimlerin boru içerisine atılması,
  • Gider borularının eğimsiz olması,
  • Boru içerisine yemek artığı ve çay demliği gibi artıkların atılması,
  • Boruların içerisine yapışan kalıntılardan dolayı boru çapının daralması,
  • Gider borularının yağlanması ve kaygan yapısını yitirmesi,

Tıkalı Gider Boruları Nasıl Açılır?

Firmamız tıkalı olan giderleri açmak için robot ve yaylı sistemleri kullanmaktadır. Tıkalı olan gider borusu öncelikle yaylı sistem kullanılarak ileriye doğru tahliye edilir. Tıkalı gider açma işleminde tesisata hiçbir zarar verilmemektedir. Tıkalı olan gider açıldıktan sonra kamerayla görüntülemesi yapılır. Kamerayla yapılan görüntüleme çalışması sonrasında, tesisatta herhangi bir sıkıntı varsa sizlere gösterilir ve sıkıntılara göre çözümler firmamız tarafından uygulanır.

gider açma fiyatları
kırmadan robotla tıkalı tuvalet açma istanbul
tuvalet tıkanıklığı açma

Gider Açma Fiyatları Ne Kadar?

Gider tıkanıklığı açma işlemi eskiden yüksek maliyetli yapılan bir çalışma olmaktaydı. Günümüzde tıkalı gider açma hizmeti son derece pratik ve masrafsız bir hizmete dönüşmüştür. Boruların geçtiği yerleri kırmaya gerek kalmadan, tek bir noktadan müdahale ederek tıkalı giderler açılmaktadır. Robot ve kameralı sistemlerle müdahale işlemi pratik olduğundan dolayı tesisatçılar bu teknolojiye geçiş yapmışlardır.

İnternet üzerinde tıkalı gider açan firmalar olarak arama yaptığınızda karşınıza birçok site çıkabilir. Site üzerinde 99 TL gider açma, tıkalı gider açma 50 TL başlıklı sitelere dikkat etmenizde fayda vardır. Bunun yanı sıra, arama yaptığınızda başlıkta cep telefonu numarası görürseniz hemen güvenmemekte fayda var.

Araştırma yaparken bu tarz sitelere dikkat edin!

gider açma firması araştırırken dikkat edilmesi gerekenler

Gider Açma konusunda uzman ekibimizden artık sizlerde gerekli tüm desteği arkanıza alarak tüm problemlerinizden bir an önce kurtulmaya başlayabilirsiniz. Gider açma fiyatları için artık daha önceden ödemiş olduğunuz tüm fiyatları bir an önce unutun ve firmamızın en uygun fiyatlı hizmetlerinden yararlanmaya başlayın. Her konuda çözüm yolları üreten geniş uzman kadromuzda hem son teknoloji ekipmanlar bulunmakta hemde kadro sayımız yeteri kadar fazla olduğundan dolayı problemleriniz kısa sürede halledilmektedir.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X