Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Banyo Gideri Açma

Banyo tıkanıklıkları başımıza gelebilecek en yaygın sorunlardan birisidir. Banyo tıkanıklığı ilk etaplarda suyun yavaş gitmesiyle başlar, sonrasında ise su geri taşmaya başlar. Banyoların tıkanmasına neden olan etkenler ise hepimizin aklına geldiği gibi saçlardır.  Banyolara mutlaka süzgeç takılmalı ve olası tıkanıklıkların önüne geçilmelidir.

Banyo tıkanıklıkları kimi zaman karşımıza birden fazla yerde sorun varmış gibi görünür. Örneğin tuvalet ve banyo hattının tek gidere bağlanmasından dolayı kullanım olduğu zaman ikisinden de taşmaya başlar. Bu tarz tıkanma olaylarıyla her zaman karşılaşabiliriz.

Banyo gideri hangi durumlarda tıkanır?
– Saç, kıl ve tüylerin atılmasından,
– Kağıt, peçete ve mendiller,
– Banyoya bırakılan ufak katı cisimler,
– Banyo süzgecinin takılı olmaması,

Banyodan suyun yavaş gitmesi
Banyoya su döktüğünüzde su yavaş bir şekilde gitmeye başladığında işinin ehli tesisat firması tarafından robotlu makine ile banyo gideri açma hizmeti istenmelidir. Kimyasal kullanarak banyo gideri açmaya çalışmak oldukça riskli ve sonuç vermeyen bir denemedir. Banyo tıkanıklığı açma işini uzmanlara bırakmanız en doğrusu olacaktır.

Tuvaletten su dökünce banyodan çıkması
Aslında bu sorun iki farklı yerde gibi görünse de tıkanıklık tek bir noktadadır. Banyo pimaş giderine tek bir noktadan robotla müdahale edilerek bu sorunlar tamamen çözülür.

Kırmadan banyo gideri açma
Tufan Tesisat, gelişmiş banyo gideri tıkanıklığı açma makinelerine sahip kurumsal firmadır. Tıkalı olan gider borularını çelik susta ile kırmadan açmaktayız. Tıkalı olan banyo giderini açtıktan sonra ise kameralı olarak tesisat görüntülenir. Görüntüleme işlemi sonucunda banyoyu tıkayan cisimleri rahatlıkla görebiliriz.

Banyo giderlerini dikkatli bir şekilde kullanmak son derece önemlidir. Boru hacmi diğer gider tesisatlarına göre dar olduğundan dolayı, atılabilecek her cisim banyo gideri için tıkanıklığa neden olabilmektedir. Kameralı ve robotlu banyo gideri açan firmamızı hemen arayın ve bizim için küçük sorunlar olan banyo tıkanıklığından zaman kaybetmeden kurtulun. Bknz: Banyo tıkanıklığı açan firmaYorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X