Banyo Gideri Açma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Banyo tıkanıklıkları başımıza gelebilecek en yaygın sorunlardan birisidir. Banyo tıkanıklığı ilk etaplarda suyun yavaş gitmesiyle başlar, sonrasında ise su geri taşmaya başlar. Banyoların tıkanmasına neden olan etkenler ise hepimizin aklına geldiği gibi saçlardır. Banyolara mutlaka süzgeç takılmalı ve olası tıkanıklıkların önüne geçilmelidir.

Firmamız 20 adet servis aracı ile tıkalı olan banyo giderlerine kırmadan çözümler üretmektedir.

kameralı banyo gideri açma
banyo gider borusu görüntülemesi

Kırmadan banyo gideri açma

Tufan Tesisat, gelişmiş banyo gideri tıkanıklığı açma makinelerine sahip kurumsal firmadır. Tıkalı olan gider borularını çelik susta ile kırmadan açmaktayız. Tıkalı olan banyo giderini açtıktan sonra ise kameralı olarak tesisat görüntülenir. Görüntüleme işlemi sonucunda banyoyu tıkayan cisimleri rahatlıkla görebiliriz bu sayede ileride oluşabilecek problemler için tedbiri önceden alabiliriz.

Türkiye’nin ilk kırmadan tıkanıklık açma servisi olarak, açılamayan banyo gideri tıkanıklıkları için sizden ücret almıyoruz!

kameralı banyo gideri açma
kameralı banyo gideri açma

Banyo giderlerini dikkatli bir şekilde kullanmak son derece önemlidir. Boru hacmi diğer gider tesisatlarına göre dar olduğundan dolayı, atılabilecek her cisim banyo gideri için tıkanıklığa neden olabilmektedir. Kameralı ve robotlu banyo gideri açan firmamızı hemen arayın ve bizim için küçük sorunlar olan banyo tıkanıklığından zaman kaybetmeden hemen kurtulabilirsiniz.

Banyo tıkanıklıkları kimi zaman karşımıza birden fazla yerde sorun varmış gibi görünür. Örneğin tuvalet ve banyo hattının tek gidere bağlanmasından dolayı kullanım olduğu zaman ikisinden de taşmaya başlar. Bu tarz tıkanma olaylarıyla her zaman karşılaşabiliriz bu durumla karşılaştığınızda su kullanımını durdurmalı ve tıkanıklığı açmak için çözüm bulmalısınız.

Banyo gideri hangi durumlarda tıkanır?

– Saç, kıl ve tüylerin atılmasından,
– Kağıt, peçete ve mendiller,
– Banyoya bırakılan ufak katı cisimler,
– Banyo süzgecinin takılı olmaması,

banyo giderini tıkayan cisimler

Banyodan suyun yavaş gitmesi

Banyoya su döktüğünüzde su yavaş bir şekilde gitmeye başladığında işinin ehli tesisat firması tarafından robotlu makine ile banyo gideri açma hizmeti istenmelidir. Kimyasal kullanarak banyo gideri açmaya çalışmak oldukça riskli ve sonuç vermeyen bir denemedir. Çünkü boruya dökülen kimyasallar, borunun erimesine ve su sızıntılarına sebep olmaktadır. Bu nedenle Banyo tıkanıklığı açma işini uzmanlara bırakmanız en doğrusu olacaktır.

Tuvaletten su dökünce banyodan çıkması

Aslında bu sorun iki farklı yerde gibi görünse de tıkanıklık ortak noktadadır. Yani tuavletten dökülen su ile banyodan dökülen sular ortak noktada buluşur. Böylelikle dökülen su diğer taraftan çıkmaya başlar. Banyo pimaş giderine tek bir noktadan robotla müdahale edilerek firmamız tarafından bu sorunlar tamamen çözülür.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X