Tıkalı Rogar Açma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Şehirde kanalizasyon borularına bütün pis su akıntılarını taşıyan logarlar, zamanla yanlış kullanımlar ve çevre faktörleri nedeniyle tıkanıklıklar meydana gelebiliyor. Etrafa yayılan kötü lağım kokuları meydana geldiğinde logarın dolu olduğu anlaşılabilir. Oturduğunuz binanın girişinde meydana gelen kötü kokuların sebebi muhakkak bir tıkanıklık belirtisidir. Eğer meydana gelen koku her alana yayılıyorsa binaya ait ana gider borularında sıkıntı olduğunu anlayabiliriz.

Yaşam alanlarında meydana gelen logar tıkanıklıkları, oldukça büyük sorun teşkil eder. Etrafa yayılan kötü kokular insanları rahatsız eder ve etrafın kirlenmesine sebep olur. Firmamızı arayın ve bu sorunlardan sizi kurtaralım.

rogar tıkanıklığı açan usta
rogar tıkanıklıktan dolayı doldu

Logar Tıkanıklığına Ne Sebep Olur?

Genellikle insanların aklına takılan “logar neden tıkanır?” sorusu olmaktadır. Logar tıkanıklığının en bariz nedenleri arasında bireysel kullanımlardan kaynaklanan yanlışlıklar olduğunu söyleyebiliriz. Evlerde ve iş yerlerinde bulunan tüm kirli suyun akarak birikmesini sağlayan dev borulardır. Mutfaklardan, banyolardan ve tuvaletlerden akan tüm kirli su akıntıları burada birikmektedir.

Tuvalete atılmış olan yabancı maddeler logarların tıkanmasına neden olur.  Yanlış atılan çocuk bezleri, poşetler, tuvalet kâğıtları, bezler tuvaletteki pislikler ile birlikte logarların tıkanmasına neden olan diğer etkenlerdir.

Logar Tıkanıklığı Nasıl Açılıyor?

tıkalı kanalizasyon logar açma
kanalizasyon logar tıkanıklığı açma istanbul

Logar tıkanıklığı açma alanında hızlı ve deneyimli ustalarımız ilk önce tıkanıklığın olduğu logara müdahale etmektedir. Tıkanıklık açıldıktan sonra logar içerisine kamera gönderilir ve tesisatın son durumu kontrol edilir. Tıkanıklığın yerinin ve sebebinin belirlenmesi daha kolay çözümleri beraberinde getirmektedir. Pimaş görüntüleme sistemleri ile logar içi detaylı bir şekilde görüntülenerek sorunun neresinde olduğu bulunuyor. Tıkanıklık açma işleminde robot kullanıldığında etraf kirlenmez ve borulara zarar görmez.

Firmamızın Diğer Firmalardan Farklı Hizmet Politikası

Firma olarak personellerimize gereken tüm eğitimleri ve deneyimleri sağlamış bulunmaktayız. Son teknolojinin üretmiş olduğu en iyi markaların makinelerini kullanarak her türlü problemlerinizi çözüyoruz. Çevre kirliliğinden ve ekstra maliyetlerden uzak garantili kaliteli çözümler sunuyoruz. İşin içinden çıkamıyorsanız ve profesyonel bir ekibe ihtiyacınız varsa sizlere Tufan Tesisat olarak garantili ve kaliteli hizmet vereceğimizden şüpheniz olmasın. Bizimle iletişime geçerek firmamızın hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X