Tıkanan Alaturka Tuvalet Nasıl Açılır?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Tuvalet tıkanmaları genellikle içine atılan erimeyen cisimlerden veya en alt katta oturuyorsanız logarın tıkanmasından kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Tıkanan klozet ve alaturka tuvaletlerde yaşanan bu durum için öncelikle yapılması gereken bir pompa yada ince bir teli boruya müdahale edebilirsiniz. Uzun uğraş ve çabalarınıza rağmen tıkanıklık açılmadıysa robot makinelerle işlem gerçekleştirilmelidir.

tıkanan alaturka tuvalet nasıl açılır
alaturka tuvalet tıkanıklığı açma

Alaturka Tuvalet Nasıl Açılır?

Alaturka yer taşı tuvaletlerinde karşılaştığımız tıkanıklık sorunları için firmamız kırmadan açma işlemini uygulamaktadır. Robotların kullanıldığı bu çalışmada boruya herhangi bir zarar verilmez ve kısa sürede tıkanıklık sorunu halledilmiş olur. Tıkanıklığı açtıktan sonra boru içerisini kamerayla görüntüleriz ve kalıcı çözümler için sizleri bilgilendiririz.

Türkiye’nin ilk robotlu cihazlarla hizmet sağlayan firmamız alaturka tuvalet tıkanıklıklarını zahmetsizce açmaktadır.

tuvalet tıkanıklığı açma
klozet tıkanıklığı açma firması

Alaturka Tuvaletin Tıkanma Sebepleri

  • Tesisatın eğimsiz olması,
  • Tuvalete katı cisimlerin düşürülmesi,
  • Tuvalet giderine atılan tuvalet kağıtları,

Alaturka Tuvalet Açma Yöntemleri

Tesisatçı çağırmadan önce tıkanıklıkları açmanız bazen mümkün olabilir. Boruda meydana gelen ufak çaplı tıkanıklıkları açmak için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

  • Tuvalet açma pompası kullanarak gidere baskı uygulayın,
  • Sopa ile tuvalet giderine baskı uygulayın,
  • Lavabo açıcıyı gidere dökün,

Bütün yöntemleri denediğiniz halde tuvalet tıkanıklığını açamıyorsanız işi uzmanına bırakın. Tıkanıklığı açmak için zorlu yöntemler denemeniz tıkanıklığın açılmasını daha fazla zorlaştırabilir.

Robotu Olmayan Tesisatçıları Evinize Almayın!

Mahalle tesisatçıları bu işte uzman değiller, onlarla irtibata geçtiğinizde tıkanıklığın açılması için tuvaleti komple kırmak zorunda olduklarını söylerler. Alaturka tuvaletlerin kırılmasına gerek yoktur çünkü yeni nesil robotlu makineler ile tıkanıklık kırmadan açılabilmektedir. Robot makinesi olmayan ustalara güvenmeyin ve işlem yapmalarına izin vermeyin.

Tıkanan giderlerin açılması için mutlaka kamera ile giderler kontrol edilmeli ve sonrasında robot cihazlarla açılması gerekir. Kullandığımız tıkanıklık açma cihazlarımız asla tuvalet giderlerine zarar vermez. Alaturka tuvaletlerde tıkanıklık problemi yaşıyorsanız robotlu kamera kullanan firmamız ile iletişim kurunuz.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X