Balkon Gideri Tıkandığında Açma Yöntemleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Balkon giderlerinde tıkanıklık en fazla kış aylarında görülmektedir. Rüzgarın ve yağmurun etkisiyle havada uçuşan yapraklar ve tozlar boru içerisinde birikerek suyun gitmesine engel olur. Buna ilave olarak yağmur ve kar suları balkonda birikmeye başladığında balkonu suyla dolu bir vaziyette görmeniz kaçınılmazdır. Balkon giderinde tıkanıklık varsa ve su ilerlemiyorsa bir an önce tıkalı olan süzgece acil bir olarak müdahale etmeniz gerekir.

Tıkalı balkon gideri açma yöntemleriyle vakit kaybetmeyin, hemen bizi arayın ve robot kameralı sistemlerle 30 dakika içerisinde balkon tıkanıklıklarını açalım.

balkon giderinden su geri geliyor
tıkalı balkon gideri görüntüleme

Balkon Tıkandığında Yapılması Gerekenler

  • Sivri uçlu alet kullanarak süzgece baskı yaparak gider açmaya çalışabilirsiniz,
  • Süzgeçte biriken yaprak, saç ve toprak gibi atıkları temizleyin,
  • Balkon süzgecini çıkararak kalıntı kalmayacak bir şekilde iyice temizleyin,
  • Tıkalı olan balkon giderine kimyasal açıcı dökerek tıkanıklığı açabilirsiniz,
  • Kendi çabalarınızla tıkanıklığı açamıyorsanız bizimle irtibata geçiniz,

Balkon tıkanıklığı açmak çoğu zaman kolay gibi görünse de zor bir işlemdir. Basit yöntemler ile tıkanıklık açma işlemi çoğu zaman sonuç verebilir ancak kalıcı çözüm olamaz.

Balkon Süzgeç Gideri Tıkanıklığı Açma

Firmamızın kullanmış olduğu son teknoloji robot ekipmanlarla balkon ve teras giderlerinde tıkanıklık açmak kolaylaşmıştır. Boruya zarar vermeden, sadece tıkanıklığa sebep olan atıklara müdahale ederek balkon tıkanıklığı sorunlarından sizi kurtarıyoruz. Titreşimli ve yaylı robot sistemler ile gerçekleştirdiğimiz tıkanıklık açma çalışması sizlere %90 oranında kalıcı çözüm sunmaktadır.

Teras, Balkon Gideri Görüntüleme İşlemi

balkon gideri tıkanıklığı kırmadan açma
kamerayla balkon gideri görüntüleme

Balkon giderlerinde meydana gelen tıkanıklıkları kalıcı bir şekilde çözüme ulaştırmak için deneyebileceğiniz bir çok yöntem vardır. Balkonlarda tıkanıklık açma çalışması gerçekleştirildikten sonra, kamerayla tesisatın içerisinden mutlaka görüntü alınmalıdır. Tesisatın içerisi kamerayla görüntülendikten sonra ancak çözüm aşamasına geçilebilmektedir.

Balkon pimaşları görüntülendikten sonra tesisat kirli durumdaysa, ustalarımız basınçlı jet makine ile pimaş yıkama hizmetini sizlere sunmaktadır. Kalıcı ve uzun ömürlü çözümler için firmamızı tercih edin.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X