Görüntülü Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Kanalizasyonlar, atık ve yağmur sularının birikmiş olduğu bir depo görevini görmektedir. Evlerde, iş yerlerinde, otellerde, fabrikalarda veya sağlık kuruluşlarının olduğu yerlerde geniş kitlelere hitap eden yaşama alanlarında yoğun kullanımlara bağlı olarak kanallarda tıkanıklıklar meydana oluşabilir. Kanalizasyonların tıkanmasına giderler ve pis su atıkları neden olmaktadır.

Kanalizasyondan su geri geliyorsa daha fazla vakit kaybetmeyin, acil durumlar için hemen bizi arayın.

Kanalizasyon tıkanıklığı sık rastlanan sorunlar olmasa da, oldukça sıkıntılı durumları meydana getirir. Kanalizasyon tıkanmalarının hafife alınmaması gereken bir durum olduğunun bilincinde olunması gerekiyor. Bilgisi veya deneyimi olmayan firmalarla iletişime geçtiğinizde sizlere daha büyük zararlar açmaktadır.

Kanalizasyonların Tıkanma Sebepleri Nelerdir?

Kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklar, yabancı maddelerin atılmasından veya beton, kaya parçalarınızın kazı çalışmaları sırasında kanalizasyon çukurlarına kaçmasından dolayı kaynaklanabilmektedir.

görüntülü kanalizasyon tıkanıklığı açma servisi
kanalizasyon evi su basması
  • Borulara yabancı maddelerin atılması,
  • Tesisatın yapımı sırasında yapılan hatalı işçilikler,
  • Borunun beton altında kalarak ezilmesi,
  • Kanalizasyon borularına atılan büyük beton kalıntıları, taş, kum, saksı toprağı,
  • Pimaş boruların yeterli eğime sahip olmaması,
  • Pimaş boruların içine dökülen yemek artığı ve yağlar,

Kanalizasyon tıkanıklıkları ihmal edilmemesi gereken bir sorundur çünkü ihmal edildiği durumlarda evlerin ve işyerlerinin kötü kokuya maruz kalmasına yol açar. Kanalizasyon tıkandığında alt katların su baskınına uğramasına neden olur. Çamur ve kir birikintileri mazgallarda birikerek kanalların tıkanmasına ve su sızıntılarının ortaya çıkmasına sebep olur.

Görüntülü Kanalizasyon Nasıl Açılır?

Firmamız kanalizasyon açma hizmetini kazmadan ve hiçbir yere zarar vermeden sorunsuz bir şekilde çözmektedir. Kanalizasyon açma makinesi sayesinde sorunların hepsi ortadan kaldırılıyor. Görüntüleme yapabilmek için kameralı cihazlar kullanarak sorunlar direk tespit edilir, böylelikle daha büyük sıkıntılı durumların ortaya çıkması engellenmiş olur. Özellikle kış aylarında yoğun yağış nedeniyle su baskınlarının daha sık olduğunu görürüz.

görüntülü kanalizasyon tıkanıklığı açma servisi
kamerayla kanalizasyon içi görüntüleme
kameralı kanalizasyon tıkanıklığı açma

Kanalizasyon Tıkanıklarının Zararları

Kanalizasyonların tıkanıklığını açmak profesyonel bir ekip gerektiren iştir çünkü kanalizasyonlar zehirli gazlar oluşturmaktadır. Tıkanıklık açma çalışması sıradan kişiler tarafından yapılırsa sonuçların doğmasına neden olabiliyor. Bahsettiğimiz tehlikeli gazların en başında metan gazı gelmektedir. Bahsettiğimiz bu gaz öldürücü özelliğe sahiptir. Klasik yöntemler ile tıkanıklık açmaya çalışmak can sağlığını tehlikeye atmak demektir. Gelişmiş son teknoloji ile hizmet veren firmamız sizlere profesyonel ve son derece bilgili personellerle destek vermektedir. Kanalın içerisine girmeye veya kazı çalışmalarının yapılmasına gerek kalmadan bu işlemlerin hakkını ancak modern cihazlar verebilmektedir.

Üstün Kalite Ve Güvenilir Hizmet

Tufan tesisat olarak her türlü tesisat problemlerinizde sorunsuz çözümler getirmekteyiz. Tıkanıklık sorunlarında işin içinden çıkamıyorsanız ve profesyonel bir ekibe ihtiyaç duyuyorsanız, adresiniz Tufan Tesisat olmalıdır. Sizlere kusursuz ve garantili hizmet sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Son derece etkili yöntemlerimiz ve üstün teknolojik makinelerimiz ile sizlere sorunsuz ve kusursuz hizmet garantisi veriyoruz, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X