Büyükçekmece Tıkanıklık Açma ve Su Arızası Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Su kaçaklarının ortaya çıkmasında tesisat borularında meydana gelmiş olan arızalanmalar neden olur. Tesisatlarda meydana gelen arızalanmalar kimi zaman tesisat borularının kurulumu sırasında yapılan yanlış işlemlerden (contaların yanlış takılması, defolu tesisat borularının kullanılması vs.) kimi zamanda tesisat borularının eskimesinden kaynaklı olarak ortaya çıkar.

Su kaçaklarının oluşmasından sonra evlerin duvarlarında rutubet ve nem oluşmaktadır. Su tesisatında kaçak oluştuğu zaman su faturaları da yüksek gelir. Bu nedenle su kaçaklarını bulmak ve bu kaçakları tamir etmek için cihazla müdahale etmek son derece önemlidir.

Büyükçekmece su kaçağı şubemizin uzman personelleri, tesisat borularını tespit ederken akustik su tesisatı dinleme ve boru görüntüleme kamerasını kullanır ve bu teknolojik cihazın yardımı ile size maddi zararlar verecek ekstra masraflar çıkarmadan su borularının yerini tespit ederiz.

dinleme cihazı ile kaçak bulma
akustik su kaçağı tespiti
duvarda su kaçağı tespiti

Su boruları tespit edildikten sonra akustik ses dinleme cihazı kullanılır. Bu akustik cihaz sayesinde su borularının geçtiği noktalardan sinyaller alınarak su tesisatı arızasının nerede olduğunu ve su kaçağının ana kaynağının tam olarak hangi noktada olduğu kısa süre içerisinde bulunur. Su kaçağının oluştuğu yer bulunduktan sonra fayans üzerinden sadece bir kaç tanesi yerinden çıkartılır ve su borularının yeri belirlenir.

Tıkalı Boru Açma Servisi Büyükçekmece

Yaşam alanlarının büyük bir parçası haline gelen tuvalet ve banyo gibi alanlardaki atık suların dışarı çıkarıldıkları gider boruları tıkanması sonucunda bu alanları lağım suları tarafından basması ve kötü bir durum ile karşılaşılması kaçınılmaz olacaktır. İşte bu olumsuzlukların önlenmesi adına tıkanıklık açma konusunda sizler için hizmet vermekte olan ve Büyükçekmece ilçesinin en iyi su tesisatçısı olan firmamız kapsamında sizlerde kısa sürede çözüme sahip olacaksınız.

Bünyesinde bulunan teknolojik ve aynı zamanda robotik makineler ile kısa sürede tuvalet tıkanıklığı açma, pimaş açma, yağmur gideri açma ve pisuvar açma, kanal açma, gider açma, logar açma, kanalizasyon açma, boru açma, lavabo açma gibi alanlarda inşaat döküntüsü gibi olumsuzluklar ile karşılaşılmadan kısa süre içerisinde bir çözüm bulmanız sağlanacaktır.

tuvalet tıkanıklığı açma
kanalizasyon pimaş görüntüleme
klozet tıkanıklığı açma firması

Tıkanıklık alanında kesin çözümleri müşterilerine kurulduğu ilk günden bu yana sunmayı başarmış ve bu sayede arkasında onları daima güler yüzlü bırakmış olan firmamız kapsamında sizlerde lavabo açma ve gider açma konularında aradığınız tüm hizmetlere en uygun fiyatlar kapsamında sahip olabilirsiniz.

Büyükçekmece bölgesinde tıkanıklık giderilmesi adına sizlere en uygun fiyatı ve en kaliteli hizmet Tufan Tesisat tarafından sunulmaktadır. Sizlerde herhangi bir inşaat pisliğine maruz kalmadan kısa süre içerisinde teknolojik aletler kapsamında gider tıkanıklığının giderilmesi adına en uygun hizmeti sunan firmamız sayesinde kısa sürede iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Benzer hizmetlerimiz: Kırmadan su kaçağı bulan firma Büyükçekmece Robotla Su Kaçağı Tespiti Büyükçekmece, Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti Büyükçekmece, Tıkanıklık Açma Büyükçekmece, Büyükçekmece kameralı tıkanıklık açma, Büyükçekmece cihazla tıkanıklık açma, Büyükçekmece robotla tıkanıklık açma, Büyükçekmece tuvalet açma

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X