Esenler Su Kaçağı Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Evlerinizde veya işyerlerinizde oluşabilecek su kaçaklarına karşı önlem almakta zorluk çekebilirsiniz. Çünkü oluşan su kaçakları genellikle su tesisat sistemlerinde meydana gelen sorunlardan kaynaklanmaktadır. Bunlar su tesisat borularının kırılması, çatlaması, tesisat borularının yanlış kurulumu ve su tesisat borularının zamanla eskimesidir. Bu gibi sebeplerden ötürü su kaçakları meydana gelmektedir.

Meydana gelen su kaçaklarını çıplak gözle görmek imkansızdır.Çünkü su tesisat sistemlerinin kurulumu yapılırken borular duvar içlerinden veya fayans altlarından geçirilirdi. Oluşan su kaçaklarını görmek içinse bu duvar veya fayansları kırmak ve parçalamak gerekmekteydi.

Bu yüzden eski usul sistemler ile çalışmakta olan sıradan işçiler bu su kaçaklarına ulaşmak ve tamir etmek için duvarları veya fayansları parçalardı. Bu da su kaçaklarının onarımı sırasında ekstra sorunlar meydana gelmesine ve tamir bütçesinin artmasına neden olur.

Kurumsal firmamızın Esenler su kaçağı tespiti ile evlerinizde veya işyerlerinizde oluşan su kaçaklarını onarmak için eski usul sistemlere başvurmaz. Aksine Esenler su kaçağı şlemleri için uzman ekiplerimiz teknolojik cihazlar kullanır ve kullanılan bu teknolojik cihazlar yardımı ile kırmadan dökmeden veya parçalamadan su kaçağı onarımı yapılabilmektedir.

Uzman ekiplerimizden yardım aldığınız takdirde ekiplerimiz en kısa sürede sizlere yardıma gelir. Esenler su kaçağı bulma firmamız uzman ekipleri kullandıkları teknolojik aletler için özel olarak eğitimler almıştır. Aldıkları eğitimler sayesinde işlemlerini daha hızlı ve daha güvenilir bir şekilde bitirmektedir.

Kurumsal firmamızın Esenler su kaçağı şubesi evlerde veya işyerlerinde oluşan su kaçaklarını tespit etmek onarmak için akustik ses dinleme cihazları, kamera görüntü alma mekanizmaları ve elektromanyetik su tesisat ve boru bulma robotlarını kullanır. Bu teknolojik aletleri kullanarak her türlü su kaçağını kırmadan parçalamadan ve dökmeden kolay bir şekilde yapmakta ve yaptığımız işlemler için kurumsal firmamız adına iş sözleşmesi ve garanti belgesi vermekteyiz.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X