Eyüp Kameralı Su Kaçağı Bulma ve Gider Açma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Evlerinizin duvarlarında dökülmeler olduğunu,  duvar boyalarının renk değiştirdiğini veya boyaların aktığını, tavandan kil ve su damlacıkların döküldüğünü ve evlerin bazı bölgelerinde rutubet ve nemlenme olduğunu gördüğünüz zaman evinizin bazı bölgelerinde su sızıntısı ihtimalini arttırır. Çünkü bu gibi durumların ortaya çıkmasında etkili olan etken ise temiz su tesisatında meydana gelen su kaçaklarıdır.

Bu kaçaklar yüzünden evleriniz harabeye döner ve evin bazı bölümleri kullanılamaz hale gelir. Bu durumlardan kurtulmak eski yöntemler ile çok zor olmaktaydı. Çünkü eski usul yöntemler ile çalışmakta olan ustalar su kaçağı bulma ve su kaçağı onarımı için kırma ve parçalama yöntemini seçerlerdi.

Kırıp dökme işlemleri ise maddi açıdan büyük zararların meydana çıkmasına sebep olurdu. Ancak günümüz gelişen teknolojisi sayesinde artık su kaçağı bulma ve onarımı çok kolay hale gelmiştir. Su kaçağını bulmak için dalında uzman olan personeller teknolojik aletler kullanır ve bu teknolojik aletleri kullanma doğrultusunda onarımlar ve tespitler yapılırdı.

Eyüp Su Kaçağı Tespiti Firması

Eyüp su kaçağı tespiti şubemizin personelleri evlerinizde meydana gelen su kaçaklarını tespit etmek için elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazı, elektromanyetik su kaçağı bulma dedektörü ve akustik ses dinleme robotunu kullanmaktadır. Eyüp su kaçağı şubemizin uzman personelleri su kaçaklarını tespit etme işlemlerinde belli bir yöntem çerçevesinde çalışır. Bu yöntemde öncelikli olarak su tesisat borularının geçiş noktalarını belirlemek gerekir.

kırmadan su kaçağı bulma
görüntülü su kaçağı tespiti
atık su giderinde çatlak var

Su kaçağını tespit etmek için elektromanyetik su tesisat ve dedektör cihazı kullanılmakta ve bu cihaz yardımı ile duvarlar veya fayanslar kırılmadan su tesisat borularının yeri belirlenir. Daha sonra elektromanyetik su kaçağı bulma ve akustik ses dinleme cihazları kullanılarak su kaçaklarının olduğu yerler tespit edilir. Akustik ses dinleme cihazı su borusundan gelen seslere duyarlı olan bir mekanizmaya sahip olduğu için sızıntı sırasında ortaya çıkan su seslerini takip eder ve su kaçağının bulunmasına yardımcı olur.

Elektromanyetik su kaçağı bulma dedektörü su kaçaklarının olduğu yerlerde veriler alır ve bu verileri bilgisayara göndererek uzman personellerimiz kaçağın oluştuğu bölgede arızanın bulunmasına yardımı olur. Yapılan bu işlemler ile artık su kaçakları çok daha kolay bir şekilde bulunmaktadır.

Eyüp Tıkalı Boru Açma

Evlerde kimi zaman ortaya çıkan olan gider tıkanıklığı sorunundan ötürü bu yaşam alanlarını kirli suların basması mümkündür. Bu anlamda özellikle tıkanan bu giderlerin açılamadığı için daha büyük sorunlarında gün yüzüne çıkması ayrıca bir sorun teşkil etmektedir. İşte bu anlamda tıkanıklık açma konusunda Eyüp su tesisatçısı olarak doğru bir adresin seçilmesi önemli olmaktadır.

Su tesisatçılığı alanında kurulduğu ilk günden bu yana Eyüp ilçesinde arkasında güler yüzlü müşteriler bırakmayı başarmış olan Tufan Tesisat ile sizlerde bu alandaki en kaliteli ve en temiz işçilik kapsamında tuvalet tıkanıklığı açma, klozet açma ve lavabo açma, kanal açma, tıkalı gider açma, boru açma, kanal açma, kanalizasyon açma gibi önemli hizmetlerden yararlanacaksınız.

robot makine ile banyo pimaş tıkanıklığı açma
tuvalet tıkanıklığı açma
tıkalı gider borusu görüntüleme

Eyüp ilçesindeki yapılarda meydana gelebilen gider tıkanıklığı gibi durumlarda ortaya çıkacak olan tüm olumsuzlukları minimuma indirmekte olan bu doğru adres kapsamında sizlerde duvar yıkımı veya fayans kırılması gibi durumlar ile karşılaşmadan kolaylıkla bu hizmete sahip olabileceksiniz.

Bünyesinde bulunan robot ve kameralı tıkanıklık açma makineleri ile sizlere pimaş açma, pisuvar açma ve yağmur gideri açma, kanal açma, kanalizasyon açma, robotla tıkanıklık açma, gider açma gibi hizmetleri sunmakta olan Tufan Tesisat bu sayede Eyüp ilçesinde lider gösterilen bir tesisat hizmetini sunmaktadır.

Sizlerde en uygun fiyat garantisi ile en kaliteli ve temiz bir hizmete bu alanda sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem Tufan Tesisatla iletişime geçmek kadar kolay olacaktır.

Benzer hizmetlerimiz: Tıkanıklık açan tesisatçı Eyüp, Eyüp su kaçağı tespiti, Eyüp cihazla su kaçağı bulma, Eyüp tıkalı lavabo açma, Eyüp kanal açma, Eyüp klozet açma, Eyüp boru tıkanıklığı açma, Eyüp kanalizasyon açma, Eyüpde tıkanıklık açma, Eyüp pisuvar açma, Eyüp tıkanıklık açan firma, Eyüp tıkalı kanal açma servisi

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X