Gaziosmanpaşa Cihazlı Su Tesisatçısı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Eskiden su tesisatındaki arızaları belirlemek için ev içerisinde bütün duvarlar kırılır veya fayanslar parçalanırdı.  Günümüzde ise gereksiz kırma dökme işlemlerine gerek kalmadan problemler halledilmektedir. Duvarların ıslanması, nemlenmesi, duvar boyalarının renk değiştirmesi ile tavandan su damlacıklarının akması durumunda su kaçağı olduğu anlaşılmaktadır. Yeni nesil teknolojik aletler sayesinde Gaziosmanpaşa bölgesinde su kaçağı tespiti çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Su kaçağı tespiti için uzman ekiplerimiz ve üstün teknolojik aletler ile kapınıza en kısa sürede gelmekte ve işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Su kaçaklarını tespit etmek adına kamerayla görüntü alma ve akustik ses dinleme cihazlarını kullanırız. Akustik ses dinleme cihazları ile su kaçağının yerini tespit eder ve onarımını yaparız. Kamera ile görüntüleme işlemi yapılarak su kaçağı olup olmadığına dair kontroller yaparak işlemleri gerçekleştiririz.

sıcak su borusu patladı
kırmadan cihazla su arızası bulma
cihazla kırmadna su sızıntısı tespiti

Su Kaçaklarının Oluşmasına Sebep Olan Etkenler

  • Su tesisat boruları zamanla dayanıklılığını yitirerek patlayabilir,
  • Su tesisat boruları zamanla eskimeye başlar ve kireçlenerek pas tutar,
  • Sıcak ve soğuk havalarda tesisatların patlaması,
  • Şebeke suyunun çok fazla basınçlı gelmesi,

Akustik ses dinleme, elektromanyetik su kaçağı bulma ve termal görüntü alma cihazları da kullanılarak su kaçaklarının ana kaynağına ulaşılır. Bu işlemler sonucunda arızalı olan tesisat boruları değiştirilir ve su kaçakları tamamıyla duvarlarınıza, fayanslarınıza veya evlerinize zarar verilmeden ortadan kaldırılmış olunur.

Makineli Sistemle Tıkalı Boru Açma Hizmeti

istanbul tıkalı pimaş açma
boru tıkanıklığı açma servisi
klozet tıkanıklığı açma firması

Bünyesine bulunan tecrübeli teknik elemanlarının becerisi ile robotik tıkanıklık açma makinelerinin teknolojisinin birleşesi sonucunda hiçbir fayans kırma ya da dökme gibi eylemler göstermeksizin sıfır kirlilik ve zarar ile tıkanıklık açma hizmeti sizlere sağlanmaktadır. Bu denli kaliteli bir hizmeti sunmakta olan Gaziosmanpaşa su tesisatçısı olarak parmakla gösterilen Tufan tesisat aynı zamanda en uygun fiyat garantisini yine sizler için bu alanda vermektedir.

Su tesisatı işlemleri alanında en doğru ve kaliteli hizmeti sizler için sunmakta olan firmamız özellikle lavabo açma, kanal açma, gider açma, kanalizasyon açma, pisuvar açma, pimaş açma, yağmur gideri açma, klozet açma ve aynı zamanda tuvalet tıkanıklığı açma konularında temiz ve kapsamlı bir hizmeti sizlere yansıtmaktadır.

Firmamızın tecrübeli teknik elemanlarının becerisi ile robotik tıkanıklık açma makinelerinin teknolojisinin birleşmesi sonucunda hiçbir fayans kırma ya da dökme gibi eylemler göstermeksizin sıfır kirlilik ve zarar ile tıkanıklık açma hizmeti sizlere sağlanmaktadır.

Su tesisatı işlemleri alanında en doğru ve kaliteli hizmeti sizler için sunmakta olan bu doğru adres kapsamında özellikle lavabo açma, kanal açma, gider açma, kanalizasyon açma, pisuvar açma, pimaş açma, yağmur gideri açma, klozet açma ve aynı zamanda tuvalet tıkanıklığı açma konularında temiz ve kapsamlı bir hizmeti sizlere yansıtmaktadır.

Bu anlamda kullandıkları robotik ve kameralı tıkanıklık açma makinaları sayesinde kısa süre içerisinde tıkanıklık yerini bulmakta ve aynı zamanda boru içerisinde hiçbir yere zarar vermeden kolaylıkla açma işlemi gerçekleştirilmektedir. Tüm bu hizmetlere sahip olmak adına Tufan Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz.

Benzer hizmetlerimiz:Gaziosmanpaşa su kaçağı bulma, Gaziosmanpaşa kameralı su tesisatçısı, Gaziosmanpaşa cihazla su arızası tespiti, Gaziosmanpaşa, Robotla kırmadan su kaçağı bulma Gaziosmanpaşa, Tıkalı boru nasıl açılır Gaziosmanpaşa, Gaziosmanpaşa kamaralı tıkanıklık açma, Gaziosmanpaşa cihazla tıkanıklık açma, Gaziosmanpaşa robotla tıkanıklık açma

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X