Kadıköy Robotlu Su Tesisatçısı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Su kaçaklarını veya su sızıntılarını bulmak için yapılan işlemler kimi zaman insanların korkulu rüyası olmaktadır. Çünkü eskiden su sızıntılarını veya su kaçaklarını bulmak için evlerde kırılmadık yer bırakılmazdı. Eski zamanlarda su kaçağı tespiti yapılırken evin her bölgesini kırmak gerekirdi, böyle bir durumda maddi zararı yüksek tadilatlar ile karşılaşırdık.

Eski usul yöntemler ise günümüzde kullanılmamaktadır. Çünkü son teknoloji aletler ile daha masrafsız çözümler uygulamak herkes için daha avantajlı olacaktır. Firmamızın ekonomik ve masrafsız arıza tespiti yöntemleri sayesinde kısa sürede arızalı olan boruya ulaşılır.

Akustik Dinleme Cihazıyla Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Gelişen teknoloji ile birlikte artık Kadıköy su kaçağı şubemizin personelleri kırmadan ve zarar vermeden su kaçaklarını bulabilmektedir. Bu işlem içinde akustik dinleme aleti ve boru görüntüleme kamerası, termal görüntü alma makinesi kullanılır. Teknolojik aletler sayesinde su kaçaklarının yeri ve bu sızıntılara neden olan su borularının geçiş noktaları tam olarak tespit edilerek sizlere ekstra masraflar çıkarılmadan sorunlar ortadan kaldırılmaktadır.

kalorifer kaçağı tespiti
tavandan akan suyu cihazla tespit etme
su tesisatı kaçak bulma

Kameralı su kaçağı bulma servisimiz sizlere ekstra maliyet çıkarmadan kısa sürede arızalı olan noktayı bulmaktadır.

Peki su sızıntılarının tespiti ve onarımı nasıl gerçekleşir?

Su kaçağı tespitinde akustik ses dinleme cihazları gibi sese duyarlı olan teknolojik aletler kullanılır ve su kaçaklarının meydana geldiği bölge bulunur. Eski usul su kaçağı bulma yöntemleri evinizde kırılmayan nokta bırakmazdı. Her yeri kırdıktan sonra kırılan yerlerin onarılması işlemi de uzun sürmekteydi.

Su kaçaklarının ortaya çıkmasında genellikle su boruları etkilidir. Çünkü su boruları zamanla, çatlar, patlak oluşur veya paslanabilir. Tesisatta meydana gelen paslanmalar sonucunda borular yüksek su basıncına dayanamaz ve kaçak oluşur. Duvarların içinden veya fayansların altından geçmekte olan su boruları su kaçaklarının oluşmasına neden olur. Bu yüzden su sızıntıları gibi olumsuz faktörleri ortadan kaldırmak için Kadıköy su kaçağı bulma şubemizin uzman personellerinden yardım almanız en mantıklısıdır. Uzman personellerimiz gözle görülemeyen su borularını tespit etmek için özel cihazlar kullanarak bu şekilde duvarları veya fayansları kırmadan arızanın yerini tespit eder.

Tıkalı Boruları Kırmadan Makineyle Açıyoruz

robotla tıkalı gider açma servisi
robotla tıkalı gider açma beylikdüzü
lavabo borusu tıkanma sebepleri

Tesisat alanında en uygun hizmeti sunan doğru bir adres ile çalışmak gerek işlerin çabuk halledilmesi için kaliteli bir hizmet anlayışı bakımından önemli bir noktada olmaktadır. İşte bu durumun bilincinde olarak Kadıköy ilçesinde tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirmekte olan firmamız sizler içinde kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamıştır. Bünyesinde bulunan son teknolojik ekipmanlar ile donatılmış robotik ve aynı zamanda kameralı tıkanıklık açma makinelerine sahip olan firmamız sayesinde hiçbir inşaat işlemlerine gerek kalmadan giderlerdeki tıkanıklıkların açılması mümkündür. Robot ve kameralı sistemler kullanarak işleriniz kısa sürede ve çok temiz bir şekilde halledilmektedir.

Kadıköy ilçesinde bulunan yapıların karşılaştıkları tıkanıklık sorunlarına karşı tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, pisuvar açma, pimaş açma, kanal tıkanıklığı açma, kanalizasyon açma ve yağmurluk gideri açma gibi kaliteli hizmetleri firmamız sizlere sağlamaktadır.

Robotla tıkanıklık açma işlemi fayans veya duvarlarda kırma işlemleri yapılmadan sadece gider borusundan tıkanıklıklara müdahale edilebilen bir hizmet anlayışını sizlere sunan firmamız kolaylıkla bu durumun olumsuzluğundan kurtulmanız mümkün olacaktır. Bu alanda sizlerde kaliteli ve uygun bir hizmete sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem firmamızı arayarak iletişime geçmektir.

Benzer hizmetlerimiz: Su kaçağı bulma servisi Kadıköy, Su tesisatında kaçak nasıl bulunur Kadıköy, Kadıköy kameralı su tesisatçısı, Kadıköy su tesisatı kaçağı bulma, Kadıköy cihaz kullanan tesisat firmaları, Kadıköy kamaralı tıkanıklık açma, Kadıköy lavabo açan firmalar, Kadıköy tıkalı lavabo açma, Kadıköy kanal açma, Kadıköy su borusu açma, Kadıköy’de tıkanıklık açma, Kadıköy gider açma, Kadıköy tıkalı gider açan firmalar,

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X