Pendikte Su Arızası Bulma ve Tıkanıklık Açma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

İşini profesyonel ve ciddi bir şekilde yapan firmamız amatör olan hiç kimseyi firma bünyesinde çalıştırmaz çünkü işinin uzmanlık gerektirdiği çok iyi bilen bir firma ile çalışmak sizin yararınıza olacaktır.

Pendik su kaçağı ekibimiz su tesisatındaki arızaları kırmadan dökmeden bularak sizlere ekstra masraflar çıkarmadan kısa sürede çözmektedir. Firmamız su kaçağı tespiti dışında Pendik’te tıkalı boru açma hizmeti de sağlamaktadır. Son teknoloji robotlu sistemler ile tıkalı borular zahmetsizce açılır.

Su Kaçağı Neden Olur?

  • Su tesisatı malzemelerin üretim hatası,
  • Tesisat döşenirken yapılan hatalı işçilikler,
  • Su tesisatının yüksek basınçtan dolayı patlaması,
  • Tesisatın dayanıklılığını ve gücünü kaybetmesi,
  • Lavabo açma sıvılarının boruyu eritmesi

Su tesisatındaki arızalar birçok farklı neden ile ortaya çıkmaktadır örneğin; malzeme üretimi hatasından dolayı veya tesisat döşenirken bir yanlışlık yapılmış olabilir.

tuvaletten sular geri tepiyor
boru neden tıkanır
pimaş boruların tıkanma nedenleri

Boru Neden Tıkanır?

  • Tuvalet kağıdı, peçete gibi suda erimeyen artıkların boruya atılması,
  • Katı ve plastik cisimlerin boruya yanlışlıkla düşürülmesi,
  • Tesisatın yeteri kadar eğimli olmamasından dolayı suyun geri tepmesi,
  • Mutfak lavabolarının yağlı olmasından dolayı boru çapını daraltması,
üst kattan akan suyu tespit etme
tıkalı boru açan usta
kanalizasyon boru tıkanıklığı açma

Tufan Tesisat Size Hangi Konularda Yardımcı Olacaktır?

Evlerimizde en sık rastlanan arızalardan biri şüphesiz su kaçağı problem işlemidir. Bu sorun nedeni ile hiç beklenmedik sorunlar çıkabilir evinizin kirlenmesi bir yana duvarınız veya boyanız zarar görür tüm bu pisliğin yanında bir de size ekstra maliyet olarak yansır. Bu tarz sıkıntılarda yapılması gereken ilk işlem su sızıntısı bulma işlemidir. Alt daireye su akıntısı olduğu zaman üst kat daireden su tesisatı kontrol edilmesi gerekir. Temiz su tesisatları ölçülerek arızalı olan yer noktasal olarak işaretlenir, kolay yerde ise sizlere arızalı olan nokta kırılıp gösterilir.

– Su tesisatı kaçağı,
– Tuvalet tıkanıklığı,
– Banyo tıkanıklığı,
– Balkon tıkanıklığı,

Pendik’te su tesisatında arıza tespiti için her türlü takım ve teknolojiye sahip olan firmamız tecrübe sahibi ustaları ile size hizmet vermeye hazırdır. Su tesisatı konusunda yardımcı olmasının yanı sıra tuvalet tıkanıklığı ve lavabo açma gibi zahmetli işlerden de sizi kurtarıyoruz. Firmamız sadece su tesisatçısı olmanın yanı sıra kalıcı çözümler ile uzun vadeli hizmet anlayışı içerisinde çalışmaktadır.

İlgili aramalar: pendik su kaçağı tespiti,pendikte su tesisatçısı,pendik tuvalet açma, pimaş açma pendik, su sızıntısı tespiti pendik, pendik su kaçağı fiyatları

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X