Su Kaçağı Bulma ve Boru Açma Başakşehir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Evlerinizde su tesisatında meydana gelen problemlerden dolayı ortaya çıkan su kaçaklarını tespit etmek, eski usul yöntemler ile çok zordu. Çünkü eski usul su kaçağı bulma yöntemleri ile çalışmakta olan ustalar, arızayı tespit etmek için banyonun bütün fayanslarını ve duvarlarını kırmak zorunda kalırdı.

Su tesisatının zarar görmesi nedeniyle duvarlarda kırma ve parçalama yapılarak su tesisat borularına ulaşılır ve burada gerekli işlemler yapılarak su kaçakları onarılırdı ancak duvarların kırılması ve fayansların parçalanması maddi açıdan zarar etmenize neden olur.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Kırılan fayansların tekrardan onarılması yüzünden banyo ve tuvalet gibi alanlar uzun süre kullanılamaz hale gelmektedir. Bu yüzden bu sorunların çıkmasına engel olmak ve su kaçak tespiti yaparken  kırmadan işlemlerin yapılması için su kaçağı tespiti alanında uzman olan personellerden yardım alınmalıdır. Su kaçağı tespitinde uzman olan personeller kırmadan su kaçağı tespiti için üstün modern teknolojik aletler kullanır. Bu teknolojik aletler Başakşehir su kaçağı bulma şubemizin altyapısı altında bulunan akustik ses dinleme, elektromanyetik su tesisat ve boru bulma ile termal görüntüleme cihazlarıdır.

cihazla su sızıntısı bulma firması
dinleme cihazı ile kaçak bulma
duvardaki su sızıntısını kırmadan tespit etme

Başakşehir’de su kaçağı tespiti firmamızın uzman personelleri evlerinize su kaçakları için yardıma geldiklerinde yanlarında üstün modern teknolojik aletleri kullanarak kısa sürede arızayı tespit etmektedir.

Su tesisatında patlamanın etkisiyle ortaya çıkan seslerden inceleme yapılarak su kaçaklarının meydana geldiği noktaya ulaşılır ve bir kaç fayans yerinden çıkarılarak su kaçaklarına neden olan arızalı su boruya ulaşılır.

Temiz su ve kirli su boruları uzman personellerimiz tarafından onarılır veya değiştirilir. Başakşehir su kaçağı şubemizin uzman personelleri son olarak termal görüntüleme cihazlarını kullanır ve su borularının geçiş noktalarından görüntüler alarak başka kaçakların olup olmadığına bakar ve bu şekilde arızalara son verirler.

Kamerayla Tıkalı Boru Açma Servisi

Yaşam alanlarında hijyenin sağlanması en önemli konulardan birisi olmaktadır. Bu anlamda insanların dikkat etmeleri gereken en önemli konuların başında tuvalet ve banyo gibi alanların hijyeni olmaktadır. Bu anlamda bu alanlarda oluşabilecek gider tıkanıklığı sonucunda birçok olumsuz durumun baş göstermesi muhtemel olacaktır. Bu anlamda özellikle iyi bir su tesisatçısı ile çalışmak önemli bir konu olacaktır.

Sizlere Başakşehir ilçesinde en doğru ve kaliteli tıkanıklık açma hizmetini sunmakta olan Tufan Tesisat kapsamında sizlerde en uygun fiyatlar kapsamında bu hizmetten sıfır inşaat döküntüsü ile yararlanacaksınız. Bünyesinde bulunan robotik ve aynı zamanda kameralı tıkanıklık açma robotları ile hiçbir kırma ya da dökme işlemi olmaksızın tıkanıklık açma konusunda muhteşem bir hizmet sizler için sunulmaktadır.

istanbul kırmadan tıkalı pimaş açma
kamerayla gider borusu görüntüleme
kırmadan tıkalı gider açma

Başakşehir Robotla Tıkanıklık Açma

Başakşehir ilçesinde sizler için en uygun fiyat ve temiz bir işçilik garantisi ile hizmet sunmakta olan Tufan Tesisat kapsamında klozet açma, kanalizasyon açma, kanal açma, gider açma, tıkanıklık açma, pisuvar açma, pimaş açma, lavabo açma ve aynı zamanda yağmur gideri açma gibi birçok hizmetten kolaylıkla faydalanmanız mümkün olacaktır.

Bünyesinde bulunan teknolojik ve aynı zamanda kaliteli olan tuvalet tıkanıklığı açma makinaları kapsamında en uygun hizmet sizler adına Tufan Tesisat kapsamında sağlanmaktadır. İşte bu sayede sizlerde kısa zamanda temiz bir işçilik ile bu hizmetten yararlanacaksınız. Bu alanda yapmanız gereken tek işlem iletişime geçmek kadar kolay olmaktadır.

Benzer Hizmetlerimiz; su kaçağı bulma Başakşehir, su kaçağı tespiti Başakşehir, tuvalet açma Başakşehir, tıkalı pimaş açan firmalar Başakşehir

Benzer Yazılar

Yorumlar (1)

  • Suat Durmaz

    17/05/2017,16:50

    Başakşehir boğazköy deki yeni yapılan villalarda su sızıntısı tespiti yaptırmak istiyoruz, bazı katlarda alt kata bir su kaçağı sorunu meydana gelmekte, tüm villalarda bu durum nadiren görülmekte, bu sorunlarını önüne geçmek için çözüm bekliyoruz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X