Su Kaçak Tespiti ve Gider Açma Beyoğlu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Su tesisatı insanların yaşam alanlarında en büyük sorunların başında gelmekte olan su kaçağı ve gider tıkanıklığı problemlerinde kesin çözümleri sunmak için hizmet anlamına gelmektedir. Bu anlamda su tesisatı işlemleri doğru ve aynı zamanda kaliteli bir hizmet sunmakta olan cihazlı tesisatçı ile çalışmak bu alanda önemli bir konu olmaktadır. İşte sizler için bu hizmeti en iyi şekilde sunmak adına Tufan Tesisat yıllardan beri hizmetlerine devam etmektedir.

Bünyesinde bulunan teknolojik ve kaliteli olan tıkanıklık açma makineleri ile bu işlem sırasında kırma ve dökme işlemlerine başvurmak gerekmiyor. Robotik makineler sayesinde kısa sürede tıkanıklıkların kırma veya dökme işlemlerine gerek duyulmadan giderilmesi mümkün olmaktadır.

Su Tesisatında Kaçak Nasıl Bulunur?

kalorifer kaçağı tespiti
kırmadan cihazla su kaçağı bulma
su borusunda kaçak tespiti yapan firma

Tesisatta meydana gelen sıkıntılar fayans üstlerinin nemlenmesine ve halıların ıslanmasına sebep olmaktadır. Su tesisatı patladığında yapılması gereken ilk işlem soğuk veya sıcak suda mı kaçak olduğunu belirlemek olmalıdır. Belirleme işleminden sonra eğer sıcak suda kaçak varsa kombi tarafından vana kapatılarak suyun akışı kesilir. Soğuk su tesisatında kaçak var ise bu durumda yapılması gereken su saatinden vana kapatılarak suyun akışı kesilir.

Atık su tesisatında kaçak var ise bu durumda dijital kamera ile hattın içerisi görüntülenerek kırık, çatlak veya conta yırtılması var ise bölgesel olarak tespit edilmektedir. Kamera ile yapılan bu görüntüleme işlemi sayesinde ustalarımız sizlere kalıcı ve kesin çözümler üretmektedir. Firmamızın sağlamış olduğu hizmetler arasında sadece arızayı bulma çalışması değil aynı zamanda tesisatta meydana gelen problemler için tamir hizmetimiz de bulunmaktadır.

Robot ve Kamerayla Tıkalı Boruların Açılması

tıkalı boru görüntüleme
kameralı robotla lavabo açma
robotla boru tıkanıklığı açma yöntemleri

Beyoğlu ilçesinde kaliteli olduğu kadar aynı zamanda en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere tıkanıklık açma hizmeti sunmakta olan firmamız kapsamında aynı zamanda yağmur gideri açma, lavabo açma, tuvalet tıkanıklığı açma, klozet açma, pimaş açma, gider açma, kanal açma, kanalizasyon açma ve pisuvar açma gibi önemli hizmetlerimizden de hiçbir inşaat işi olmaksızın yararlanabilirsiniz. Tıkalı halde olan tuvalet veya lavabo gideri varsa dert etmeyin! firmamızın sağlamış olduğu kaliteli çözümlerden faydalanın.

Bu alanda sizlerinde başına gelen bir sıkıntı olma özelliği göstermekte olan tıkanıklık sorunlarına kesin bir çözüm bulmanız adına hizmet sunmakta olan Tufan tesisat ile iletişime geçebilir ve bu alanda en uygun fiyatlara en kaliteli hizmet çerçevesinde kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Benzer hizmetlerimiz: Beyoğlu cihazla su sızıntısı bulma, Beyoğlu su arızası tespiti, Kameralı su tesisatçısı Beyoğlu, tıkalı boru açma Beyoğlu, Beyoğlu kamaralı tıkanıklık açma, Beyoğlu tuvalet açma, Beyoğlu lavabo açma, Beyoğlu lavabo açan firmalar, Beyoğlu tıkalı lavabo açma, Beyoğlu kanal açma, Beyoğlu klozet açma, Beyoğlu boru tıkanıklığı açma, Beyoğlu kanalizasyon açma, Beyoğlu su borusu açma, Beyoğlu pisuvar açma

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X