Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Su Sızıntısı

Su sızıntısı dediğimizde aklımıza inanılmaz şeyler gelebiliyor. Hayatta uzun zamanlar başımıza gelecek, olağan durumlardan birisidir . Eski yapılarda daha çok ortaya çıkmakta olan bir durumdur. Bu sorunların sebeplerini düşünmek istersek klasik fikirler ortaya koyabiliriz. Bunlar; Duvar içinde havasız kalan boruların zaman içerisinde aşınmasından kaynaklanabilir. Bunun yanı sıra duvar içerisine bu döşemeleri yaparken kaliteli ve güvenilir mal kullanılmaması aksine kısa vadeli yıpranmaya çatlamaya elverişli boruların kullanılmasından kaynaklanmaktadır.  Bu durum evlerdeki duvar içerisinden yıpranmış, çatlamış boruların oluşumuna sebep olmaktadır. Genelde temiz su borusu değil, pis atık su borularından gelen problemlerle karşılaşmaktayız.

Su Sızıntısı nasıl fark edilir?

Böyle durumlar genel olarak komşularınız ve siz bireyler tarafından fark edilmektedir. Komşularınız da  bu durumu tavanda ve duvarda oluşan su sızması, rutubet oluşması, nem gibi durumlarda kendisini belli etmesiyle anlaşılmaktadır. Ayrıca zamanı geldiğinde su faturasından da farkedilebilen su sızıntısı sorununuda böylelikle fark edebilmenizi sağlamaktadır. Komşuluk ilişkilerinin bozulmasının sebebi, sorunu yaşayan bireyin çözüm bulmak için uğraşmaması ve günleri, ayları geçirmesinden kaynaklanmaktadır. Böylelikle komşular arası iç huzursuzluğa sebepb olmaktadır. Aslında sorunlara gerek olmadan önlemlerini en kısa zamanda bireylerin alması gerekmektedir. Aksi bir durumda  boruların yıprandığı veya çatladığı bölge daha fazla uzayarak size daha fazla sorun yaşatabilir. Ve bu sorunun içerisinden çıkamaz. 1 günde yapacağınız işi 3-5 gün içine sarkıtmak zorunda kalabilirsiniz. Böyle durumlar da yapılması gereken tek şey sorunu öğrendiğiniz andan itibaren harekete geçmek olmalıdır.

Tufan Tesisat’ı Neden Tercih Etmelisiniz?

Tufan Tesisat uzun yıllardır sıhhi tesisat sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyetiyle insanların gün geçtikçe güvenini kazanmaya devam etmektedir. 1992’den beri su kaçağı için hizmet verirken 2000’li yıllarda kendisini her geçen gün geliştirerek teknolojinin son harikalarını sizinle paylaşmaya devam etmektedir. 1992 ile 2000 yılı arasındaki 8 yıl boyunca verdiği hizmeti kaliteli ve güvenilir şekilde yaparken bunun kendi sektörü açısından yeterli olmadığını düşünmüş, daha fazla arayış içine girmeye başlamıştır. Bu arayış içerisinde olmasıyla teknolojiyi’de kendisine çözüm olarak düşünerek ele almıştır ve her teknolojinin ilerlemesiyle kendisini geliştirmeye devam etmiştir. Teknoloji sayesinde kendisini her geçen gün daha ileriye taşıyabilen bir firma haline gelmiştir. Böylelikle kaliteyi yakından takip eder ve müşterilerisi için en iyi hizmeti sunmayı hedefler.

2000’li yıllara kadar yaptığımız iş hem yorucu, uğraş veren ve uzun zaman alan bir iş oluyordu. Böyle durumda günlerimizi almasıyla birlikte duvarlara vurma kırma yaparak sonra da kapatma işlemleri ve temizlik bölümünü yaparak tamamlıyorduk, fakat bu günlerimizi hatta 1 haftamızı alabiliyordu. Böyle durumlara çözüm bulmak için teknolojiden yararlandık ve su kaçağı ile ilgili cihazların çıkmasıyla kendimizi bu konuda nasıl geliştirebiliriz diye düşünmeye başladık ve uygulamaya geçtik. Böylelikle birçok kolaylık bularak kendimizi ve sizlerin işlerini daha kolay hale getirmeye başladık.

Su sızıntısı bulma cihazı sayesinde artık duvarlara kırma yapmıyoruz. Teknolojinin bize sunduğu cihaz sayesinde çatlağın ya da yıpranmış borunun bölge tespitini yaparak müdahale edebiliyoruz. Belirlediğimiz tespitin olduğu yere bile kırma işlemi yapmıyoruz. Böyle teknoloji harikası bir cihaz sayesinde müdahale edebiliyoruz. Bütün sorunları ortadan kaldırıyoruz. 2000’li yıllardan itibaren günümüze kadar gelen bu teknoloji harikası cihazlar artık hayatımızı daha da kolaylaştırmıştır. Böylelikle huzursuzluklar da ortadan kalkmış oluyor. Tufan tesisatın kalite ve güven den ödün vermediği ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyeye taşıma düşüncesiyle gelişen bir firmadır. Böylece her geçen gün firmasının kalitesiyle yükseldiğini görebiliyor ve daha iyisini yapabileceğine inanıyoruz. Tufan tesisat için kalite dediğimizde akıllarda yapılan işin sağlamlığını kalıyor. Çünkü 1 yıl garanti kapsamı altında herhangi bir problemde Tufan tesisatı arayarak ulaşım yapabilir anında müdahale edilmesi için yardım alabilirsiniz.Tufan Tesisat 7/24 hizmette olup acil telefon hattına kadar sizin ulaşabilmeniz için bütün durumlara karşılık kendisini aktif bir hale getirmiştir.

Böylelikle su sızıntısı ile ilgili bütün sorularınızı cevapsız bırakmıyoruz ve müşterimiz için elimizden gelen hizmetin en iyisini vermek için çalışıyoruz. Kendiniz için bir müdahale kaynağı olan ‘’ kendi şartlarımla halledebilirim ‘’ düşüncelerini ortadan kaldırın ve kalite ve güvenilirlik içeren bir firmaya başvurun.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X