Ataşehir Su Tesisatçısı ve Tıkalı Gider Açma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 80,00)

Su kaçakları evlerinizde veya iş yerlerinizde yapılmış olan tesisatlarda su kaçağı olması durumunda bazı yerlerden patlak vererek ve leke şeklinde kendini belli etmektedir. Bu lekeler ve kabarmalar devam ederken ev ya da iş yeri içerisinde nem oluşturduğundan dolayı kötü kokulara sebep olmaktadır. Bu kabarma ve lekelerin oluşturduğu yerlerde sızıntının tam olarak nereden olduğunu bulmak biraz zor iştir.

Çünkü başka yerden olan bir sızıntı yolunu farklı yönde seçmiş olarak diğer taraflara kabarma ve çatlak oluşturabilir. Bu sebepten dolayı Ataşehir’de su kaçağı tespit eden ekibimiz kaçak oluşan bölgeyi tespit edebilmek için yoğun çaba göstermektedir.

Son Teknoloji Ekipmanlarla Su Kaçağı Tespiti

cihazla kırmadan su sızıntısı tespiti
görüntülü su kaçağı tespiti
su borusunda kaçak tespiti yapan firma

Su kaçakları hakkında eskiden daha fazla gelişme sağlanamadığından sızıntının nereden olabileceğini öğrenmek için fayans ve tesisatların bulunduğu duvarlar kırılırdı. Bunlarda hem sizlere ekstra bir zaman hem de ekstra ücrete neden olmaktaydı. Fakat günümüzde tüm alanlarda gelişmiş ve gelişimini hızla sürdürmekte olan teknolojinin sayesinde artık su sızıntısı bulmak aslında o kadar da zahmetli bir iş olmaktan çıkmıştır. Su sızıntısının tam olarak nereden olduğu bazı cihazlarla test edilerek bulunuyor ve işlemler sadece oraya yapılıyor. Bu işlemlerde size ekstradan maddi açıdan bir sıkıntıya uğratmıyor.

Su kaçaklarının cihazla kırmadan bulunması sayesinde böylelikle hem maddi sıkıntıdan hemde uğraş veren kırma dökme işlemlerinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Eski zamanlara baktığımızda su kaçağı bulmak bir hayli zordu. Çünkü geliştirilmiş makine ve ekipmanlar üretilmemişti. Ancak günümüzde bu ekipmanlar sayesinde kısa sürede ev ve iş yerlerindeki su sızıntılarını bulmak artık çok kolay bir hale gelmiştir.Firmamız sizlere bu konularda gerekli desteği vermekte ve sizlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Tufan tesisat olarak sizlere verdiğimiz hizmetler hakkında bilgiler vermek için buradayız.

Tufan Tesisat olarak sizlere verdiğimiz hizmetler ise;

  • Su kaçağı tespiti
  • Su kaçağı tadilatı
  • Tuvalet tıkanıklığı
  • Klozet tıkanıklığı
  • Lavabo tıkanıklığı
  • Tüm tesisat sıkıntıları ve tamiratları
robotla tıkalı gider açma servisi
tıkalı gider açma ustası

Verilen hizmetlerimiz yukarıda yer almıştır. Su tesisatıyla ilgili yaşadığınız problemleri bize bildirerek kaliteli hizmetlerimizden sizler de yararlanabilirsiniz. Sizlere bu hizmetler hakkında daha detaylı bilgiler verebilmek için çalışmakta ve hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Su kaçağının sıkıntıları kadar büyük olan bir başka problemde tuvalet tıkanıklığı konusudur. Maalesef ev ve iş yerlerimizde zaman zaman kullanıma ve yanlış kullanıma bağlı olarak tuvaletlerde tıkanıklık gözlenmektedir. Bu problem hem sizlerin rahatını bozmakta hem de sizinle aynı apartmanda oturan kişilere de problem olmaktadır. Çünkü sizdeki tıkanıklık komşularınızın tuvaletlerini de etkileyebilmektedir. Yaz aylarında borularda meydana gelen tıkanıklıklar, ev ortamında pis kokulara ve rahatsız edici boyutlara ulaşmaktadır.

Kırmadan Robotla Tıkalı Borularınızı Açıyoruz

Giderlerin tıkanmasından dolayı ne yazık ki birçok evde su baskını ve boru hatlarının patlaması gibi birçok olumsuz sorunlar ile karşılaşması muhtemel bir konu olmaktadır. Bu anlamda kısa ve etkili bir çözüme sahip olmak Ataşehir müşterilerimiz adına istenen bir durum olmaktadır. İşte bu durumun farkında olarak yılların tecrübesi ile hizmet sunmakta olan Tufan tesisat ile alternatif ve kesin tıkanıklık açma çözümlerinin sağlanması kaçınılmaz olmaktadır.

Karşılaştığınız gider tıkanıklığı sorunlarında bir çözüm aramak adına ulaşacağınız bu doğru adres ile aynı gün içerisinde kesin çözümlere ulaşmanız söz konusu olmaktadır. Tufan Tesisat bünyesinde bulunan robotik ve son teknolojiye sahip olan tıkanıklık açma makineleri sayesinde aynı zamanda kırma ya da dökme işlemleri uygulanmadan kesin çözümlere ulaşılması ise avantaj olmaktadır.

Ataşehir ilçesinde karşılaşılacak olan tıkanıklık sorunlarına yağmur gideri açma, tuvalet tıkanıklığı açma, pimaş açma, pisuvar açma, lavabo açma ve klozet açma gibi geniş kapsamlı bir hizmet sunmakta olan Tufan Tesisat ile sizlerde kısa sürede kesin çözümlere bu alanda sahip olacaksınız.

Bünyesinde hizmet sunmakta olan teknik ekibin bilgi ve becerileri doğrultusunda kısa süre içerisinde bu doğru hizmetten yararlanmanızı mümkün hale getiren Tufan Tesisat kalitesi güvencesiyle hiçbir ekstra masrafa girmeden tıkanıklık açma alanında sürdürülebilir bir hizmete sahip olmanız ayrıca mümkün olmaktadır.

Firmamız su tesisatçısı Ataşehir ekibi olarak sizlere bu konularda yardım edip zorlu koşullarınızı rahatlığa çevirmek için çalışmaktayız. Hem tuvalet tıkanıklığı olsun hem lavabo açma olsun bu gibi tüm tesisat işlemlerinizi Tufan Tesisat olarak gerçekleştirmekteyiz. Bizlerden daha fazla bilgi sahibi olabilmek için telefon numaralarımız ile bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca resmi web sayfamızdan verdiğimiz hizmet ve koşullarımızdan daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Benzer hizmetlerimiz: tıkalı boru açma ustası Ataşehir, Su kaçağı bulma servisi Ataşehir, Ataşehir tuvalet açma, Ataşehir tıkalı lavabo açma, Ataşehir kanal açma, Ataşehir klozet açma, Ataşehir boru tıkanıklığı açma, Ataşehir kanalizasyon açma, Ataşehir pisuvar açma, Ataşehir gider açma, Ataşehir tıkalı gider açan firmalar, Ataşehir tıkalı kanal açma servisi

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X